Autor Wątek: Właśnie się dowiedziałem...  (Przeczytany 1962628 razy)

dzi

  • Gość
Re: Właśnie się dowiedziałem...
« Odpowiedź #165 dnia: Września 02, 2005, 11:50:39 am »
a jak definiuje sie "nad"?

z tego co patrze w slowniku polskim to jest to traktowane jako pojecie niedefiniowalne i oczywiste :)

Macrofungel

  • Gość
Re: Właśnie się dowiedziałem...
« Odpowiedź #166 dnia: Września 02, 2005, 12:37:31 pm »
  Jest oczywiste dla istot naziemnych, które znajdują się stale pod wpływem ziemskiej grawitacji, ale wszędzie poza naszą planetą (albo jakąkolwiek planetą) traci sens bytu. A tak przy okazji, od dziś ogłaszam się Imperatorem Wszechświata. Wobec tego proszę zwracać się do mnie per "Wielce Szanowny Imperatorze". I radzę przestrzegać tego nakazu, gdyż według ostrożnych szacunków przeprowadzonych na podstawie równania Drake'a mam pod swoją komendą jakieś 5,41x10^28 okrętów wojennych. Ze maną nie ma żartów!

Terminus

  • Gość
Re: Właśnie się dowiedziałem...
« Odpowiedź #167 dnia: Września 02, 2005, 01:04:29 pm »
Imperatorze, jeśli jeszcze nie jest za późno, wpisuję się do świty na stanowisko doradcy ds. dokarmiania antylop.


Macrofungel

  • Gość
Re: Właśnie się dowiedziałem...
« Odpowiedź #168 dnia: Września 02, 2005, 01:19:19 pm »
Nie ma sprawy.;D Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś życzenia, na przykład chciałby objąć panowanie nad jakimś systemem gwiezdnym, albo i całą galaktyką, niech mi po prostu wyśle prywatną wiadomość ;D

dzi

  • Gość
Re: Właśnie się dowiedziałem...
« Odpowiedź #169 dnia: Września 02, 2005, 01:29:51 pm »
Chwileczke, a moze ow pan jest wlascicielem ksiezyca tylko gdy ten jest po tej stronie Ziemi po ktorej on? Bo przeciez gdy jest po drugiej to jest de facto *pod* Ziemią.

Deckert

  • Gość
Re: Właśnie się dowiedziałem...
« Odpowiedź #170 dnia: Września 02, 2005, 01:44:05 pm »
Co tam "pod" czy "nad" - ważne, że zawładnął całą galaktyką bez rozlewu krwi, zielonego kwasu czy czegoś tam innego.
hihihihi  ;D ;)

CU
Deck

Terminus

  • Gość
Re: Właśnie się dowiedziałem...
« Odpowiedź #171 dnia: Września 02, 2005, 01:44:09 pm »
W USA używa się skrótu Ziemia=Stany Zjednoczone, to może powodować pewne nieścisłości.

dzi

  • Gość
Re: Właśnie się dowiedziałem...
« Odpowiedź #172 dnia: Września 02, 2005, 02:08:56 pm »
ROTFL

Bladyrunner

  • Gość
Re: Właśnie się dowiedziałem...
« Odpowiedź #173 dnia: Września 03, 2005, 10:37:49 pm »
Koleś z tym księżycem to ukradł mój pomysł >:(, ja co prawda miałem zamiary nieco bardziej śmiałe i w związku z możliwością zakupu gwiazd (bo taka też istnieje) planowałem kupić słońce, a następnie wystawić ludzkości rachunek za światło.
Nie dopracowałem jeszcze tylko jak wyegzekwować regularne uiszczanie opłat oraz jak ewentualnie odciąć je zalegających ze spłatą. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł, to chętnie wezmę go na wspólnika ;)
« Ostatnia zmiana: Września 03, 2005, 10:38:46 pm wysłana przez Bladyrunner »

depitt

  • Gość
Re: Właśnie się dowiedziałem...
« Odpowiedź #174 dnia: Września 04, 2005, 02:06:43 am »
Cytuj
Koleś z tym księżycem to ukradł mój pomysł >:(, ja co prawda miałem zamiary nieco bardziej śmiałe i w związku z możliwością zakupu gwiazd (bo taka też istnieje) planowałem kupić słońce, a następnie wystawić ludzkości rachunek za światło.
Nie dopracowałem jeszcze tylko jak wyegzekwować regularne uiszczanie opłat oraz jak ewentualnie odciąć je zalegających ze spłatą. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł, to chętnie wezmę go na wspólnika ;)
 


Jeśli chcess wejdę z tobą w spółkę - rachunki będą "odciągane" z podatku, lub doliczne do rachunku za elektryczność. Możemy także opracować system płacenia słoneczną kartą kredytową, bądź poprzez wysyłanie smsów...
Jeśli interes się nie będzie opłacał - wystawimy Słońce na allegro... Co ty na to?

Terminus

  • Gość
Re: Właśnie się dowiedziałem...
« Odpowiedź #175 dnia: Września 04, 2005, 03:40:33 am »
Uhm... na Allegro. Niom... niom...

A to by szło poleconym, czy na poste restrante?

de.pitt

  • Gość
Re: Właśnie się dowiedziałem...
« Odpowiedź #176 dnia: Września 04, 2005, 01:12:49 pm »
Możliwy tylko odbiór osobisty... ;D

Luca

  • Gość
Re: Właśnie się dowiedziałem...
« Odpowiedź #177 dnia: Września 04, 2005, 04:51:15 pm »
Jeśli komuś nadal nie podoba się mój nick to proszę zajrzeć tutaj..:

http://www.actionbioscience.org/newfrontiers/poolearticle.html

Miła koincydencja...

Sokratoides

  • Gość
Re: Właśnie się dowiedziałem...
« Odpowiedź #178 dnia: Września 04, 2005, 08:36:31 pm »
Last Universal Common Ancestor  ::)

dzi

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 3114
  • Profesja: Negat Charakter: Neutralny neutralny
    • Zobacz profil
Re: Właśnie się dowiedziałem...
« Odpowiedź #179 dnia: Września 04, 2005, 11:01:23 pm »
Luca, mozesz przypomniec komu nie podobal sie Twoj nick?

This user possesses the following skills: