Autor Wątek: PENTALOG - indywidualna deklaracja niepodległości.  (Przeczytany 39661 razy)

Furtianka Agata

  • Gość
Re: PENTALOG - indywidualna deklaracja niepodległo
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 01, 2005, 08:25:55 pm »
Cytuj
Nie chcę się mieszać w tą dyskusję! Nie staję po żadnej ze stron, a mam jedynie kilka uwag natury ogólnej.  :)

Już samo założenie strony i rozpowszechnianie, w dość dużej ilości, furtiańskich prawd jest swego rodzaju agitacją. To iż głosi się, że nikomu niczego się nie narzuca i nie przymusza pełni świetną rolę inteligentnej reklamy.  :P
Na hasła typu – Musisz w to uwierzyć – dadzą się nabrać tylko mało rozgarnięci. (...)



Szanowny!

Szkoda, że nie starczyło Ci samozaparcia do przeczytania zakładki p.t. "Kto jest odpowiedzialny za powstanie S.F. "Sekta im. Goirdano Bruno" na http://republika.pl/karawaka/
Co do ewentualnych tłumaczeń z zarzutów zawartych w Twoim poście, to raczej ich się nie doczekasz.  :)

Dołączam życzenia wszystkiego najlepszego. :)

Agata.

Falcor

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • ...where no one has gone before.
    • Zobacz profil
Re: PENTALOG - indywidualna deklaracja niepodległo
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 02, 2005, 09:33:28 pm »
Wielce szanowna!

Sprciachna i inteligentna odpowiedź (ta z typu dyplomatycznych). Niestety zamyka ona, jak dla mnie, furtkę do jakichkolwiek dywagacji na temat Furtian.
Faktycznie nie przeczytałem wszystkiego na stronie i co więcej – nawet nie zamierzam. Po pierwsze: z braku czasu; po drugie – jest kilka stron w sieci których zawartość interesuje mnie nieco bardziej (bez obrazy, z pewnością Pani także nie czyta wszystkiego). No a po kolejne – myślę, że tyle ile już wyczytałem to mi wystarczy.

Dziękuję serdecznie za życzenia i wypada mi jedynie powiedzieć – wzajemnie   8)

Całuję

Falcor

Taki zwykły dzień, biało-czarny dzień...

dzi

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 3114
  • Profesja: Negat Charakter: Neutralny neutralny
    • Zobacz profil
Re: PENTALOG - indywidualna deklaracja niepodległo
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 02, 2005, 11:17:25 pm »
ja tez zaryzykuję i korzystajac z okazji całuję (bynajmniej nie Terminusa ;) ) :*
;)

This user possesses the following skills:

Furtianka Agata

  • Gość
Re: PENTALOG - indywidualna deklaracja niepodległo
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 03, 2005, 10:39:22 am »
Cytuj
Wielce szanowna!

Sprciachna i inteligentna odpowiedź (ta z typu dyplomatycznych). Niestety zamyka ona, jak dla mnie, furtkę do jakichkolwiek dywagacji na temat Furtian.
Faktycznie nie przeczytałem wszystkiego na stronie i co więcej – nawet nie zamierzam. (...) No a po kolejne – myślę, że tyle ile już wyczytałem to mi wystarczy.

Dziękuję serdecznie za życzenia i wypada mi jedynie powiedzieć – wzajemnie   8)

Całuję

Falcor


Z tego co mi wiadomo na temat życia klasztormego, Furtianie są wyłącznie od otwierania furty. Nie zajmują się wciąganiem delikwentów przemocą do środka.
:D

Życzę wszystkiego najlepszego na starej drodze życia.

Agata

Furtianka Agata

  • Gość
Re: PENTALOG - indywidualna deklaracja niepodległo
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 03, 2005, 10:47:27 am »
Cytuj
ja tez zaryzykuję i korzystajac z okazji całuję (bynajmniej nie Terminusa ;) ) :*
;)



;) :-*