Polski > Wyszalnia

Czy uważacie, że olkapolka, liv i maziek powinni stracić uprawnienia?

<< < (19/20) > >>

Q:
Dobra, skoro wszystko w sumie dobrze się skończyło, czas chyba zamknąć wątek.

Jak kogo skrzywdziłem - przepraszam. Jak kto mnie skrzywdził - wybaczam. Przy czym w sumie nie żałuję tej awanturki, bo mam wrażenie, że większą wagę zaczęliśmy do jakości wypowiedzi powtórnie przywiązywać. I - wbrew pozorom - jakoś się do siebie nawzajem ponaginaliśmy. (Acz mam również wrażenie, że mogliśmy - wszyscy - znacznie ładniej to rozegrać. Choć Lem - "Szpital..." się kłania - by się nie zgodził; rzekłby, że widać nie mogliśmy, skoro nie rozegraliśmy.)

Także ten tego kropa: .

Kwestię chłopską ;) - jeśli profesorowie odpowiedzą - dokończymy w poradni językowej, albo coś ;).

olkapolka:
Q

Naucz się mówić za siebie. Nie w liczbie mnogiej - ponieważ nikt Ci nie dał notarialnego (a nawet zwykłego) upoważnienia do takich wystąpień. Przynajmniej ja nie pamiętam.
Więc ja mówię za siebie - nigdy za jakąś urojoną administrację:

Nie można komuś narobić na wycieraczkę i to wielokrotnie - nazwać tego "awanturką" - wkleić 3 żółte buźki i uważać, że wszystko dobrze się skończyło.
Rozumiem, że pisząc to masz na myśli, iż odzyskałeś moda. To Twój cel, ale nie forum.

Jakość Twoich wypowiedzi pozostaje poza konkursem - nikt nigdy w historii forum nie naubliżał tak innym osobom (zarówno publicznie, jak i w PM, mailach) - więc nie imputuj, że Twoje wystąpienia miały pozytywny wydźwięk - po prostu te chamskie regularnie zawieszały forum.
Owszem - po namyśle -  może zmieniły: nie tylko ja wiem na co Cię stać.
Ponaginaliśmy się? Rozbrajasz mnie:)
Rozegrać? Nikt tutaj w nic nie grał - prócz Ciebie.
Skończyłeś swoją grę? Zobaczymy. Bo po cytacie w kanaliach-genitaliach: nie znać tego.

Wątek zostawiam otwartym - chociaż mam nadzieję, że sam z siebie się odklei - ponieważ jeśli ktoś będzie chciał zabrać głos w temacie - nie będzie zakładał kolejnych odsłon tego dramatu - bez korzeni. Forum raczej tego nie dźwignie.

Co do kwestii chłopskiej - pasuje do poradni językowej - jak najbardziej...zwłaszcza, że pojawiło się "ludztwo";)

P.S. Dlaczego zamykasz ankietę? Przecież ludzie głosują.

Q:
olka nie będę tego komentował, bo mi się nie chce. Powiedzmy, że nie bardzo wierzę w szczerość Twojego moralizatorstwa, ale dam radę z tym żyć.

(Jeśli koniecznie chcesz sobie ze mną coś wyjaśniać - za przykładem maźka - zapraszam na priv., wzgl. mail.)

I skoro już mi wątek otworzyłaś (co nie jest zbyt eleganckie, skoro go zakończylem), to bądź tak miła i zamknij go ponownie z łaski swojej

olkapolka:

--- Cytat: Q w Sierpnia 15, 2018, 04:37:57 pm ---olka nie będę tego komentował, bo mi się nie chce.
--- Koniec cytatu ---
Bardzo się cieszę:)

liv:
Ola, ty nic nie rozumiesz  :)
Q odzyskał napis moderatora tylko dlatego, by mógł go honorowo odrzucić. Przecież ma choć krztynę honoru, skoro używa takich słów jak "elegancja"... no ma, co?
W końcu to jego słowa z założycielskiego listu;

--- Cytuj ---Pytanie jak powyżej. Uzasadnienie wniosku: prywata, budowanie kółeczka wzajemnej adoracji, długotrwała tolerancja dla trolli, trollingu i zaniżania poziomu merytorycznego Forum (ba, czynny udział w tymże zaniżaniu przez prowadzenie sążnistych pogaduch o niczym); jak również kompletnie uznaniowy charakter przyznania wspomnianym w/w uprawnień (brak głosowania czy innej formy "konsultacji społecznych")*.
--- Koniec cytatu ---

Zatem skoro nie akceptuje uznaniowości, a domagał się konsultacji - i je ma, co widać w ankiecie (6:2), wniosek powinien być oczywisty
Że mało w niej głosów?
Na pierwszej stronie wątku organizacyjnego, też jest ankieta - z wynikiem 4:2 i tam nikt jej nie kwestionował.
A Q lubi wszak odwoływać się do "starego, dobrego" forum
https://forum.lem.pl/index.php?topic=188.0
W tym sensie uznaniowość tego przywrócenia tak bije w oczy że już nawet nie jest niedemokratyczna - jest antydemokratyczna.
Stąd jedyny wniosek jaki mi się nasunął to ten - jak na początku - wyjście honorowe.
Oczywiście jak nie wyjdzie - trudno.
Nie w takich warunkach się pracowało.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej