Autor Wątek: QUIZZ  (Przeczytany 19872 razy)

Q

  • YaBB Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: QUIZZ
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 09, 2010, 03:55:34 am »
Jeszcze jeden quiz lemowski:
http://wyborcza.pl/1,75475,6204713,Quiz_dla_fanow_Lema.html
Niestety, bez nagród...
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Q

  • YaBB Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: QUIZZ
« Odpowiedź #16 dnia: Września 06, 2015, 04:45:48 pm »
I quiz kolejny, tym razem "Fahrenheita":
http://www.fahrenheit.net.pl/roznosci/quizy/lem-wielkim-poeta-byl

Wyszło mi:

Zdobyłeś 18 z 20 punktów, (90%)
Średni wynik     66.2%
Twój wynik     90%

    Nie jest idealnie, ale nie ma się czego wstydzić. Wręcz przeciwnie – jak na dzisiejsze czasy wynik, który udało Ci się osiągnąć plasuje Cię w kategorii kandydatów na pilota, a w przyszłości nawet na dowódcę statku kosmicznego. Gratulujemy.


Dwa razy strzelałem. Widać oba razy źle.
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6889
    • Zobacz profil
Re: QUIZZ
« Odpowiedź #17 dnia: Września 06, 2015, 09:19:23 pm »
Raz odpowiadałam: tak mi się wydaje, ale zaznaczę siak - 70%, drugi raz: tak mi się wydaje - bez siaka - 95%.
W obu przypadkach ten sam wynik, co Twój:
Nie jest idealnie, ale nie ma się czego wstydzić. Wręcz przeciwnie – jak na dzisiejsze czasy wynik, który udało Ci się osiągnąć plasuje Cię w kategorii kandydatów na pilota, a w przyszłości nawet na dowódcę statku kosmicznego. Gratulujemy.
Następnie bezczelnie ściągnęłam prawidłowe odpowiedzi żeby sprawdzić wynik i wyszedł: Dick;)
Ciekawe jakie wyniki by były bez opcji wyboru odpowiedzi;)
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

Q

  • YaBB Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: QUIZZ
« Odpowiedź #18 dnia: Września 06, 2015, 09:39:24 pm »
Tak, ten Dick był świetny :).

I tu się ze wstydem przyznam, że na trocinach poległem... Ale, że radioaktywny las gasił fale radiowe zamiast szum emitować, tom zdumiony...
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6889
    • Zobacz profil
Re: QUIZZ
« Odpowiedź #19 dnia: Września 06, 2015, 11:58:57 pm »

I tu się ze wstydem przyznam, że na trocinach poległem... Ale, że radioaktywny las gasił fale radiowe zamiast szum emitować, tom zdumiony...

Ja bezwstydnie przyznam - też;)) Dwukocian?;)
Szum oraz miłość Pirxa mi podpadła za pierwszym razem;)
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

Q

  • YaBB Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: QUIZZ
« Odpowiedź #20 dnia: Września 07, 2015, 06:39:37 pm »
Dwukocian?;)

Nie, to mi do Hoko by pasowało, nie do Lema. Tak nie obstawiałem... ;)

miłość Pirxa mi podpadła za pierwszym razem;)

Z nią to akurat było dość oczywiste, nawet jak się nie pamiętało, wystarczyło podumać nad sednem pirxowatości Pirxa.
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki