Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Hyde Park / Odp: Polityczna Rzeźba
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Q dnia Dzisiaj o 11:11:28 am »
Jakie emocje?

Zbiorowe, wywołane m.in. przez wyrok TK kierowanego przez J.P.

Jego kiedyś skazali za cośtam a w porównaniu z Wyborczą wygląda jak?

Lepiej jednak wypada "Wyborcza" (choć różne grzeszki można jej zarzucić, o czym zresztą bywała mowa). Raz - statystycznie język znacznie bardziej kulturalny. Dwa - zdarzało im się publikować zasądzone przeprosiny, ale bodaj tylko jedna sprawa (z tych, które udało mi mi się wygooglać) była klarowna (ta, gdzie Czuchnowski przepraszał Zybertowicza za mylne przypisanie mu czlonkostwa w PZPR, a i to był raczej risercz ziemkiewiczowski, niż kłamstwo, bo A.Z. działał jednak w SZSP - w grupie "Sigma", a i ówczesnej sile przewodniej usiłował doradzać). W pozostałych wypadkach można było redaktorom z Czerskiej zarzucić najwyżej powołanie się na świadków/oskarżycieli, których sąd uznał następnie za niewiarygodnych, ew. na niezweryfikowane (czasem anonimowe) źródła. Jawnych konfabulacji i nazywania ludzi organami płciowymi tam nie znalazłem.
2
Hyde Park / Odp: Polityczna Rzeźba
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Smok Eustachy dnia Dzisiaj o 01:53:15 am »
Jakie emocje? To felieton jest.
2. Zainteresowane tematem osoby obejrzały, bo taka dialektyka jest im obca.  Jego kiedyś skazali za cośtam a w porównaniu z Wyborczą wygląda jak? Pozew za wielepa upadł.
3
Hyde Park / Odp: Polityczna Rzeźba
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Q dnia Kwietnia 24, 2024, 11:29:16 pm »
wszyscy widzieli filmy i nabyli wiedzą stosowną

Nie wiem czy wszyscy (z Przytomnych chyba tylko Ty toto oglądasz), wiem natomiast, że materiały kręcone przez faceta skazanego za "nieprawdziwe informacje i nieuprawnione oceny" (źródło inkowałem) o charakterze zniesławiającym niekoniecznie są rzetelnym źródłem wiedzy. Z definicji, można rzec. Jednym słowem jeśli już musisz bronić Stanowskiego, nie broń go samym Stanowskim. Jeśli atakujesz Agorę - jw.

O wulgarności:

https://wyborcza.pl/7,75968,26440234,co-oznacza-postulat-wypierdalac-i-dlaczego-jest-uzasadniony.html

Czym innym jest używanie takiego języka w dużych emocjach, czym innym - posługiwanie się nim na co dzień.
4
Hyde Park / Odp: Polityczna Rzeźba
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Smok Eustachy dnia Kwietnia 24, 2024, 11:16:40 pm »
Cytuj
Jeżeli różne osoby widzą różne reklamy, to znaczy, że te reklamy wyświetla google korzystając z dotychczasowego profilu wyszukiwania danego użytkownika. Jak się szuka hazardu i temu pokrewnych to się to potem ogląda...

Obawiam się, że to kwestia poboczna, istotne jest to, że czego by ów Stanowski nie wyprodukował, to musi mieć rację, bo jest w kontrze do Agory - przynajmniej taki argument jest rozstrzygający w optyce osób z wyraźnym kompleksem Michnika.
A kto taki argument wysuwa?
Np. Matczak z reguły bełkoce.
5
Hyde Park / Odp: Polityczna Rzeźba
« Ostatnia wiadomość wysłana przez miazo dnia Kwietnia 24, 2024, 10:24:44 pm »
Cytuj
Jeżeli różne osoby widzą różne reklamy, to znaczy, że te reklamy wyświetla google korzystając z dotychczasowego profilu wyszukiwania danego użytkownika. Jak się szuka hazardu i temu pokrewnych to się to potem ogląda...

Obawiam się, że to kwestia poboczna, istotne jest to, że czego by ów Stanowski nie wyprodukował, to musi mieć rację, bo jest w kontrze do Agory - przynajmniej taki argument jest rozstrzygający w optyce osób z wyraźnym kompleksem Michnika.
6
Hyde Park / Odp: Polityczna Rzeźba
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Smok Eustachy dnia Kwietnia 24, 2024, 09:40:39 pm »
Stanowski nie zrozumiał subtelnych aluzji Marii dlatego:
1. Ktoś się podszył pod jego numer i zadzwonił na policję w jego imieniu, że zarąbał zonę.
2. Podobnie wezwał ktoś Straż Pożarną.
To nie są żarty tylko zorganizowana akcja zastraszania.

2.
Q masz pewien problem bo wszyscy widzieli filmy i nabyli wiedzą stosowną, Ty zaś kreujesz się na niedoinformowanego, co może sprawić, że zostaniesz uznany za niedoinformowanego. O STS i plotek.pl była już mowa dawno.
Konkretny zarzut Wyborczej był taki, że portal niebukmacherski jest bukmacherski bo ma reklamy bukmacherki.

Wymowa materiału o Szalonym Reporterze jest tez inna, niż by się mogło wydawać na podstawie miniatury:


Co do zasady sprawy wyjaśnione już dawno w audycjach traktuję zatem jako wyjaśnione i oczywiste.

3. Reklamy STS były kiedyś, bo dyskusja jest o przeszłości.
4:
https://youtu.be/ccqBMTa7vCo?si=Ltk8jrwzCYgpM4Fe&t=1706

5. Co do riserczu to mając Piątka w stajni nie wypada się przyczepiać do kogokolwiek. Dodatkowo opowiadając legendy.

6. Artykuł oparty o Piątka spadł z Radia Zet, sugerował Putina. 

7. O wulgarności:

https://wyborcza.pl/7,75968,26440234,co-oznacza-postulat-wypierdalac-i-dlaczego-jest-uzasadniony.html

8.
https://youtu.be/ccqBMTa7vCo?si=yRv9DEPw7xPtz34k&t=1717
https://youtu.be/ccqBMTa7vCo?si=cRnFGc5WpSiT_oP1&t=708








7
Hyde Park / Odp: Polityczna Rzeźba
« Ostatnia wiadomość wysłana przez maziek dnia Kwietnia 24, 2024, 08:11:12 pm »
Jeżeli różne osoby widzą różne reklamy, to znaczy, że te reklamy wyświetla google korzystając z dotychczasowego profilu wyszukiwania danego użytkownika. Jak się szuka hazardu i temu pokrewnych to się to potem ogląda...
8
Hyde Park / Odp: Polityczna Rzeźba
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Q dnia Kwietnia 24, 2024, 07:09:08 pm »
Nie wiem jak z reklamami (mam wyłączone, jak włączyłem pojawily się jedna drogeria i jeden bank), ale tekstów o STS w istocie trochę tam jest:
https://www.sport.pl/sts
Przy czym jednak nawet jeśli założymy, że Agora robi coś brzydkiego, i dlatego nie uznajesz jej za autorytet, nie tłumaczy to, czemu uznajesz za autorytet kanał Stanowskiego - w najlepszym wypadku czyniącego to samo.
9
DyLEMaty / Odp: kłopoty z globalnym ociepleniem
« Ostatnia wiadomość wysłana przez maziek dnia Kwietnia 24, 2024, 07:01:37 pm »
Skasowałem 3 ostatnie posty bo mi się nie chciało przenosić i bardzo proszę, jest rzeźba polityczna inne tego typu i można tam się produkować z tą przyciężką propagandą.
10
Hyde Park / Odp: Polityczna Rzeźba
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Smok Eustachy dnia Kwietnia 24, 2024, 06:42:49 pm »
Agora ma portal sport.pl gdzie szła reklama sts za reklama sts
 Portal plotkarski ma?
Strony: [1] 2 3 ... 10