Polski > Wyszalnia

Do Maźka MODERATORA

<< < (2/2)

maziek:
Widzę, że część z Was odnalazła wspólny język. To zostawiam Was, mi on zdecydowanie nie pasuje.

Smok Eustachy:

--- Cytat: maziek w Października 25, 2013, 07:32:01 pm ---Widzę, że część z Was odnalazła wspólny język. To zostawiam Was, mi on zdecydowanie nie pasuje.

--- Koniec cytatu ---
Zdając sobie sprawę z nieprzestrzegania standardów sam się zaraportuję do moderacji.

olkapolka:
Patos graniczy z groteską - taka cienka czerwona linia.
Ad rem:

--- Cytat: Cetarian w Października 26, 2013, 07:43:26 pm ---Może skorzystasz z tego materiału i zadasz kłamcy jakieś pytania?  
Skoro uparłeś się, że będziesz go reformował.     
--- Koniec cytatu ---
A propos tego co wyżej:
- prosiłabym Cię Cetarianie, byś swoje przemyślenia o Smoleńsku umieszczał w stosowanym wątku, a nie rozsiewał je w topicach tworzonych  - nawet nie ad hoc - ale widzę, że z potrzeby i wrodzonej dobroci serca. Najwidoczniej masz żyłkę reformatora. Wystarczy, więc ten post powiesić raz w Smoleńsku.
- poza tym prosiłbym żebyś nie "krzyczał' powiększonymi literkami - dodatkowo wytłuszczonymi. Jeżeli uznam za stosowne - to przeczytam Twój post, jeśli nie - to nie chcę by krzyczał do mnie, kiedy przeglądam forum.
To chyba niewiele, prawda?:)

P.S. Ciągle używasz sformułowania "troll" - sprawdziłam w końcu kim jest ten tajemniczy T. - jakoś się tym słabo interesowałam.
Zastanowiło mnie to, co znalazłam, bo troll to m.in. osoba, którą charakteryzuje:
- częste zadawanie tych samych pytań, na które odpowiedź została już udzielona,
- chętne używanie argumentów ad personam
- skrajny stosunek do netykiety (wybrane zasady) lub ortografii
- częste nazywanie innych dyskutantów trollami internetowymi;
- wprowadzanie zamieszania w stosunku do własnej osoby, przedstawianie siebie jako ofiary
- regularne ogłaszanie swojego definitywnego odejścia z forum lub grupy dyskusyjnej i za każdym razem, po jakimś czasie, powracanie

Hm.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej