Autor Wątek: Nowa strona Wasze opinie  (Przeczytany 20025 razy)

skrzat

  • YaBB Administrator
  • Senior Member
  • *****
  • Wiadomości: 357
    • Zobacz profil
Nowa strona Wasze opinie
« dnia: Lipca 23, 2008, 01:19:54 pm »
Jak pewnie niektórzy zauważyli, uruchomiliśmy nową stronę w języku polskim: www.solaris.lem.pl Będziemy wdzięczni za wszystkie Wasze konstruktywne opinie: czego brakuje, co nie działa, tak jak powinno, co się Wam niezbyt podoba, a co należałoby zmienić.

Z góry dziękujemy za pomoc  8)

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Nowa strona Wasze opinie
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 23, 2008, 01:35:54 pm »
To ja mam tylko nieśmiałe pytanie: czy to znaczy, że nowa strona zastąpi starą, czy będzie ich kohabitacja?
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

skrzat

  • YaBB Administrator
  • Senior Member
  • *****
  • Wiadomości: 357
    • Zobacz profil
Re: Nowa strona Wasze opinie
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 23, 2008, 01:56:29 pm »
Kohabitacji nie będzie: stara strona będzie musiała się wyprowadzić ;-)

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Nowa strona Wasze opinie
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 23, 2008, 02:11:57 pm »
Prawdę mówiąc niezbyt się ucieszyłem...
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

lilijna

  • Juror
  • Senior Member
  • *****
  • Wiadomości: 312
    • Zobacz profil
Re: Nowa strona Wasze opinie
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 23, 2008, 02:20:33 pm »
A mi się tam nowa strona podoba. Póki co nie znalazłam niczego, co mogłabym konstruktywnie skrytykować. Jest na pewno czytelniejsza i bardziej uporządkowana od poprzedniczki. I ogólnie b. przyjemna w odbiorze. Jeśli coś zauważę, dam znać.

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Nowa strona Wasze opinie
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 23, 2008, 02:29:48 pm »
Skoro krytykowanie strony jest ewidentnie wierzganiem przeciwko ościeniowi, to chciałbym tylko by nowa strona zachowała całą zawartość starej (te same teksty, fragmenty tekstów, zdjęcia i ilustracje) wzbogaconą o nowe treści. Dodawanie rzeczy nowych, ale bez usuwania niczego czym dotąd mogliśmy się cieszyć przeglądając stronę www.lem.pl.
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Evangelos

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Mistyk! Wierzy, ze istnieje.
    • Zobacz profil
Re: Nowa strona Wasze opinie
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 23, 2008, 03:25:18 pm »
No to ktos (albo Maziek albo Q, nie pamietam juz kto), mial racje - admini wyboru nam nie pozostawia :)
Ja bym sobie tylko zyczyl, jesli moge wtracic moje skromne zdanie do tego, co powiedzial Q i nie w ramach domagania sie, ale raczej przywiazania do starego, zeby wszystkie artykuly i teksty z nieistniejacej juz lem.pl (po angielsku jeszcze dziala :) ) pozostaly niezmienione. Merytorycznie bardzo mi stary portal odpowiadal, a w jakiej formie to juz mi mniej robi roznice.
I ta sonda ktora ksiazka uwazam za ulubiona mi sie nie podoba - wybor jest malutki i wielu znakomitych pozycji nie ma. Wiem, ze nikt mi nie kaze glosowac, ale skoro juz pytasz :)

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Nowa strona Wasze opinie
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 23, 2008, 03:59:18 pm »
Może inaczej: sonda sama w sobie to pomysł b. dobry, ale lista pozycji powinna być dłuższa.
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

draco_volantus

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1602
  • quid?
    • Zobacz profil
Re: Nowa strona Wasze opinie
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 03, 2008, 05:49:31 pm »
dalej jest 'DRACO' na stronie startowej, może być :D

w sondzie brakuje 'GOLEMA XIV', hmm
I want my coffee hot and best social media I was a part of brought back in my lifetime.

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Nowa strona Wasze opinie
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 05, 2008, 09:06:52 am »
dalej jest 'DRACO' na stronie startowej, może być :D

 ;D ;D ;D

w sondzie brakuje 'GOLEMA XIV', hmm

A w sondzie braki, oj braki...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2008, 09:58:12 am wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Terminus

  • Gość
Re: Nowa strona Wasze opinie
« Odpowiedź #10 dnia: Września 18, 2008, 09:52:58 pm »
Strona jest ładna, zawartości jak narazie nie przejrzałem od <html> do </html>, ale przypuszczam, że panowie nie zrobią sami sobie krzywdy usuwając zawartość.
Jeśli chodzi o sondę, to załamałem się - ponieważ moją ulubioną książką Lema jest Fiasko, wybrałem przycisk 'Inna pozycja' (czemu nie ma Fiaska, a jest na przykład Wysoki Zamek?), po czym zobaczyłem... komunikat o błędach php :)
Eh...

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Nowa strona Wasze opinie
« Odpowiedź #11 dnia: Września 18, 2008, 11:54:30 pm »
Jeśli chodzi o sondę, to załamałem się - ponieważ moją ulubioną książką Lema jest Fiasko, wybrałem przycisk 'Inna pozycja' (czemu nie ma Fiaska, a jest na przykład Wysoki Zamek?), po czym zobaczyłem... komunikat o błędach php :)
Eh...

Mam dokładnie ten sam problem (identyczny wybór i identyczny wynik)... :]]

(A co do "Fiaska" -  może czas znajdziesz by w "Akademii..." do nas dołączyć? W końcu "Akademia..." to Twoje dziecię... ::))
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

skrzat

  • YaBB Administrator
  • Senior Member
  • *****
  • Wiadomości: 357
    • Zobacz profil
Re: Nowa strona Wasze opinie
« Odpowiedź #12 dnia: Września 19, 2008, 11:51:49 am »
Jeśli chodzi o sondę, to załamałem się - ponieważ moją ulubioną książką Lema jest Fiasko, wybrałem przycisk 'Inna pozycja' (czemu nie ma Fiaska, a jest na przykład Wysoki Zamek?), po czym zobaczyłem... komunikat o błędach php :)
Eh...

Dziękuję za informację, błąd został poprawiony.

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Nowa strona Wasze opinie
« Odpowiedź #13 dnia: Września 19, 2008, 01:59:30 pm »
I Wizji też nie ma :(.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Hoko

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2949
    • Zobacz profil
Re: Nowa strona Wasze opinie
« Odpowiedź #14 dnia: Września 19, 2008, 03:44:04 pm »
Jeśli chodzi o sondę, to załamałem się - ponieważ moją ulubioną książką Lema jest Fiasko, wybrałem przycisk 'Inna pozycja' (czemu nie ma Fiaska, a jest na przykład Wysoki Zamek?), po czym zobaczyłem... komunikat o błędach php :)
Eh...

Mam dokładnie ten sam problem (identyczny wybór i identyczny wynik)... :]]


Wy jacyś nietypowi jesteście...  :D