Autor Wątek: Sprawy różnakie  (Przeczytany 512743 razy)

Rachel

  • Gość
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #135 dnia: Czerwca 13, 2006, 10:35:44 am »
Cytuj
a nie, bo dla mnie Rachel to jest męska xywa i tyle :P



Taaa..... skoro tak, to myślę, że problem leży zdecydowanie po twojej stronie ;D

Deckard

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1505
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #136 dnia: Czerwca 13, 2006, 10:40:53 am »
Cytuj
a nie, bo dla mnie Rachel to jest męska xywa i tyle :P



Rozumiem. Pewnie Jessica, Alicia, Jennifer czy też Amanda to także męskie nicki?

CU
Deck

dzi

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 3114
  • Profesja: Negat Charakter: Neutralny neutralny
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #137 dnia: Czerwca 13, 2006, 10:41:29 am »
Cytuj
I jak znajdujesz?
Glupia ksiazka ;)

This user possesses the following skills:

Rachel

  • Gość
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #138 dnia: Czerwca 13, 2006, 10:43:21 am »
Cytuj
Glupia ksiazka ;)



A co dzi kąpiel się nie udała?

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13384
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #139 dnia: Czerwca 13, 2006, 11:05:12 am »
mógłbyś Dzi rozwinąc nieco swoją wypowiedź o tę część, która kryje się za przymróżonym okiem?
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13384
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #140 dnia: Czerwca 13, 2006, 11:10:44 am »
Cytuj
Rozumiem. Pewnie Jessica, Alicia, Jennifer czy też Amanda to także męskie nicki?
Załoze się, że dla Draco z tych, które podałeś tylko Renifer ;D
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

dzi

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 3114
  • Profesja: Negat Charakter: Neutralny neutralny
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #141 dnia: Czerwca 13, 2006, 02:38:31 pm »
Cytuj
mógłbyś Dzi rozwinąc nieco swoją wypowiedź o tę część, która kryje się za przymróżonym okiem?
Bo pewnie mozna ja rozwazac na wielu plaszczyznach, tak jak dzieje sie to w poslowiach, przedmowach i recenzjach. Ja jednak nie mam w zwyczaju i sam nie bardzo wiem jakie bylo przeslanie tej ksiazki (to znaczy jakistam subiektywny odbior mam ale biorac go pod uwage nie dowiedzialem sie niczego nowego).

This user possesses the following skills:

Terminus

  • Gość
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #142 dnia: Czerwca 13, 2006, 02:59:03 pm »
Cytuj
A Raquel Welch? Co prawda całkowicie lepniacza, ale jednak ten..., tego...


Miała bardzo filatelistyczną rolę w Constantine. To ten film, gdzie Keanu Reeves udowodnił na jej przykładzie, że, by poczuć coś do kobiety, należy ją najpierw zabić - ot, tak dla przypomnienia.

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13384
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #143 dnia: Czerwca 13, 2006, 03:44:09 pm »
Cytuj
i sam nie bardzo wiem jakie bylo przeslanie tej ksiazki (to znaczy jakistam subiektywny odbior mam ale biorac go pod uwage nie dowiedzialem sie niczego nowego).
Hmm, w zasadzie moje odczucia są w podobnym klimacie, tzn przesłanie jest oczywiście jasne i ponadczasowe, procedura czy biurokracja jako mechanizm będący istotą rzeczy a nie strona służebną rzeczywistości. Natomiast jak dla mnie dałoby się to krócej napisac i od któregos momentu wiedzialem juz co bedzie dalej... Kiedyś zabrałem sie za "Zamek" Kafki i też mi sie to tak strasznie memłało, w któryms momencie otworzyło się skrzydełko okładki i wpadło mi w oczy, że to powieść niedokończona i już nie miałem siły dalej tego czytac...
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Rachel

  • Gość
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #144 dnia: Czerwca 13, 2006, 04:05:32 pm »
Cytuj

Miała bardzo filatelistyczną rolę w Constantine. To ten film, gdzie Keanu Reeves udowodnił na jej przykładzie, że, by poczuć coś do kobiety, należy ją najpierw zabić - ot, tak dla przypomnienia.


Hehehe...a jaki miał potem pożytek z niej i tego uczucia?

dzi

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 3114
  • Profesja: Negat Charakter: Neutralny neutralny
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #145 dnia: Czerwca 13, 2006, 05:16:02 pm »
Cytuj
Hmm, w zasadzie moje odczucia są w podobnym klimacie, tzn przesłanie jest oczywiście jasne i ponadczasowe, procedura czy biurokracja jako mechanizm będący istotą rzeczy a nie strona służebną rzeczywistości. Natomiast jak dla mnie dałoby się to krócej napisac i od któregos momentu wiedzialem juz co bedzie dalej... Kiedyś zabrałem sie za "Zamek" Kafki i też mi sie to tak strasznie memłało, w któryms momencie otworzyło się skrzydełko okładki i wpadło mi w oczy, że to powieść niedokończona i już nie miałem siły dalej tego czytac...
Ja gdzies kiedys czytalem ze Gmach to niby nauka i w sumie dlatego kupilem Pamietnik (wiesz, szukam dziury bo sie uparlem). Teraz jednak nijak nie widze jak to ma byc nauka. Chyba ze na sile jakos.

This user possesses the following skills:

draco_volantus

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1602
  • quid?
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #146 dnia: Czerwca 13, 2006, 06:31:53 pm »
Cytuj
Załoze się, że dla Draco z tych, które podałeś tylko Renifer ;D

chociaż jeden normalny  ;)
I want my coffee hot and best social media I was a part of brought back in my lifetime.

Sokratoides

  • Juror
  • Senior Member
  • *****
  • Wiadomości: 390
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #147 dnia: Czerwca 13, 2006, 07:31:47 pm »
Cytuj
Kiedyś zabrałem sie za "Zamek" Kafki i też mi sie to tak strasznie memłało, w któryms momencie otworzyło się skrzydełko okładki i wpadło mi w oczy, że to powieść niedokończona i już nie miałem siły dalej tego czytac...


Niedokończona...? A ja myślałem, że ktoś po prostu wyrwał ostatnie kartki, serio  ::)
Z drugiej strony, kartki mogły być wyrwane swoją drogą i przez to książka nabrała jeszcze bardziej "niedokończonego" wymiaru  :D

Sokratoides

  • Juror
  • Senior Member
  • *****
  • Wiadomości: 390
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #148 dnia: Czerwca 13, 2006, 07:43:32 pm »
Cytuj

Miała bardzo filatelistyczną rolę w Constantine. To ten film, gdzie Keanu Reeves udowodnił na jej przykładzie, że, by poczuć coś do kobiety, należy ją najpierw zabić - ot, tak dla przypomnienia.


Nie no, Term nie trywializuj tego tak bardzo  ;) ::) Jej śmierć miała przecież dla niego znaczenie sakralne (czy coś tam) i dzięki temu uzyskał on wgląd w przeszłość i przyszłość  ::)
Wniosek* : No woman, no cry  ;)

*To nie mój pomysł  ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2006, 07:45:13 pm wysłana przez Sokratoides »

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13384
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #149 dnia: Czerwca 13, 2006, 10:46:42 pm »
Cytuj
Z drugiej strony, kartki mogły być wyrwane swoją drogą i przez to książka nabrała jeszcze bardziej "niedokończonego" wymiaru
No widzisz, w moim wypadku była jeszcze bardziej niedokończona, bo jej nie dokończyłem. Gdyby to była Twoja książka, to była by potrójnie niedokończona, nie skończyłbyś niedokończonej przez autora książki, z której w dodatku ktoś wyrwał ostatnie strony. Perwersja! Prawie że filatelistyka!
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).