Autor Wątek: O muzyce  (Przeczytany 1360262 razy)

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6891
    • Zobacz profil
Re: O muzyce
« Odpowiedź #840 dnia: Października 16, 2012, 10:05:17 am »
Naprawdę wolicie?
Tę prodiżową rąbankę elektroniczną? Co ani to tańca (tu się zawahałem, z opcją extasy - może), ani do słuchania? Ani nawet kotleta nie ubijesz schabowego. Ja tam te wszystkie kraftwerki i powyższe do kosza. Ewentualnie w jego wnętrzu, nieco wyżej niż młode tłuki.
Na dodatek przeróbki. Do tego trzeba przynajmniej trochę talentu, jak Beth. A nie tylko pomysł marketingowy z lansem medialnym, że to coś więcej niż łupucupu. To już marsze wojskowe bardziej...
:)
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Re: O muzyce
« Odpowiedź #841 dnia: Października 16, 2012, 09:07:20 pm »
Naprawdę wolicie?
Tę prodiżową rąbankę elektroniczną? Co ani to tańca (tu się zawahałem, z opcją extasy - może), ani do słuchania? Ani nawet kotleta nie ubijesz schabowego. Ja tam te wszystkie kraftwerki i powyższe do kosza. Ewentualnie w jego wnętrzu, nieco wyżej niż młode tłuki.
Na dodatek przeróbki. Do tego trzeba przynajmniej trochę talentu, jak Beth. A nie tylko pomysł marketingowy z lansem medialnym, że to coś więcej niż łupucupu. To już marsze wojskowe bardziej...
:)
;D
No to juz wiem jakie pocztowki dzwiekowe bede Livovi wysylal. Musimy Cie zabrac na melanz, czy jak tam dzieciaki teraz na to mowia. A wiesz, Ty Livie ile bys schabowych natlukl przy takiej muzie? Jedna piosenka i Ci starczy do swiat. Osobiscie Prodigy b. lubie i jest to chyba jedyna odmiana techno(?), ktora znosze, a gdy sie czlowiek chce np. napedalowac, to ho-ho!
To zeby nam sie Liv nie pochlastal, energetycznie i alkoholowo:
Chorwat wersja wGronie

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Re: O muzyce
« Odpowiedź #842 dnia: Października 16, 2012, 10:42:17 pm »
Cytuj
No to juz wiem jakie pocztowki dzwiekowe bede Livovi wysylal. Musimy Cie zabrac na melanz, czy jak tam dzieciaki teraz na to mowia. A wiesz, Ty Livie ile bys schabowych natlukl przy takiej muzie? Jedna piosenka i Ci starczy do swiat. Osobiscie Prodigy b. lubie i jest to chyba jedyna odmiana techno(?), ktora znosze, a gdy sie czlowiek chce np. napedalowac, to ho-ho!
To zeby nam sie Liv nie pochlastal, energetycznie i alkoholowo:
;D
A, do pedałowania, to co innego. Bo do schabowych to lepsze M.T.
Wim bo tłukem.
Że nie lubię, to nie lubię. Nie znaczy, że zła, tylko ja nie słyszę. Tak jak nie widzę jednego koloru, co mi we wojsku wyjaśnili. Nakropkowo. :)
Ale nie uważam, że go nie ma. Tylko że, no właśnie, nie widzę.
E tam, jedno piórko w wachlarzu mniej, rzekła papuga...hmmm, trochę inaczej było. ;)
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

Hoko

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2950
    • Zobacz profil
Re: O muzyce
« Odpowiedź #843 dnia: Października 19, 2012, 11:57:52 am »

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6891
    • Zobacz profil
Re: O muzyce
« Odpowiedź #844 dnia: Października 20, 2012, 01:05:16 am »
Zimny blady i Polak - wiadomo - lubię, bo znam.
Bracia Rosjanie się mi ładnie wpisali, bo kończę powtórkę tomu zaczynającego się od Kronik petersburskich:)
Hm...ja tak ni z gruszki, ni z puszki...porządkowałam worek z kasetami i wpadła mi w ręce suntrakowa. E.Hawke śpiewa jak śpiewa...ale czegoś to lubię i tyle:)
i'm nuthin' (lyrics) - ethan hawke
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: O muzyce
« Odpowiedź #845 dnia: Października 21, 2012, 06:28:57 am »
Trurl i Klapaucjusz zmusili Cyfrania do śpiewania, a sami mu na wiosłach przygrywają... ::)
Daft Punk - Technologic
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

wiesiol

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
Re: O muzyce
« Odpowiedź #846 dnia: Października 21, 2012, 07:37:56 pm »
Wracając do trąbek i innych dmuchanych,zwłaszcza przy niedzieli dla spokojności i w takim wykonaniu David Gilmour (Then I Close My Eyes ) HD Live at the Royal Albert Hall  A tu proszę nawet Męber w chórku zaśpiewał  ;) Find The Cost Of Freedom. Gilmour, Crosby , Nash
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Re: O muzyce
« Odpowiedź #847 dnia: Października 21, 2012, 10:49:10 pm »
Cytuj
Dawno Braci Rosjan nie było :)
Chciałem pociągnąć DDT i Szewczuka (z magadańskiego obwodu, co mi zsyłką dziadków pachnie).
Ale tak jakoś, Ten...
Nie napisał wiele, korzystał głównie z tekstów innych, ale interpretował przejmująco.
Szkoda.
Tu z tekstem kolegi, do którego dołączył w niebycie.
Wróżba - Przemysław Gintrowski
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Re: O muzyce
« Odpowiedź #848 dnia: Października 22, 2012, 09:26:15 pm »
Ale mnie ten Hawke wkurzyl ;) Wez sie czlowieku odwroc od mikrofonu i odcharchaj!
Z braci Moskali to ja niewiele lubie. Ale np. to:
5nizza - Ушедшим (Unplugged 2003)
5nizza - Ты Кидал (Unplugged 2003)
Gintrowski, wiadomo. Przejmujacy. Przejmujacy i przejety, gdy spiewa.
Kaczmarski, Gintrowski, Łapiński - Kantyczka z Lotu Ptaka

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6891
    • Zobacz profil
Re: O muzyce
« Odpowiedź #849 dnia: Października 22, 2012, 11:09:54 pm »
Ale mnie ten Hawke wkurzyl ;) Wez sie czlowieku odwroc od mikrofonu i odcharchaj!
;D
Aś Ty wrażliwy...
No tak...wesoło nie jest...w dodatku rosyjsko...
Hm...odstęp...


i tanecznie - na dobitkę albo na odchachanie albo na nic;)
Sztandardzik:
Benny Goodman - Stompin' At The Savoy
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Re: O muzyce
« Odpowiedź #850 dnia: Października 23, 2012, 08:25:23 pm »
No, mowie Ci Ola, tak mnie w gardle laskotalo przez caly song... ;D
A Benny mi sie skojarzyl automatycznie z tym  ;) :
Family Guy - Bigoted Songs Medley

wiesiol

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
Re: O muzyce
« Odpowiedź #851 dnia: Października 23, 2012, 11:35:16 pm »
To tak na zakończenie dnia a może jutro.... Jeff Beck - A Day In The Life (Live at Ronnie Scott's)
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta

wiesiol

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
Re: O muzyce
« Odpowiedź #852 dnia: Października 24, 2012, 07:35:13 pm »
A dziś jeszcze jeden brylancik z tego koncertu.Już 5 lat minęło,ale polecam Jeff Beck featuring Imogen Heap - Blanket 1080p Utwór(nie wykonanie) został wykorzystany w ścieżce dżwiękowej pewnego filmu(też znakomitego i nie SF) z 2009 r.Może ktoś wie?No ja wiem  8) a może ktoś jeszcze?
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Re: O muzyce
« Odpowiedź #853 dnia: Października 24, 2012, 08:23:07 pm »
Wrocilem po dluugiej przerwie do sluchania Perfectu, tego starego rzecz jasna. Kurde, momentami byli naprawde swietni. I tak a propos, zagadka: Oczywiscie wszyscy kawalek  znaja i pewnie tez wiedza o co cho, ale... o czym on tak naprawde spiewa:
Perfect - Pepe Wróć

wiesiol

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
Re: O muzyce
« Odpowiedź #854 dnia: Października 24, 2012, 08:35:18 pm »
No przecież Wudu(od 13 była) a nie o Bolka rzez jasna czy jakąś głupią wolność!
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta