Polski > Organizacja forum

Szukaj czyli brak wyszukiwarki

<< < (2/5) > >>

Q:
Oba mata racyją... ;) Szukanie metodą site:forum.lem.pl bywa dobrą alternatywą dla naszej wyszukiwarki (choć nie idealną - czasem ona więcej widzi, czasem Gugla, czasem obie ślepe - choć wyszukiwane na Forum jest), ale zdarza się, że Google się przy tym biesi i wyskakują posądzenia o botowatość.

liv:

--- Cytat: maziek w Lutego 14, 2021, 08:43:28 pm ---Żadne świństwa jak cudzysłowy.

szczepański site:forum.lem.pl

Hm, nie wiem, co Ty wcześniej z tym Guglem robiłeś... Aby nie pomyliłeś literki? Mi wywalił 5 stron wyników z forum i o nic nie pytał ;) ...

https://tinyurl.com/1dukx06u

--- Koniec cytatu ---
Klikam w twoją linkę - i?

Z G. Jeszcze nic, nie robiłem ale...  8)

xetras:
Fraza bardzo dobra.
Prosty przykład: "konwent" itede.
Wynik jest.
Wiadomo że fantaści głównie biesiadowali z małymi wyjątkami.

Ostatnio nadużywam pamięci niezawodnego Q, który mnie sprowadza na ziemię i wskazuje, że już o tym było.
Skoro powinien być prosty poradnik wyszukiwania, to temat o tym jest potrzebny.
Zewnętrzna daje radę i wyszukuje to co chcę. Na razie wystarczy.
PS.
Też nie jestem robotem. Czy to stwarza jakiś kłopot szanownemu gronu ?

Lieber Augustin:
Aby uniknąć kłopotów ze spacjami, dwukropkami i posądzeniami o botowatość :) :
Googiel -> Ustawienia -> Szukanie zaawansowane -> witryna lub domena -> forum.lem.pl

maziek:
Generalnie google cały czas zbiera wzorce. Jeśli ktoś znienacka zaczyna działać inaczej niż dotychczas, to czuje się zaniepokojony. Ogólnie to ja mam dość już tego, że on tak wiele o mnie wie i od jakiegoś czasu utrudniam mu nieco życie. Tym niemniej u mnie szukanie "po sajcie" czy inne skróty działają poprawnie z linii wyszukiwania.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej