Autor Wątek: Sprawy różnakie  (Przeczytany 508540 razy)

draco_volantus

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1602
  • quid?
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #870 dnia: Maja 28, 2008, 02:30:11 pm »
Terminusie jak pierwszy raz zobaczyłem Twój nowy avatar + sygnaturkę i opis 'art is resistance' to mnie ciarki przeszły. NIN rlz.

ps.

god member jest od jednego posta :D
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2008, 02:47:06 pm wysłana przez draco_volantus »
I want my coffee hot and best social media I was a part of brought back in my lifetime.

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #871 dnia: Maja 28, 2008, 04:01:59 pm »
No awatar to niezły jest. Czy to jest Terminusie odmiana Che Guevary, czy tylko ktoś ucharakteryzowany na jego najlepsze zdjęcie w zyciu?

http://celebritydeath.files.wordpress.com/2007/10/che-guevara.jpg
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Terminus

  • Gość
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #872 dnia: Maja 28, 2008, 10:26:52 pm »
Nie, no napisałem chyba już gdzieś, że to ja. Tylko kontrast zwiększony, no i odrobina obróbki (czerwone tło), tak że wygląda jak wygląda...

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #873 dnia: Maja 29, 2008, 12:54:23 am »
Terminusie zmiana - przyznać muszę - iście rewolucyjna ;).
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #874 dnia: Czerwca 01, 2008, 08:08:55 pm »
Dobra, ktoś mi skubnął prędkościomierz od roweru, com go zdjął, przyniósł do domu w celu kalibracji i inteligentnie położył w znacznym miejscu. Przyznać się! Dzieci juz przesłuchałem.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #875 dnia: Czerwca 01, 2008, 08:10:27 pm »
Ja mam alibi...  :P
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

ANIEL-a

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 701
  • a może tak pomóc dzieciakom? kliknij ikonkę IE ;)
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #876 dnia: Czerwca 01, 2008, 10:11:26 pm »
Dobra, ktoś mi skubnął prędkościomierz od roweru, com go zdjął, przyniósł do domu w celu kalibracji i inteligentnie położył w znacznym miejscu. Przyznać się! Dzieci juz przesłuchałem.
No sorry, sorry, ale w moim ktoś podstępnie pozrywał te sznurki (druty jakoweś), więc pilnie potrzebny mi był  :P

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #877 dnia: Czerwca 01, 2008, 10:16:52 pm »
A, to przepraszam.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #878 dnia: Czerwca 01, 2008, 10:19:53 pm »
I tak oto sprawa rozwiązała się sama, ze strachu, że mógłby się nią zająć detektyw Konopka.
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #879 dnia: Lipca 02, 2008, 09:49:29 am »
Wyczytałem, ze swego czasu zapowiadano produkcję filmów biograficznych o Dicku:
http://wyborcza.pl/1,75475,3597425.html

Powstały?
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

lilijna

  • Juror
  • Senior Member
  • *****
  • Wiadomości: 312
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #880 dnia: Lipca 02, 2008, 05:59:03 pm »
Ha!Ha! Jeszcze pół roku nie minęło, więc mogę.

Dobra, ktoś mi skubnął prędkościomierz od roweru, com go zdjął, przyniósł do domu w celu kalibracji i inteligentnie położył w znacznym miejscu. Przyznać się! Dzieci juz przesłuchałem.

Uff, dobrze, że się Aniela wtedy przyznała, bo z alibi coniektórych z nas mogłoby być kiepsko. W zasadzie wszyscy mieliśmy w tym czasie dostęp do Znacznego Miejsca (ZM). Q akurat oglądał "Star Treka", więc rzeczywiście nie musiał się przejmować tłumaczeniem. Ale reszta... Siedziałam z notatkami koło ZM, bo tam najchłodniej, więc pokrótce mogę przedstawić przebieg zdarzeń, chociaż przyznam, że samego zniknięcia prędkościomierza nie widziałam. Oto jak było. Najpierw (dwunasta  z minutami) koło ZM przeszedł Evangelos, nie podnosząc głowy znad zeszytu poznałam, że to on, bo nucił "Chariots of Fire". Potem (okolice trzynastej) przez pokój przebiegł, rzucił tylko "Cześć!" i wyszedł z domu Dzi – już od dwóch dni zapowiadał wypad na łono Natury. Przed czternastą z odświeżanym właśnie "Hamletem" w ręce, po coś do picia przeszła obok Aniela, jako jedyna zapytała jak mi idzie powtarzanie. Wiem też, że Maziek obliczał w tym czasie położenie ISS, przygotowany aparat leżał już na stole, zresztą właściciel zagubionej rzeczy nie musiał mieć alibi. Koło ZM przewinęli się tego dnia chyba wszyscy forumowicze, ale skoro doszłam już do momentu, o który chodziło nie będę wymieniać dalej. Ciężko byłoby dojść po tym wszystkim do jakichś konkretnych wniosków odnośnie tego kto, jak i dlaczego, dobrze, że wszystko samo się wyjaśniło.

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #881 dnia: Lipca 02, 2008, 06:07:12 pm »
Wszystko, z tym że Aniela nie zwróciła... Ja nawet nie będę dochodził, na cholerę nieliniowemu automatowi predkościomierz od roweru - ot pewnie części zamiennych zabrakło - ludzka (to jest... eeeh, nieważne) rzecz.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #882 dnia: Lipca 02, 2008, 06:07:35 pm »
lil. ja się serio spytam: czy to co widzimy na Forum to pierwsze próbki Twoich talentów literackich? Bo podoba mi się ten lekko absurdalny styl...
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #883 dnia: Lipca 02, 2008, 06:15:39 pm »
Nie, Lil się czasem te algorytmy zacinają...
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

dzi

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 3114
  • Profesja: Negat Charakter: Neutralny neutralny
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #884 dnia: Lipca 02, 2008, 06:24:58 pm »
To nie było około trzynastej tylko punkt trzynasta!  >:(

This user possesses the following skills: