Polski > Hyde Park

Fakty medialne

<< < (235/235)

NEXUS6:

--- Cytuj ---A on sam tego nie uczynił przypadkiem stojąc z tą swoją armatą i twierdząc: "jesteśmy tu by chronić" (w działanie ochroniarzy wpisana jest konfrontacja), a potem pozwalając się bronić w sądzie jako przedstawiciel milicji, gdzie milicja to - wedle Wikipedii - "army or some other fighting organization of non-professional soldiers":
https://en.wikipedia.org/wiki/Militia
Zwróciłeś uwagę na "fighting"?
--- Koniec cytatu ---
I patrz, Pan! Uniewinnili go. Jak to mozliwe, skoro sam sie przyznal, ze chcial sobie postrzelac z wyrzutni rakiet do protestujacych?
A wiec jednak postanowiles sie zblamowac bardziej niz prokuratorzy. Brawa za odwage. To juz nie jest szpagat intelektualny, to rozerwanie konmi  ;D
A kto bronil go w sadzie? Adwokaci. A przed kim? Przed lawa przysieglych. A bronic to chronic, chronic to konfrontowac, konfrontowac to walczyc, a wiec strzelac, czyli jego adwokaci chcieli zamordowac lawe przysieglych. Tak bylo, nie zmyslam.
Chronic to konfrontowac, konfrontowac to walczyc, walczyc to zabijac, zabijaja na wojnie, ergo- Rittenhouse jest winny wojnie na Ukrainie, tym samym sam potwierdzil ze jest synem Putina.  ;D Pozyczam od teraz Twoje wymyki dyskusyjne, choc nie wiem czy mi sie uda Ci dorownac 8) ;D

Q:

--- Cytat: NEXUS6 w Marzec 01, 2022, 07:28:39 am ---I patrz, Pan! Uniewinnili go.
--- Koniec cytatu ---

Przypominam, że działo się to w Stanach, w których organizowanie się w zbrojne milicje jest konstytucyjnym prawem, a obywatel zasadniczo może legalnie ukatrupić każdego, kto wejdzie nieproszony na jego ziemię (ot, takie przeżytki minionych wieków). W tych realiach nie podjąłbym się robić za prokuratora (w omawianej sprawie).

Q:
Media doniosły (jeszcze w zeszłym roku), że ufa im niewielu Amerykanów (przy czym, co ciekawe, po liniach podziałów politycznych to idzie - ufa 68% Demokratów, 11% Republikanów i 31% niezależnych):
https://news.gallup.com/poll/355526/americans-trust-media-dips-second-lowest-record.aspx

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej