Polski > Organizacja forum

[Sprawy dotyczące funkcjonowania forum]

(1/67) > >>

olkapolka:
To jest wątek dla tych, którzy mają jakiś problem z obsługą forum, mają pomysł na zmianę itp.
Pierwszy pytanie czy nie powinien spaść - razem ze starą organizacją - do HP?

Cetarian:
@Olka

Opublikowałem post w wątku, który sam założyłem.
A etyka S.R. i S.E. to na pewno nie jest etyka Lema.
Daruj sobie dowcipasy, skoro nie masz nic merytorycznie do powiedzenia.

 
 

Cetarian:
@Olka
możesz usunąć każdy mój post, masz takie uprawnienia.
Ale nie życzę sobie, żeby moje posty były przenoszone do nowego wątku, pod tytułem, którego nie wybrałem.
Moja rada: przestań się wygłupiać i skasuj także tamten wątek, który wcześniej założyłaś.

liv:

--- Cytat: Cetarian w Października 10, 2019, 08:36:15 pm ---@Olka

Opublikowałem post w wątku, który sam założyłem.
A etyka S.R. i S.E. to na pewno nie jest etyka Lema.
Daruj sobie dowcipasy, skoro nie masz nic merytorycznie do powiedzenia.

--- Koniec cytatu ---
Wyrzuciłem jeden twój produkt i będą wyrzucał pozostałe podobne. Jak zmęczą mi się paluszki zaproponuję rozwiązanie bardziej radykalne. Czy to jest wystarczająco merytoryczna odpowiedź?
Ten wątek jest na organizację forum, co do której wkrótce złożę pewne propozycje.
Na osobiste poglądy o tubylcach masz swój kącik, choć sama idea specjalnych kącików dla "wybrańców" niespecjalnie mi się podoba. Zawisze można założyć sobie bloga, a nie podpierać się Lemem.

Cetarian:

--- Cytat: liv w Października 10, 2019, 08:58:54 pm ---
--- Cytat: Cetarian w Października 10, 2019, 08:36:15 pm ---@Olka

Opublikowałem post w wątku, który sam założyłem.
A etyka S.R. i S.E. to na pewno nie jest etyka Lema.
Daruj sobie dowcipasy, skoro nie masz nic merytorycznie do powiedzenia.

--- Koniec cytatu ---
Wyrzuciłem jeden twój produkt i będą wyrzucał pozostałe podobne. Jak zmęczą mi się paluszki zaproponuję rozwiązanie bardziej radykalne. Czy to jest wystarczająco merytoryczna odpowiedź?
Ten wątek jest na organizację forum, co do której wkrótce złożę pewne propozycje.
Na osobiste poglądy o tubylcach masz swój kącik, choć sama idea specjalnych kącików dla "wybrańców" niespecjalnie mi się podoba. Zawisze można założyć sobie bloga, a nie podpierać się Lemem.

--- Koniec cytatu ---

To jest tradycyjnie u was mało merytoryczna odpowiedź. Opublikowałem post w wątku, który sam założyłem i w dodatku ewidentnie na temat.
Etyki.
Można go było nie komentować.
Można go było usunąć. (Chociaż jest rzeczowy, no ale macie tu władzę ostateczną).
Ale Olce zachciało się zrobić dowcip - w kiepskim stylu.
Odwdzięczyłem się, zakładając wątek dla niej.
A teraz co?
Wysłała kolegę?
Podtrzymuję postulat, żeby ktoś z was zlikwidował tamten prześmiewczy wątek "Ja .."
   
 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej