Ankieta

Czy zmienić nazwę działu Hyde Park na:

 piąty eLEMent
3 (30%)
Lem Park
0 (0%)
inną
1 (10%)
nie zmieniać
6 (60%)

Głosów w sumie: 10

Autor Wątek: [Sprawy dotyczące funkcjonowania forum]  (Przeczytany 132821 razy)

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: [Sprawy dotyczące funkcjonowania forum]
« Odpowiedź #240 dnia: Lutego 14, 2021, 02:43:31 pm »
Ależ to by była nadgorliwość. Zamieszczałeś te posty po upływie doby, czyli normalnie, bez floodowania - nie ma co scalać. A że kalendarz nieaktualny? Trudno, stanowił jednak jakąś sensowną propozycję, mimo wszystko. :)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

xetras

  • God Member
  • ******
  • Wiadomości: 1346
  • Skromny szperacz wobec różnorodności i osobliwości
    • Zobacz profil
Odp: [Sprawy dotyczące funkcjonowania forum]
« Odpowiedź #241 dnia: Lutego 14, 2021, 04:17:56 pm »
Czyli będę samoukiem w akademii i sam sobie odpowiadał.
Może być.
~ A priori z zasady jak? ~
Dotkliwy dotyku znak.

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Odp: [Sprawy dotyczące funkcjonowania forum]
« Odpowiedź #242 dnia: Maja 05, 2021, 10:49:17 pm »
Jakby się odblokowało? Logowanie. zobaczymy czy się wyloguję  :)
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: [Sprawy dotyczące funkcjonowania forum]
« Odpowiedź #243 dnia: Maja 05, 2021, 10:51:07 pm »
Ciekawe czy samo (tj. informatycy firmy hostingowej zareagowali), czy skrzat taki szybki?  8)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2185
    • Zobacz profil
Odp: [Sprawy dotyczące funkcjonowania forum]
« Odpowiedź #244 dnia: Czerwca 01, 2021, 03:34:28 pm »
Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/klient.dhosting.pl/ijontichy11/www/forum/Sources/Load.php on line 273
Takie mam coś

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: [Sprawy dotyczące funkcjonowania forum]
« Odpowiedź #245 dnia: Czerwca 01, 2021, 07:46:51 pm »
Wyskakiwało mi tego nawet więcej:

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/klient.dhosting.pl/ijontichy11/www/forum/Sources/Load.php on line 178

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/klient.dhosting.pl/ijontichy11/www/forum/Sources/Load.php on line 183

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/klient.dhosting.pl/ijontichy11/www/forum/Sources/Load.php on line 184

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/klient.dhosting.pl/ijontichy11/www/forum/Sources/Load.php on line 220

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/klient.dhosting.pl/ijontichy11/www/forum/Sources/Load.php on line 223

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/klient.dhosting.pl/ijontichy11/www/forum/Sources/Load.php on line 235

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/klient.dhosting.pl/ijontichy11/www/forum/Sources/Load.php on line 250

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/klient.dhosting.pl/ijontichy11/www/forum/Sources/Load.php on line 252

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/klient.dhosting.pl/ijontichy11/www/forum/Sources/Load.php on line 257

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/klient.dhosting.pl/ijontichy11/www/forum/Sources/Load.php on line 268

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/klient.dhosting.pl/ijontichy11/www/forum/Sources/Load.php on line 270

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/klient.dhosting.pl/ijontichy11/www/forum/Sources/Load.php on line 273


Ale powiadomiłem skrzata, błyskawicznie naprawił (za co chciałbym niniejszym podziękować ;) ).
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

xetras

  • God Member
  • ******
  • Wiadomości: 1346
  • Skromny szperacz wobec różnorodności i osobliwości
    • Zobacz profil
Odp: [Sprawy dotyczące funkcjonowania forum]
« Odpowiedź #246 dnia: Czerwca 23, 2021, 11:55:30 am »
Ostatni post w temacie to jakiś śmietnik:
https://forum.lem.pl/index.php?topic=848.60
~ A priori z zasady jak? ~
Dotkliwy dotyku znak.

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: [Sprawy dotyczące funkcjonowania forum]
« Odpowiedź #247 dnia: Czerwca 23, 2021, 12:12:38 pm »
Bocik. Posta wywaliłem.
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6891
    • Zobacz profil
Odp: [Sprawy dotyczące funkcjonowania forum]
« Odpowiedź #248 dnia: Czerwca 23, 2021, 12:28:32 pm »
Spoko - zaraz posprzątam.

Przy okazji Q - bardzo proszę nie wysyłaj do mnie PM i wiadomości o botach - dostaję info z forum, ponadto jeszcze widzę i jest to tylko irytujące, a nie pomagające. Dzięki.
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: [Sprawy dotyczące funkcjonowania forum]
« Odpowiedź #249 dnia: Czerwca 23, 2021, 12:43:51 pm »
Hmm, czasem boty czekają długie godziny, a bywa, że i dni, na zbanowanie (rozumiem to, nikt nie spędza całego życia na Forum, nawet ja ;), po prostu stwierdzam fakt). Szczęśliwie większość śmieci raczej od niechcenia (najaktywniejszy ostatnio był chyba szocik "wieloosobowy", a i on za wiele nie naprodukował), ale nigdy nie przewidzisz z czym masz do czynienia, a pamiętam z ST.pl i takie, dla których kilkanaście-kilkadziesiąt postów na godzinę to była norma*. Wolę dmuchać na zimne.

* Kiedyś mnie bym banował jednego takiego o 6 rano z łóżka wyrwali (zasnąłem przy włączonym komputerze, tj. nie bezpośrednio, w tym samym pokoju był, a GG miało b. głośny sygnał przychodzących wiadomości). Czym jest na tym tle PM... ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2021, 07:12:08 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

xetras

  • God Member
  • ******
  • Wiadomości: 1346
  • Skromny szperacz wobec różnorodności i osobliwości
    • Zobacz profil
Odp: [Sprawy dotyczące funkcjonowania forum]
« Odpowiedź #250 dnia: Września 21, 2022, 11:42:24 pm »
Kosmetyka, ale dla mnie istotna, bo niechlujna uroda posta mnie męczy.
Kursywa do końca posta jest bez sensu.
Cytowanie dotyczyło : apetytu na stare polskie kino SF. Tylko tego !
Otóż:

Prośba o edycję mojego posta - zamiana backslasha na slash w tym zdaniu :

Skoro jednak pojawił się apetyt na stare polskie kino SF [\I] bliskie szyldowi <scena Sfinks>,  to zapodam kolejne tropy:

Pisałem go o 1:58 i jakoś potem mi umknął kompletnie przeciwny kierunek ukośnika.
Temat:
https://forum.lem.pl/index.php?topic=2222.0

Z góry dzięki !
~ A priori z zasady jak? ~
Dotkliwy dotyku znak.

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6891
    • Zobacz profil
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

xetras

  • God Member
  • ******
  • Wiadomości: 1346
  • Skromny szperacz wobec różnorodności i osobliwości
    • Zobacz profil
Odp: [Sprawy dotyczące funkcjonowania forum]
« Odpowiedź #252 dnia: Września 22, 2022, 01:48:29 pm »
Pięknie ogarnęłaś, jest cudnie i sensownie !
~ A priori z zasady jak? ~
Dotkliwy dotyku znak.

xetras

  • God Member
  • ******
  • Wiadomości: 1346
  • Skromny szperacz wobec różnorodności i osobliwości
    • Zobacz profil
Odp: [Sprawy dotyczące funkcjonowania forum]
« Odpowiedź #253 dnia: Września 24, 2022, 01:05:30 pm »
Co to znaczy, że mam w podsumowaniu profilu: "God Member" ?
[Wolałem już poprzednie "Senior Member"]

Ciężko jakoś pogodzić mi się z tym niespodziewanym zaszczytem. Doprawdy, nie wiem, czy zasłużonym.
[Zaledwie od niespełna 2 lat mam tyle odwagi, żeby tu pisywać]


https://forum.lem.pl/index.php?action=profile;area=summary
~ A priori z zasady jak? ~
Dotkliwy dotyku znak.

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: [Sprawy dotyczące funkcjonowania forum]
« Odpowiedź #254 dnia: Września 24, 2022, 01:28:36 pm »
Co to znaczy, że mam w podsumowaniu profilu: "God Member" ?

Żeś tyle postów natrzaskał, że Cię mechanizm Forum awansował z automatu. Co każe postawić pytanie czy efekt działania dość prostego algorytmu można nazwać zaszczytem ;).

ps. Po otwarciu w/w summary każdy zobaczy swoje, jeśli zalogowany. Twoje lepiej wystawić na widok ;) tak:
https://forum.lem.pl/index.php?action=profile;area=summary;u=7223
« Ostatnia zmiana: Września 24, 2022, 01:38:03 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki