Polski > Hyde Park

Upadek Cesarstwa Rzymskiego

<< < (113/118) > >>

Q:
Pamiętajmy, że okres inkubacji jaj kury to 21 dni, a ludzka ciąża - 9 mies.

BTW. To jest dopiero upadek cywilizacji:
https://www.money.pl/gospodarka/krowy-z-15-centymetrowymi-dziurami-w-brzuchu-po-co-ten-okrutny-zabieg-6651934629387200a.html
Nawet lobbystów branży mięsnej sumienie ruszyło:
https://swiatrolnika.info/dlaczego-krowom-wycina-sie-otwory-w-bokach-ich-cial

NEXUS6:
Nie można być konserwatystą w kwestiach postępu nauki. Nie mamy (ani krowy nie mają) nic do stracenia. Walczymy o lepsze jutro z suką- naturą!  8)

Q:
Stać Cię na lepszy trolling... ;) Sedno walki z naturą w tym by nie zniżać się do jej poziomu.

NEXUS6:

--- Cytat: Q w Czerwiec 19, 2021, 05:05:40 pm ---Stać Cię na lepszy trolling... ;) Sedno walki z naturą w tym by nie zniżać się do jej poziomu.

--- Koniec cytatu ---
To cytatyzm, nie trolling ;D. Od kiedy zas natura robi experymenty naukowe na zwierzetach? Przeciez dziala przypadkowo.

Q:
Jak zwykle obok sedna... ;) Pomijając już, że w tzw. ład natury da się wpisać wszystkie wyczyny jej tworów (a zatem wszelkie luckie zło idzie i na jej konto), a ograniczając się tylko do praw fizyki, reguł ewolucji, i ich bezpośrednich pochodnych, i tak muszę Ci chyba przypomnieć, że - co sam przecie, nie raz, przyznałeś - tzw. porządki naturalne cechują się niebywałym okrucieństwem, a takie cudności jak perforacja (w tym pourazowa) żoładka i otwarte rany jamy brzusznej starsze są niż jakiekolwiek znane nam eksperymenty naukowe. Helicobacter pylori, efektem aktywności której bywa wspomniana perforacja (w wydaniu niepourazowym), również nie w wuhańskich laboratoriach powstała.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej