Autor Wątek: Akademia Lemologiczna: Grafiki [wątek women only]  (Przeczytany 101304 razy)

Terminus

  • Gość
Akademia Lemologiczna: Grafiki [wątek women only]
« dnia: Września 22, 2006, 02:01:22 am »
Witajcie. Razem z maźkiem postanowiłyśmy utworzyć niniejszy temat, aby wszystkie prawdziwe kobiety mogły cieszyć swoje niemęskie oczy grafikami związanymi z Lemem Stanisławem.

A teraz poważnie. W tym wątku zamieszczamy fotki z polowania na fretki i nornice. Liczą się tylko fotografie IR (tj. Infra Red - robione spod czerwonej sukienki), przedstawiające zwierzę en face z otwartym pyszczkiem w momencie skoku do przynęty. Przynęta musi być vegetariańska: ravioli, szynka, sunday bar.

--

Nieniejszy temat powstał, ponieważ uznałyśmy, że grafiki, które zamierzamy wrzucić, sparaliżowałyby inne wątki. A jest to sprawa ciężka, bo towarzyszka maziek dysponuje skanami wszystkich mrozo-grafik z cyberiady, które ja zobowiązałam się niedługo do poniższego temata załadować.

Chciałabym jednak, by było JASNO POWIEDZIANE - w tym temacie mogą znaleźć się fotki/obrazki związane WYŁĄCZNIE z Lemem i jego książkami. Czyli np. sam pan Stanisław, fotki książek, autografów, ilustracji, okładek. A nie żadne tam fotki psa Ciumciusia, jak wyje pod dębem, z podpisem: ,,Na pewno Stanisław Lem zrozumiałby jego bół", czy też foto Marsa zaciągnięte z NASA i napis "Tylko Lem wiedział, że nie ma sensu tam lecieć..." etece. Fotki/obrazki tego rodzaju będę własnoręcznie usuwała. (W końcu jest na nie temat "Właśnie zobaczyłam" w sekcji polskiej.) Nie na darmo jestem moderatorką, a temat tem umieściłam w AKADEMII właśnie po to, by był ściśle poświęcony p. Lemowi.

HOWGH.

Temat jest otwarty, więc strzeżcie się. Mozecie posyłać foteczki, słodziutcy, choć wywalę na zbity ryj wszystko, co nie spełni reguł.
Ale np. każdy może sfotografować sfoje ulubione ksionżki, etc. Myślimy, że to fajoski pomysł.

Z wyrazami szacunku
( i całuskami)
Terminussa.
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2006, 11:05:43 am wysłana przez Terminus »

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13345
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Akademia Lemologina: Grafiki
« Odpowiedź #1 dnia: Września 22, 2006, 09:34:19 am »
Boże Termiusio, Tobie też to się stało dziś w nocy? Ja jak rano się odkryłam i tak spojrzałam na siebie, to też od razu zauważyłam tą zmianę! Pa, całuski, mazia! (to sie później wytnie!)
(Aha, Termiusio, ale za klawiature mi zwrócisz, bo znów sobie kawą zaparskałem, całuski)
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2006, 09:36:27 am wysłana przez maziek »
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Rachel

  • Gość
Re: Akademia Lemologina: Grafiki
« Odpowiedź #2 dnia: Września 22, 2006, 09:53:42 am »
Cytuj
(Aha, Termiusio, ale za klawiature mi zwrócisz, bo znów sobie kawą zaparskałem, całuski)

Hahahahaha.... myślę, że w wątku dla nowych forumowiczów trzeba tłustym drukiem napisać, że przed przystapieniem do czytania treści zamieszczonych postów należy koniecznie ubezpieczyć sprzęt ( klawiatura, monitór, laptop itd.) od wszelkich nieszczęśliwych wypadków ( zalanie kawą tudzież innym napojem, oplucie, wyrzucenie przez okno, zgniecenie itd.)


Terminus

  • Gość
Re: Akademia Lemologiczna: Grafiki [wątek women on
« Odpowiedź #3 dnia: Września 22, 2006, 11:13:13 am »
Och Rachel, kochanie, naprawdę moja droga my się tak świetnie rozumiemy. Obiecuję wam, skarbeńki, ża jak tylko byda mioła chwila wolną, a w sumie to już dziś chyba, postaram się te rysuneczki Mroza zarzucić. I tak sobie w ogóle pomyśłalam: jakiż cudowny dzień, nie, dziewczyny? Może upiekę szarlotkę? Albo nie, wiem: pójdę z dziewczynami sie połajdaczyć - taaak, zaszaleję: wypiję kawę Z CUKREM. Rozumiecie. Nie no naprawdę, jestem gotowa. Gotowa jak konstytucja IV RP, zdecydowana jak oświadczyny po niechcianej ciąży, naprawdę, moje panie. Zrobię to i posłodzę!
Ale wcześniej na zakupy. Tak... Och widziałam te lisy nowe u Gierławskiego. Ja nie mogę. Takie coś nosić, to by był szyk! Nie mowię że jak pani Kwaśniewska, ale no to sie aż płakać chce! Opera, rzeźnik, targ warzywny... no światowe życie.  Ah... spotkać jakiegoś milionera, jak ta Haneczka z Zabrza. Karteczkę ostatnio od niej dostałam, wiecie? Mają nowy basen. Och, czemuż to ona taka szczęśliwa, a ja tu w fabryce taśmówę napierdylam ? No ale cóż, kobieta pracująca żadnej pracy się nie boi, ani ciemnych zaułków, ani rozpalonych brunetów.

No, to pa, buziaczki.  Oj jak ja Was wszystkich kocham :)  :-*

« Ostatnia zmiana: Września 22, 2006, 11:14:46 am wysłana przez Terminus »

Deckard

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1505
    • Zobacz profil
Re: Akademia Lemologiczna: Grafiki [wątek women on
« Odpowiedź #4 dnia: Września 22, 2006, 12:14:14 pm »
Ależ moje drogie!
Co to za dekonspiracja, nie ujawniajcie się!  ;)

CU
Deck
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2006, 12:15:38 pm wysłana przez Deckert »

Rachel

  • Gość
Re: Akademia Lemologiczna: Grafiki [wątek women on
« Odpowiedź #5 dnia: Września 22, 2006, 01:34:56 pm »
O ho ho ho ho ... ale tu milutko i tak przytulnie w tym wąteczku nowiutkim i pachnącym.
My kobitki, sistrzyczki moje musimy się trzymać razem i pamiętajcie - Mężczyzna Twój Wróg :P

Strength & Honor

Papatki
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2006, 01:46:13 pm wysłana przez Rachel »

ANIEL-a

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 701
  • a może tak pomóc dzieciakom? kliknij ikonkę IE ;)
    • Zobacz profil
Re: Akademia Lemologiczna: Grafiki [wątek women on
« Odpowiedź #6 dnia: Września 22, 2006, 05:23:38 pm »
Och jej, kochane dziewuszki, a tak się od począteczku dziwiłam, że tak na tym forum milusio i nikt brzydkich słóweczek nie używa. Ale teraz już wiem, że to dzięki naszej moderatunii kochanej, no i że wy wszystkie takie fajne jesteście i kulturalne. To może, panienki, przestaniemy tego nudnego Lema omawiać, co ani o miłości dużo nie napisał, ani o modzie, tylko wreszcie o Harlequinach sobie porozmawiamy. Pa, pa, słodziutkie, umalować się muszę, bo do kiosku po Twoje imperium i Panią domu idę. :-*

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13345
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Akademia Lemologiczna: Grafiki [wątek women on
« Odpowiedź #7 dnia: Września 22, 2006, 05:38:33 pm »
Cytuj
Co to za dekonspiracja, nie ujawniajcie się!  ;)
Oj Desiu, ileż możemy sie maskować?
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Falcor

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • ...where no one has gone before.
    • Zobacz profil
Re: Akademia Lemologiczna: Grafiki [wątek women on
« Odpowiedź #8 dnia: Września 22, 2006, 06:55:50 pm »
Dziwne - jak czytałem powyższe wypowiedzi to mnie łapy zaczęły świerzbić. Ciekawa zależność ::)

Taki zwykły dzień, biało-czarny dzień...

Rachel

  • Gość
Re: Akademia Lemologiczna: Grafiki [wątek women on
« Odpowiedź #9 dnia: Września 22, 2006, 11:20:35 pm »
Cytuj
Och jej, kochane dziewuszki, a tak się od począteczku dziwiłam, że tak na tym forum milusio i nikt brzydkich słóweczek nie używa. Ale teraz już wiem, że to dzięki naszej moderatunii kochanej, no i że wy wszystkie takie fajne jesteście i kulturalne. To może, panienki, przestaniemy tego nudnego Lema omawiać, co ani o miłości dużo nie napisał, ani o modzie, tylko wreszcie o Harlequinach sobie porozmawiamy. Pa, pa, słodziutkie, umalować się muszę, bo do kiosku po Twoje imperium i Panią domu idę. :-*

No tak tak... nareszcie któraś z nas odważyła się wyjść z propozycją niewinną aby do Akadeimii tej naszej wprowadzić trochę uczucia.
Brawo Anielko, Brawo :)
Więc może na początek jakąś fantastyczną powieść Pani Daniel Steel.

Terminus

  • Gość
Re: Akademia Lemologiczna: Grafiki [wątek women on
« Odpowiedź #10 dnia: Września 22, 2006, 11:50:18 pm »
Terminussa popiera wszystkie wasze inicjatywy, kochane, o ile są słuszne.

A teraz, przejdźmy do deseru.

Oto cztery fotki przesłane mi (mam na komputyrze oryginały w potwornie wysokiej rozdzielczości) przez Skrzatę. (Ehm... jak sie mówi na Skrzata płci jedynie słusznej? Trudno powiedzieć.)









Buziaczki  :-*


Terminus

  • Gość
Re: Akademia Lemologiczna: Grafiki [wątek women on
« Odpowiedź #11 dnia: Września 22, 2006, 11:57:07 pm »
No, teraz to, co koleżanka mazia wysłała. Wymyśliłam przy koktajlu dzisiaj, że można jej za to kupić śliczne sandałki z kokardką  :-*  
Maźku kochana naprawdę nie wiem, co byśmy tu samotne bez Ciebie... Oj, słodziutka ty moja, no...  buzi...

A teraz, motylki, perełki, rybeńki, szykujcie swoje ryje do otwierania szczęk :)

Aurevoir ::)
































selmafe

  • Juror
  • YaBB Newbies
  • *****
  • Wiadomości: 2
  • I Love YaBB 2!
    • Zobacz profil
Re: Akademia Lemologiczna: Grafiki [wątek women on
« Odpowiedź #12 dnia: Października 04, 2006, 12:26:11 am »
oj, jakie sliczne....
ale do mojej komodki rozowej pasowac nie beda...   :-/
i nareszcie jakis temacik ciekawy!
buziaczki mua mua

Terminus

  • Gość
Re: Akademia Lemologiczna: Grafiki [wątek women on
« Odpowiedź #13 dnia: Października 04, 2006, 12:48:16 am »
Wiedziałam, selmusiu, że Ci się spodoba.
Women power !

Q

  • YaBB Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Akademia Lemologiczna: Grafiki [wątek women on
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 16, 2007, 11:56:27 pm »
Skoro mowa o "milusich słoweczkach", to Forum to należy do nielicznych, ale jakże cennych, miejsc, gdzie panuje wysoka kultura dyskusji, co stwierdzam z wielka przyjemnością. Zreszta więksozść tych miejsc ma zwiazek z SF, co jeszcze ciekawsze :P . (A że pewnie ktoś czasem zajrzy i "smrodu naniesie", to sie niestety zdarza wszędzie...)

Grafiki zaś (choć jaki nie-kobieta pewnie nie mam prawa głosu) są przednie :) .
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2007, 11:57:20 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki