Autor Wątek: Małe wynalazki, które zmieniły świat na zawsze...  (Przeczytany 44282 razy)

Falcor

  • Gość
Re: Małe wynalazki, które zmieniły świat na zawsze
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 28, 2007, 08:18:53 pm »
"W nadmiarze" - unknown sentence. Please specify :D

maziek

  • Gość
Re: Małe wynalazki, które zmieniły świat na zawsze
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 28, 2007, 09:07:18 pm »
Specification: do pewnego momentu człowiek jest zły i rozdrażniony, szuka zwady, razi go światło. A potem jest dobrze i wszystkich chciałby do serca przycisnąć. Nagle przychodzi zrozumienie wszystkiego - świata, kobiet, i pomniejszych problemów też. Hałasy jeśli dochodzą są jak przez ciężką kotarę. Wtedy już zwykle jest w nadmiarze ;D .

Falcor

  • Gość
Re: Małe wynalazki, które zmieniły świat na zawsze
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 29, 2007, 12:08:52 am »
To chyba "nie nadmiarowałem", bo nigdy mi się nie włączał agresor, misiek czy omnibus. Znane mi są raczej takie stany:  [smiley=beer.gif] --> :) --> :D --> ;D --> [smiley=2vrolijk_08.gif] --> [smiley=happy.gif] --> [smiley=lolk.gif]--> [smiley=engel017.gif]

maziek

  • Gość
Re: Małe wynalazki, które zmieniły świat na zawsze
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 29, 2007, 09:57:49 am »
Może masz nietypowy przebieg. Linia w sumie się zgadza, szczególnie koncówka. Nie musi byc agresor, po prostu najpierw, jak zaczynasz jest ogólnie gorzej, a później ogólnie lepiej. A co to misiek i omnibus? ;D

Falcor

  • Gość
Re: Małe wynalazki, które zmieniły świat na zawsze
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 29, 2007, 10:40:39 am »
Misiek, to gdy intensywnie poszukujesz kogoś do kogo mógłbyś się przytulić, czasami pomimo sprzeciwów znalezionej osoby ;D
A omnibus... omnibus wygląda mniej więcej tak - Słuchaj Mareczku, ja cię baaardzo lubię i powiem Ci, że...    - w tym momencie dowiadujemy się wielu niespodziewanych rzeczy na różne tematy (np. kto jest świnią i dlaczego, co ukrywa rząd, jak sprawić aby było lepiej, ufo i inni z którymi nawiązałem kontakt), w tym takich których szczegółów może i lepiej byłoby nie znać.

Wiesz - picie, piciem ale jest taki limit którego przekraczać nie wypada, jeśli nie chcesz co imprezę zmieniać lokalu ;D

« Ostatnia zmiana: Stycznia 29, 2007, 10:42:28 am wysłana przez Falcor »

Terminus

  • Gość
Re: Małe wynalazki, które zmieniły świat na zawsze
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 30, 2007, 09:53:31 pm »
Myślę że mógłbyś opublikować to i inne hasła ze swojego - w którego istnienie nie wątpię - słownika fazowego ::)

Hyde Park idealnie się do tego nadaje ::)

Falcor

  • Gość
Re: Małe wynalazki, które zmieniły świat na zawsze
« Odpowiedź #36 dnia: Stycznia 30, 2007, 10:25:46 pm »
Hmm, w sumie nie byłem do końca świadom, że takowy słownik posiadam, gdyż jakoś tak naturalnie jest on w użyciu codziennym. Z tego też powodu ciężko mi wyodrębnić jakieś nietypowe/niepowszechne hasło, ale jak mi przyjdzie jakieś do głowy to się przy okazji podzielę ;)

Terminus

  • Gość
Re: Małe wynalazki, które zmieniły świat na zawsze
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 31, 2007, 02:32:04 am »
Cudnie! O to biega.

Mieslaw

  • Gość
Re: Małe wynalazki, które zmieniły świat na zawsze
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 04, 2007, 03:49:28 pm »
Cytuj
Cytuj
Dobra, to z tych wszystkich propozycji moja kolejność jest taka: pieniądz, książka, rower.
A na czwartym miejscu udomowienie kotów.

Słuchaj Hoko, wnioskuję że masz kota. A zatem wiesz, że kota się nie udamawia, to on jest właścicielem ludzi, a nie odwrotnie ::)
Cytuj
To w takim razie najlepszym wynalazkiem zrobionym przez koty, było przygarnięcie ludzi...
W takim razie polecam książkę Terry'ego Pratchetta "Kot w stanie czystym" ze świetnymi ilustracjami G. Jolliffe.

Hokopoko

  • Gość
Re: Małe wynalazki, które zmieniły świat na zawsze
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 04, 2007, 04:02:02 pm »
Maziek, widziałeś? Może znajdziesz odpowiedź na nękające Cię rozterki...

maziek

  • Gość
Re: Małe wynalazki, które zmieniły świat na zawsze
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 04, 2007, 05:56:56 pm »
A propos?
(Miesław, dobre)

Falcor

  • Gość
Re: Małe wynalazki, które zmieniły świat na zawsze
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 19, 2007, 10:34:09 am »
Zmarł wynalazca pilota do telewizora http://wiadomosci.wp.pl/kat,1515,wid,8736506,wiadomosc.html?ticaid=133fa - czyli swego rodzaju symbolu domowej władzy ;)

maziek

  • Gość

draco_volantus

  • Gość
Re: Małe wynalazki, które zmieniły świat na zawsze
« Odpowiedź #43 dnia: Lutego 27, 2007, 08:11:15 pm »
szkoda, że nie pokazali jak otwiera i się pół wylewa

maziek

  • Gość
Re: Małe wynalazki, które zmieniły świat na zawsze
« Odpowiedź #44 dnia: Lutego 27, 2007, 09:09:25 pm »
Wszystko Draco zależy jaka TEMPERATURA jest w tej lodóweczce. Jeśli właściwa to nie koniecznie ;D.

mniam, mniam.

(E, no ja to już mam za sobę, a podajcież drogie dzieci tatusiowi...)
(A, no i  mam takiego robota, co ze sklepu przynosi ;D)

Jezu, zabije mnie teraz...