Polski > Hyde Park

Pytanie od początkującego

(1/5) > >>

kapka1a:
Cześć

Staram sie zainstalować SUN SOLARIS 10.
I mam pewien problem dla większości zapewne śmieszny ale ja nigdy nie miałem z tym systemem do czynienia więc. Podczas instalacji instalator prosił o kolejne CD mam ich 4 tyle ile było na serwerze FTP doszedłem do 3 po skończeniu z 3 CD instalator porosił o jakąś płyte więc włożyłem do napędy nr.4 ale nici wiec sprubowałem wszystkie i nic, no to dałem skip komputer uruchomił się ponownie i teraz Prosi mnie o login i password jednak podczas instalacji o nic takiego nie podawałem jedynie w czasie instalacji prosił o hasło ale ja nie podałem wcisnołem 2 razy enter i poszło dalej.

Pytanie jest takie jak uruchomić ten system i co to była za CD.

Wielkie dzięki
i przepraszam za błędy :-)

kapka1a:
jeszcze jedno dopiero teraz zauważyłem że to chyba forum nie jest poświęcone systemowi SOLARIS hehehe :-[

Terminus:
No niestety nie jest:] Ja osobiście nigdy nie używałem Solaris; wątpię czy ktoś z tu obecnych... może się mylę - ale lepiej poszukaj jakiegoś forum dla informatyków. Tutaj nalewamy z zupełnie innej beczki.

Deckert:
Powiem tylko jedno!!!
A L E   J A J A ! ! ! ! !
;D :D ;) :D ;D :D ;)

Chociaż rozumiem, że logo naszego forum może mylić informatyków.

Rachel:
Jaja jajami, ale Ty się Deckard nie nabijaj, tylko pomóż koledze, bo jeśli mnie pamięć nie myli, to chyba informatykiem jesteś ;

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej