Polski > DyLEMaty

Z PEWNOŚCIĄ nie jesteśmy sami..

<< < (3/76) > >>

TYTAN:
Czasami mam wrażenie że człowiek nie jest i nigdy nie był w stanie wymyślić żadnej technologi począwszy od koła a zakończywszy na biocybernetyce. Ale raczej zostało to nam dane przez kosmitów którzy nas hodują albo pomagają nam w rozwoju podsyłając wzory w różnej postaci np. generują sen szamana który jak pszczoła w tańcu przekazuje swoim pobratymcom plan miasta teotihuacan który z kolei jest ukrytym planem układu scalonego przeznaczonym do późniejszego wykorzystania itd.
To tylko takie swobodne rojenie jednak kto wie...

Deckert:

--- Cytuj ---Za te kilkanaście tysięcy lat to ktoś tam założy szkółkę leśną ;)
A Deck, TY skąd wytrzasnąłęś tą książkę? Ktoś to u nas sprzedaje, a mnie o tym nie wiadomo?
--- Koniec cytatu ---



To nie jest żaden biały kruk Macro. Poszukaj w antykwariatach albo na Allegro.

CU
Deck

Hokopoko:

--- Cytuj ---Czasami mam wrażenie że człowiek nie jest i nigdy nie był w stanie wymyślić żadnej technologi począwszy od koła a zakończywszy na biocybernetyce. Ale raczej zostało to nam dane przez kosmitów którzy nas hodują albo pomagają nam w rozwoju podsyłając wzory w różnej postaci np. generują sen szamana który jak pszczoła w tańcu przekazuje swoim pobratymcom plan miasta teotihuacan który z kolei jest ukrytym planem układu scalonego przeznaczonym do późniejszego wykorzystania itd.
To tylko takie swobodne rojenie jednak kto wie...
--- Koniec cytatu ---


Tak, a potem nas zjedzą... coś mi to pachnie Snergiem.

Hokopoko:

--- Cytuj ---Ta, twierdzenie, że Ziemia jest jedynym zaludnionym światem w nieskończonej przestrzeni jest równie absurdalne jak przekonanie, że na całym polu prosa wyrośnie tylko jedno ziarnko
  Metrodorus, filozof grecki z IV w. pne.

Szkłowski nie był pierwszy ;)
--- Koniec cytatu ---


Zaludnienie zakłada istnienie ludzi, więc w tym sensie Ziemia jest jedynym zaludnionym światem...

TYTAN:
w sumie żadnego kosmity niewidziałem

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej