Ankieta

Wstałeś lewą nogą, a zasnąłeś prawą ręką. Co robisz?

Idę się umyć, ubieram się, jem kisiel
1 (8.3%)
Ubieram się, idę się umyć, jem kisiel
2 (16.7%)
Jem kisiel, ubieram się, idę się umyć.
0 (0%)
Jem kisiel, nie myję się, wychodzę nago.
1 (8.3%)
Jem truskawki z pieprzem.
1 (8.3%)
Uhm... wracam do łóżka (najpierw jem kisiel).
7 (58.3%)

Głosów w sumie: 10

Autor Wątek: Test Ankiety  (Przeczytany 15133 razy)

Terminus

  • Gość
Re: Test Ankiety
« Odpowiedź #15 dnia: Września 08, 2006, 08:41:37 pm »
Ja śmiem jednak twierdzić, że kisiel by pomógł. DO NOT UNDERESTIMATE THE POWER OF KISIEL.

maziek

  • Gość
Re: Test Ankiety
« Odpowiedź #16 dnia: Września 09, 2006, 09:36:42 am »
Cytuj
My bathroom is my castle
Znam tą fazę, ale tak na marginesie (choc humor nieco kloaczny) strasznie mnie kiedyś rozbawiła dyskusja kilku gości na grupie "sieci komputerowe". Facet się zapytał, gdzie zdaniem szanownej grupy należy umieścić gniazdka przez które kompa do sieci można podłączyć w domu, który właśnie sobie wykańczał.  Jeden z grupowiczów przytomnie zauważył, że strategicznym miejscem jest wychodek, coby sobie podczas dłuższych sesji posurfować na notebooku. Wzbudziło to euforie reszty towarzystwa, przeciętą przez jednego przytomnego stwierdzeniem, że od długiego siedzenia na - powiedzmy - "main prcessing unit" (patrz powyższy obrazek) - nabywa się hemoroidów. Tak, że owszem, norka jest przyjemna, ale trzeba mieć STOŁECZEK! ;)

Terminus

  • Gość
Re: Test Ankiety
« Odpowiedź #17 dnia: Września 09, 2006, 08:14:53 pm »
Myślę, że z hasłem "net w każdym kiblu" każda partia wygrałaby dowolne wybory ::)  :-X

NEXUS6

  • Gość
Re: Test Ankiety
« Odpowiedź #18 dnia: Września 10, 2006, 02:17:45 am »
No to moze by zalozyc nowa partie z haslem wyborczym: "Kazda partia do kibla, tam gdzie jej miejsce i pochodzenie!"