Autor Wątek: HAARP amerykanska tajemnica  (Przeczytany 12987 razy)

Goska Lakont

  • Gość
HAARP amerykanska tajemnica
« dnia: Października 08, 2005, 09:19:00 am »
HAARP to jest "High-frequency Active Auroral Research Program", co po polsku znaczy Aktywna Aureola Wysokiej Czestotliwosci Fal - Program Doswiadczalny. Ta tajna, amerykanska bron zaczela dzialac w 1900 roku w oparciu o wynalazki Mikolaja Tesli. W wielu publikacjach podkresla sie jej dzialanie na pogode, na trzesienia Ziemi, na mozliwosc zdalnego sterowania samolotami czy innymi urzadzeniami mechanicznymi a takze na mozliwosc sterowania ludzkim mozgiem. Ta bron dziala przesylajac fale, tak jak sie przesyla fale radiowe. Moze dotknac kazdego czlowieka korzystajac z biopradow istot zywych. Nie mowi sie nic o tym, ze tak jak moze dotykac ta bron ludzkiego mozgu, to tak samo moze dotknac kazdego miejsca na calym ciele istoty zyjacej na Ziemi. Wszystkie zyjace istoty na Ziemi maja bioprady do ktorych moze trafiac ta bron powodujac lub symulujac rozne choroby. Od 1960 roku bron ta jest w stanie ogladac na komputerze kazdy wybrany obiekt - ludzki, zwierzecy czy roslinny rowniez. Dzieki temu moze zaczac takim obiektem sterowac i skazywac go na chorobe, na zaburzenia umyslowe i nawet na smierc. Z uwagi na to, ze bron HAARP moze to robic bezszelestnie i niewidocznie dla ludzkiego oka, ludzie nie zdaja sobie sprawy z tego, ze taka bron istnieje i dziala od bardzo dawna. Nie moga w to uwierzyc, ze ta bron moze wyrzadzac im tak straszna krzywde i nikt przez tyle dlugich lat na to nie reaguje. Reagowac moze tylko ktos, kto zna dzialanie tej broni i jej mozliwosci. Prywatni ludzie, na ktorych ta bron dziala tak zeby ja czuli i poznali jej efekty, sygnalizuja czyjas ingerencje w ich cialo i zmysly, ale najczesciej nie wiedza komu to przypisac i jak nazwac kogos kto takimi mozliwosciami dysponuje. Tych ludzi najczesciej leczy sie psychiatrycznie. Rosja jest krajem, ktory dokladnie zna dzialanie tej broni, bo sama miala podobna o nazwie SCALAR. Zrezygnowala z uzywania tej broni w latach 90-tych. Prawdopodobnie nie udalo sie jej dogonic Ameryki. Mozliwe, ze ma tez duzo na swoim sumieniu z okresu uzywania tej broni i dlatego boi sie powiedziec glosno o istnieniu takiej broni i ujawnic jej mozliwosci. Pod koniec lat 90-tych rosyjska Duma wystapila jednak z petycja do USA o zaprzestanie uzywania tej broni. Dzialanie tej broni znaja tez Niemcy, ktorzy do konca II Wojny Swiatowej ja bardzo rozwijali. O tej broni wie tez wiekszosc lekarzy, ktorzy dzieki tej broni maja zatrudnienie i od dawna zarabiaja spore pieniadze. Szczegolnie dzieki przepisywaniu roznych lekow i symulowaniu roznych operacji.
Mam zrobine opracowanie o dzialaniu tej broni, ktore moge przeslac natychmiast po napisaniu do mnie na adres : maryla@iinet.net.au
Przesylam tez zeskanowana ksiazke pt. "HAARP bron ostateczna"
Prosze przeczytac ponizsze linki na temat tej strasznej broni HAARP
http://prace.sciaga.pl/28124.html
Po wiecej wiadomosci prosze pisac na ponizszy adres :
Moj adres: maryla@iinet.net.au
Oraz moj artykul w gazecie : http://nowaaurora.prv.pl/haarp.htm

dzi

  • Gość
Re: HAARP amerykanska tajemnica
« Odpowiedź #1 dnia: Października 08, 2005, 10:29:10 am »
mam kilka wersji odpowiedzi, nie moglem sie zdecydowac ktora wybrac wiec wpisze wszystkie:

1. Skad wiesz?

2. Jestes pracownikiem CIA i juz nie zyjesz?

3. Nie no wstep do ksiazki moze fajny, choc troche nierealistyczny (bardziej podobaja mi sie te Lema), no ale jak na s-f to calkiem niezle

Lostris

  • Gość
Re: HAARP amerykanska tajemnica
« Odpowiedź #2 dnia: Października 08, 2005, 11:00:21 am »
Cytuj
mam kilka wersji odpowiedzi, nie moglem sie zdecydowac ktora wybrac wiec wpisze wszystkie:

1. Skad wiesz?


W tematach o HAARP, krazacych tu i owdzie zazwyczaj wiekszosc "informatorow" imponuje mi swoja fantazja  ;D. Fakt jednak pozostaje faktem, ze istnieje na internecie oficjalna strona HAARP. Domokrazcy, czyli internetowi "informatorzy", z reguly, przywykli by otaczac ten szczegolny dla nich temat w pewien moumentalizm, szczerze mowiac nie bardzo rozumiem dlaczego, ale skoro ich to cieszy..

Terminus

  • Gość
Re: HAARP amerykanska tajemnica
« Odpowiedź #3 dnia: Października 08, 2005, 01:29:30 pm »
Teorie spiskowe są dobre. Na imprezę.

Deckert

  • Gość
Re: HAARP amerykanska tajemnica
« Odpowiedź #4 dnia: Października 08, 2005, 01:55:54 pm »
Że też cały czas są ludzie, którzy w takie sprawy wierzą... za dużo Archiwum X itp... ;-)

Swoją drogą to bardzo podobny pomysł pojawił się w "Przenicowanym świecie" braci Strugackich. Była tam właśnie opisana tajna machina, która sterowała i odpowiednio stymulowała zachowania społeczeństwa umożliwiając utrzymywanie ustroju totalitarnego.

CU
Deck

nty_qrld

  • Gość
Re: HAARP amerykanska tajemnica
« Odpowiedź #5 dnia: Października 08, 2005, 06:35:37 pm »
Mam w takim razie 2 pytania:
1. Dlaczego w takim razie Amerykanie nie zesłali Zarkawiemu i binLadenowi permamentnej sraczki, co zmusiłoby w/w osobników do zaprzestania działalności fanatycznej?
2. Gdyby ta "doskonała broń" istniała naprawdę, wtedy wszyściutko szłoby po myśli Amerykanom, nie potrzebowaliby wywiadu, a podczas II WŚ Stalin, Hitler i Roosvelt dostaliby schizofremii.

pzdr
« Ostatnia zmiana: Października 08, 2005, 09:17:14 pm wysłana przez nty_qrld »

Terminus

  • Gość
Re: HAARP amerykanska tajemnica
« Odpowiedź #6 dnia: Października 08, 2005, 08:18:51 pm »
Nie no n_ty, przecież to takie proste. Otóż Zarkawi, binLaden i reszta paczki nie istnieją. To spisek rządu amerykańskiego; mający na celu przejęcie zasobów ropy. Z kolei w WTC tak naprawdę nikt nie zginął - budynek był pusty, to była mistyfikacja, a strażacy, którzy w nim zginęli, tak naprawdę żyją w tajnym ośrodku na Florydzie.

Z kolei w czasie drugiej wojny światowej superboń przechodziła remont.

nty_qrld

  • Gość
Re: HAARP amerykanska tajemnica
« Odpowiedź #7 dnia: Października 08, 2005, 09:23:39 pm »
Terminusie przeczytałem sobie ten texcik ze strony zapodanej przez założycielkę topica. Tam został osiągnięty jeszcze wyższy poziom zmistyfikalizowania  ;) . Wynika z niego, że dawniej ludzie byli doskonali, a za wszystkie choroby, wypadki, zmiany nastrojów, tendencje homosexualne, zwycięstwa sportowe, nawet przyciemnianie świateł w domu odpowiedzialny jest... oczywiście haarp. Przecież posiadacz takiej broni może praktycznie wszystko tak więc pani Gosia dostałaby już bana  ;D na rozgłaszanie podobnych niesamowitości.
...szkoda słów...

pzdr

Terminus

  • Gość
Re: HAARP amerykanska tajemnica
« Odpowiedź #8 dnia: Października 09, 2005, 03:30:45 pm »
Trzeba by zainstalować taki HaarP w siedzibie PZPN, to byśmy nie tylko Anglikom, ale i Brazylii tyłki skopali ::)

źdbl

  • Gość
Re: HAARP amerykanska tajemnica
« Odpowiedź #9 dnia: Października 22, 2005, 03:32:53 pm »
Witam i bardzo przepraszam i jeszcze raz bardzo prepraszam,ale straszny ten wasz przyrząd.Sprawia wrażenie możliwego do realizacji... Jeszcze raz przepraszam,bo nie wiem co z górnikami?Ponadto skąd mam wiedzieć co będzie lepsze?Kapelusz z aluminiowej folii,czy też mo ze wygodniej będzie okeić parasol.Jak to powstrzymać?! przepraszam..

Terminus

  • Gość
Re: HAARP amerykanska tajemnica
« Odpowiedź #10 dnia: Października 22, 2005, 03:55:54 pm »
-Teraz będę okrutny. Opowiem wam dowcip.
-Ten o gąsce Balbince?
-Ależ wodzu, co wódz!
-To ja dziękuję, postoję.


kolega premiera

  • Gość
Re: HAARP amerykanska tajemnica
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 02, 2005, 06:57:54 pm »
www.weather.one.pl - na tej stronie było sporo artykułów dziennikarza który drążył ten temat. Strony już nie ma. Pewnie nie jest to żaden spisek itd. itp. etc., ale nie ma. Facet miał wiedzę na ten temat w przeciwieństwie do Was prześmiewcy.
Was się tyczy, parafrazując: chociaż wiem nie dużo oraz czytam mało to wiem że jest najlepiej tak jak kiedyś bywało.
Jeśli chcecie coś napisać poza stertą forumowych frazesów warto zasięgnąć informacji żeby nie wyjść na durnia. Wiem, że tworzycie pewną społeczność i 98% Was chce się w tą społeczną przestrzeń dobrze wkomponować i zdobyć uznanie, ale większość nie musi mieć racji, co nie raz okazało się prawdą w długiej historii  świata.
HAARP może być używany jako broń. Nawet na forum ONZetu podniesiono ten temat chcąc zakazać Rosjanom eksperymentów z bronią typu HAARP.
Zresztą, pisać można wiele.
Co do 11 września, to dajcie spokój już z tą teorią spiskową że Ibn Laden zaatakował Stany Zjednoczone, bo jest to żałosne. Jesteście dzieciakami (niezależnie od wieku) fabryki medialno-propagandowej i prawdopodobnie większość Was skończy w stanie takim jaki reprezentujecie teraz: wegatatywno-konsumpcyjnym.
--
kiedyś była strona www.tajnedokumenty.com - zniknęła w tajemniczych okolicznościach. W dodatku okazuje się, że duży ruch generowali odwiedzający z witryn rządowych, w tym instytucji zajmujących się ogólnie pojętym bezpieczeństwem.
Ale co tam... Wam wystarczy telewizor z lejącą się na Was prawdą...

dzi

  • Gość
Re: HAARP amerykanska tajemnica
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 02, 2005, 07:52:51 pm »
zasmuciles mnie

nty_qrld

  • Gość
Re: HAARP amerykanska tajemnica
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 02, 2005, 08:37:33 pm »
żal

Sokratoides

  • Gość
Re: HAARP amerykanska tajemnica
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 02, 2005, 08:43:54 pm »
Cytuj
www.weather.one.pl - na tej stronie było sporo artykułów dziennikarza który drążył ten temat. Strony już nie ma. Pewnie nie jest to żaden spisek itd. itp. etc., ale nie ma. Facet miał wiedzę na ten temat w przeciwieństwie do Was prześmiewcy.
Was się tyczy, parafrazując: chociaż wiem nie dużo oraz czytam mało to wiem że jest najlepiej tak jak kiedyś bywało.
Jeśli chcecie coś napisać poza stertą forumowych frazesów warto zasięgnąć informacji żeby nie wyjść na durnia. Wiem, że tworzycie pewną społeczność i 98% Was chce się w tą społeczną przestrzeń dobrze wkomponować i zdobyć uznanie, ale większość nie musi mieć racji, co nie raz okazało się prawdą w długiej historii  świata.
HAARP może być używany jako broń. Nawet na forum ONZetu podniesiono ten temat chcąc zakazać Rosjanom eksperymentów z bronią typu HAARP.
Zresztą, pisać można wiele.
Co do 11 września, to dajcie spokój już z tą teorią spiskową że Ibn Laden zaatakował Stany Zjednoczone, bo jest to żałosne. Jesteście dzieciakami (niezależnie od wieku) fabryki medialno-propagandowej i prawdopodobnie większość Was skończy w stanie takim jaki reprezentujecie teraz: wegatatywno-konsumpcyjnym.
--
kiedyś była strona www.tajnedokumenty.com - zniknęła w tajemniczych okolicznościach. W dodatku okazuje się, że duży ruch generowali odwiedzający z witryn rządowych, w tym instytucji zajmujących się ogólnie pojętym bezpieczeństwem.
Ale co tam... Wam wystarczy telewizor z lejącą się na Was prawdą...


Uhm... to jest ostrzejsze niż papryczka peperoni !!! Chyba od dzieciństwa przebywałeś na łasce i niełasce stowarzyszenia "Połykaczy Śrubek", praktykujących jeszcze starożytną tradycję zapijania ich(śrubek) olejem silnikowym, trwając przy tym w ustawicznym, słonecznym uśmiechu. Praktyki te podyktowane były zapewne stworzeniem jednostek wyzutych całkowicie z poczucia tudzież wyczucia humoru i wytworzeniem w nich żelaznej postawy opartej na śmiertelnej powadze i poczuciu obowiązku. Wiedz jednak, drogi kolego premiera, że nie straszne są nam - lemiakom twe trwożne i zuchwałe słowa, bośmy jeszcze pierwiastek "weseleństwa", nie zanieczyszczony obcą, egzotyczną doktryną, zachować w sobie zdołali...

...A może to mnie brak poczucia humoru  :-/

P.S. Zanim zaczniesz prawić morały, napisz coś nowego od siebie, jeśli możesz. Chętnych do czytania na pewno Ci nie braknie.

Pzdr.,
SdS
« Ostatnia zmiana: Listopada 02, 2005, 08:47:36 pm wysłana przez Sokratoides »