Autor Wątek: Sprawy różnakie  (Przeczytany 508875 razy)

chmura.

  • Gość
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwca 04, 2006, 09:09:06 am »
Dziękuję, :).
ch.

Terminus

  • Gość
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwca 09, 2006, 05:19:17 pm »
And now for something completely different: Chciałem życzyć wszystkim, którzy tak jak ja pasjonują się mistrzostwami świata w piłce nożnej ::), miłej zabawy, i przede wszystkim, żeby Nasi wyszli z grupy !!

Pozdrawiam
Terminus

Mieslaw

  • Gość
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwca 09, 2006, 08:06:46 pm »
Cytuj
And now for something completely different: Chciałem życzyć wszystkim, którzy tak jak ja pasjonują się mistrzostwami świata w piłce nożnej ::), miłej zabawy, i przede wszystkim, żeby Nasi wyszli z grupy !!

Pozdrawiam
Terminus


                                   [size=16]POLSKA GOLA ![/size]

Rachel

  • Gość
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwca 09, 2006, 08:29:43 pm »
Musze przyznać, że nawet ja totalne zero piłkarskie
(powiedzmy, że wiem, że piłka jest jedna, a bramki są dwie) obejrzę dzisiaj mecz.
Jakoś tak mi się nastrój udziełił, może sąsiedzi, którzy przyozdobili blok 15 metrową flagą mnie zachęcili.


maziek

  • Gość
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwca 09, 2006, 09:17:40 pm »
Miesław, ale masz mroczną sygnaturkę, podoba mi się ;D
Co do piłki to...

NEXUS6

  • Gość
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwca 10, 2006, 01:51:25 am »
Moj ty Boze! Ja do pilki mam chyba jeszcze gorszy stosunek niz Rachel. Nie wiem jak w Polsce teraz przyjmuja te mistrzostwa, ale w Anglii to jakies ogolne szalenstwo!! ??? Rozumial bym jeszcze pasjonowanie sie pilka w wydaniu Azteckim/Majowskim. Tam przynajmniej cos sie dzialo (przegrana druzyna szla pod noz), ale ta wspolczesna wersja to jakies... clipro quo...czy jak mu tam...?  ;)
Przepraszam wszystkich kiboli, jesli urazilem ich uczucia reli...ekhm...sportowe ;D

Rachel

  • Gość
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwca 10, 2006, 08:59:50 am »
Hehehe....wytrwałam do pierwszej połowy, a potem zupełnie zudzona poszłam poszukać innego zajęcia ;D

Totalna tandeta...... (proszę, nie bijcie ::))
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2006, 09:00:27 am wysłana przez Rachel »

maziek

  • Gość
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwca 10, 2006, 09:30:11 am »
Czy są jakieś mistrzostwa, czy coś takiego, że teraz ciągle słyszę o jakichś meczach i drużynach? A o co chodzi?

Sokratoides

  • Gość
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwca 10, 2006, 01:57:41 pm »
Cytuj
Czy są jakieś mistrzostwa, czy coś takiego, że teraz ciągle słyszę o jakichś meczach i drużynach? A o co chodzi?


A co tam słychać w Gwiazdozbiorze Psa Wielkiego? ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2006, 01:58:12 pm wysłana przez Sokratoides »

draco_volantus

  • Gość
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwca 10, 2006, 02:04:42 pm »
zabiję janasa

Terminus

  • Gość
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwca 10, 2006, 09:32:09 pm »
Cytuj
zabiję janasa


Najłatwiej dostaniesz się w jego pobliże wstępując do reprezentacji ::)

ANIEL-a

  • Gość
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #116 dnia: Czerwca 10, 2006, 10:01:04 pm »
Cytuj
Hehehe....wytrwałam do pierwszej połowy, a potem zupełnie zudzona poszłam poszukać innego zajęcia ;D

Totalna tandeta...... (proszę, nie bijcie ::))


Podziwiam, ja tam nie zdzierżyłam 5 minut. Jak już nie grają dobrze, to czemu chociaż nie wybrali przystojnych...?  ;)

draco_volantus

  • Gość
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwca 10, 2006, 10:34:10 pm »
musiałbym mieć 2 metry wzrostu i drewniane nogi :]
Ale jak można wyrzucić z reprezentacji jedyne dwie indywidualności!??!?!?!
Ja rozumiem, ze Boruc to świetny bramkarz, ale 11 nażelowanych szarych przeciętniaków (trochę przeginam :])

maziek

  • Gość
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwca 11, 2006, 12:12:11 am »
Cytuj
A co tam słychać w Gwiazdozbiorze Psa Wielkiego? ;)
Prawda jest taka, że podpieprzyli nam jądro galaktyki!

Falcor

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • ...where no one has gone before.
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwca 11, 2006, 12:14:21 am »
Cóż mecz z Ekwadorem okazał się być dla nas smutnym. Nasi wydawali się jednak dawać z siebie wszystko na co ich było stać. Niestety nie są to Orły Górskiego i nie ma się co po nich spodziewać rewelacji. W każdym razie nie opierniczali się :)

Nie jestem zagorzałym miłośnikiem futbolu (w sumie to tylko mecze reprezentacji oglądam), ale mi się tam nawet spodobała decyzja Janasa o wykluczeniu Dudka i Frankowskiego z reprezentacji. Już tacy pewni siebie byli, już reklamówki nakręcili, a tu proszę... nie mów hop do póki nie przeskoczysz. To może mieć zresztą pozytywny skutek na przyszłość, bo już żaden z polskich piłkarzy nie będzie miał pewności, że ma zaklepane miejsce w kadrze, więc powinni zawsze grać na 100%.

Nie podobała mi się też postawa Frankowskiego w studiu tv, gdzie można było momentami dostrzec jego zadowoloną minę podczas wzmianek o przegranej naszych. Taki mały zarozumialec - jak beze mnie, to dobrze wam tak >:(

Taki zwykły dzień, biało-czarny dzień...