Polski > DyLEMaty

* Akademia Filmowa *

(1/25) > >>

Rachel:
 



 Pomysł był, ankieta zamknięta, słowo się rzekło, a więc startujemy z naszym forumowym DKF-em.
 Myślę, że większość z nas poza filmami SF ogląda wiele innych, o których mniej lub bardziej chętnie może podyskutować.
 Być może tylko mnie zżera ciekawość jak inni odbierają na przykład Stalkera Tarkowskiego,  Kubusia i Hefalumpy albo nieziemską komedię Napoleon Dynamite :)
Jeśli tak jest, to zrozumiem i z pokorą godną umierającego gladiatora przyjmę śmierć tego wątku, ale mam też mają nadzieję, że temat się rozkręci i jak większość zacznie żyć własnym życiem.

Do dzieła, do boju, bagnet na broń, kamera na ramię, klaps....




P.S. Temat założyłam w głównej części forum, ponieważ jeśli cofniemy się do historii powstania Hyde Park, to zobaczymy, że powstał on aby stworzyć tam miejsce dla pewnego Trola, któego nick nie przejdzie mi przez klawiaturę.
Niektórzy więc z zasady ową część forum omijają ::) i właśnie ze względu na nich zdecydowałam się "zaśmiecić" tym wątkiem rdzenne forum.

Pozdrawiam słonecznie

Rachel

Terminus:
Myślę, że to jest dobry moment by się przyznać...

... nigdy nie widziałem Kubusia i Hefalumpów.

Błagam o wybaczenie...

maziek:
A ja Stalkera... Ide sobie wybrać karę...

Rachel:
Ooooooo.... a co Wy się tak przejęliście tym, co napisałam

Ja Kubusiowych hefalumpów też nie oglądąłam  ;D

Za to wczoraj zaczęłam oglądać począwszy od odcinka pilotażowego Miasteczko Twin Peaks i muszę przyznać, że bardzo mnie wciągnęło. Skończyłam na trzecim odcinku i już bym chciała dalej.
Może to dlatego, że lubię Lynchowskie klimaty ::)

draco_volantus:
ja oglądałem hefalumpy, wypas na balszoj  ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej