Autor Wątek: Przyczyny katastrofy  (Przeczytany 519991 razy)

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Przyczyny katastrofy
« Odpowiedź #615 dnia: Października 30, 2012, 05:08:17 pm »
To już po sprawie? Ale podobno Loża Szyderców Muppet Show (moje, jakby co) nie zrażona?


« Ostatnia zmiana: Października 30, 2012, 06:07:50 pm wysłana przez maziek »
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

wiesiol

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
Re: Przyczyny katastrofy
« Odpowiedź #616 dnia: Października 30, 2012, 06:07:13 pm »
A co to, ja gorszy jestem? Nie mogę sobie pospiskować?

 Trotyl jest bez sensu.
Masz rację to nie trotyl.Tyle,że na ekspertyzę trzeba czekac pół roku,to akurat tyle co w moim miescie do ortpedy a nie mozna prywatnie,tak ja to zrobiłem  :-X ?Zagrywka z RZ. mistrzowska,szybko uczą się od braci wschodnich  starinnych kagiebowszczików.Patrząc w oczka Grasia rano w TV,nie widziałem lęku,tylko takie chytre iskierki w nich latały i coś przeczuwałem.PS A tu jeden zlecił i proszę http://niezalezna.pl/34347-jednak-byl-trotyl
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2012, 06:15:37 pm wysłana przez wiesiol »
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Przyczyny katastrofy
« Odpowiedź #617 dnia: Października 30, 2012, 06:19:20 pm »
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2012, 06:50:20 pm wysłana przez Stanisław Remuszko »
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

wiesiol

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
Re: Przyczyny katastrofy
« Odpowiedź #618 dnia: Października 30, 2012, 06:41:17 pm »
To już po sprawie? Ale podobno Loża Szyderców Muppet Show (moje, jakby co) nie zrażona?

[
A ty sie tak nie ciesz!I Nie bój,nie bój i tak ci niedługo swiatło wyłączą(Pozdrowienia od Wesołego Romka)
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Przyczyny katastrofy
« Odpowiedź #619 dnia: Października 30, 2012, 07:01:29 pm »
Ja się ucieszę, jak Kaczyński i Macierewicz przeproszą za kłamstwa smoleńskie, które rozsiewają, w tym tę ostatnią błazenadę, którą chcieli podpalić Polskę. Zachowali się przecież jak idioci (co mnie, nawiasem mówiąc, specjalnie nie dziwi), mają za co przepraszać, szczególnie osoby bezpośrednio zainteresowane, przed którymi brylowali dziś na konferencji. Ale nie przeproszą, prawda? Chodzi o tą, jak to ująłeś "kulę śniegową". Tyle, że w ich wykonaniu jest to kula gówna. Gówno bowiem ma taką unikalną własność, że jak się nim rzuci, to zawsze trochę się przylepi. Dalej nie wiesz, dlaczego Kaczyński jest antypaństwowcem? Kto, minimalnie odpowiedzialny, zachowuje się tak jak dziś Kaczyński "bo w gazecie napisali"? Jaki dziś prezent dostał Putin? Czy to jego urodziny? Czy tylko tak z prostej wdzięczności, bo nikt nie jest bardziej PiSowi potrzebny, niż Putin?
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

wiesiol

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
Re: Przyczyny katastrofy
« Odpowiedź #620 dnia: Października 30, 2012, 07:26:46 pm »
Ja się ucieszę, jak Kaczyński i Macierewicz przeproszą za kłamstwa smoleńskie, które rozsiewają, w tym tę ostatnią błazenadę, którą chcieli podpalić Polskę. Zachowali się przecież jak idioci (co mnie, nawiasem mówiąc, specjalnie nie dziwi), mają za co przepraszać, szczególnie osoby bezpośrednio zainteresowane, przed którymi brylowali dziś na konferencji. Ale nie przeproszą, prawda? Chodzi o tą, jak to ująłeś "kulę śniegową". Tyle, że w ich wykonaniu jest to kula gówna. Gówno bowiem ma taką unikalną własność, że jak się nim rzuci, to zawsze trochę się przylepi. Dalej nie wiesz, dlaczego Kaczyński jest antypaństwowcem? Kto, minimalnie odpowiedzialny, zachowuje się tak jak dziś Kaczyński "bo w gazecie napisali"? Jaki dziś prezent dostał Putin? Czy to jego urodziny? Czy tylko tak z prostej wdzięczności, bo nikt nie jest bardziej PiSowi potrzebny, niż Putin?
Już mi sie nie chce pisac,rece opadają,odpowiem ci słowami tego pana,bo sie z nimi całkowicie zgadzam http://naszeblogi.pl/33439-nie-bylo-sladow-trotylu-w-tu-154-dlaczego-mnie-nie-dziwi
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Przyczyny katastrofy
« Odpowiedź #621 dnia: Października 30, 2012, 07:33:17 pm »
Z którymi słowami się zgadzasz? Że "Komisję Macierewicza znowu sprowadzono do poziomu smoleńskich oszołomów"? Nieprawda. Nikt ich nie musiał sprowadzać.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

wiesiol

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
Re: Przyczyny katastrofy
« Odpowiedź #622 dnia: Października 30, 2012, 07:37:18 pm »
Z którymi słowami się zgadzasz? Że "Komisję Macierewicza znowu sprowadzono do poziomu smoleńskich oszołomów"? Nieprawda. Nikt ich nie musiał sprowadzać.
Nie skacz tak,nie skacz.Jak sie ukaże sprawozdanie z Konferencji Smoleńskiej,to sie wykażesz a teraz odpoczywaj.
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta

wiesiol

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
Re: Przyczyny katastrofy
« Odpowiedź #623 dnia: Października 30, 2012, 08:51:47 pm »
Maziek a jednak na Dobranoc,ci zaserwuję  http://vod.gazetapolska.pl/2650-antoni-macierewicz-obecnosc-materialow-wybuchowych-potwierdzaja-inne-zrodla  Oszalał,czy jest pewien!.Domaga się procesu z Szelągiem!
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Przyczyny katastrofy
« Odpowiedź #624 dnia: Października 30, 2012, 09:43:59 pm »
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2185
    • Zobacz profil
Re: Przyczyny katastrofy
« Odpowiedź #625 dnia: Października 30, 2012, 11:03:37 pm »
Z którymi słowami się zgadzasz? Że "Komisję Macierewicza znowu sprowadzono do poziomu smoleńskich oszołomów"? Nieprawda. Nikt ich nie musiał sprowadzać.
No ale Szeląg wyraźnie nie zaprzeczył, że jest.

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Przyczyny katastrofy
« Odpowiedź #626 dnia: Października 30, 2012, 11:48:54 pm »
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2185
    • Zobacz profil
Re: Przyczyny katastrofy
« Odpowiedź #627 dnia: Października 31, 2012, 01:02:19 pm »
http://fizyka-smolenska.salon24.pl/
Bez matematyki.
Bądźmy poważni z promowaniem trolli.
Ad rem:

 Od czego zdystansowała się prokuratura?

Szeląg najpierw powiedział, że ni ma. Potem stwierdził, że coś tam znaleźli ale nie wiadomo co. Potem się okazało, że próbki będą badane w Rosji przez Rosjan i potrwa to pół roku.
Dzisiaj się okazuje, że próbki będą badane w Polsce ale obecnie są w Moskwie zaplombowane.

Cały zamęt jest jak widać spowodowany emocjonalną interpretacją bipania testerów przez prokuraturę. Jedni się chwalą że tester ma 99% skuteczności a prokuratura jak widać twierdzi, że nic z tego nie wynika.
Badania to powinny potrwać 2 tygodnie a nie pół roku.

2. Prokuratura: tak, powiedzieliśmy "Rz" o materiałach wybuchowych, ale...
2012-10-30 15:16

Rzecznik prokuratury generalnej Mateusz Martyniuk poinformował w rozmowie z Radiem Zet, że prokurator Andrzej Seremet w rozmowie z dziennikarzami "Rzeczpospolitej" potwierdził, iż wskazania detektorów używanych przez biegłych badających wrak Tu-154M w Smoleńsku wykazały występowanie "cząstek wysokoenergetycznych" na pokładzie Tu-154M.
Martyniuk zastrzegł jednocześnie, że Seremet podkreślił, iż "źródła wystąpienia takich cząstek mogą być różne".

"Rzeczpospolita" podała, że prokuratorzy i biegli, którzy kilka tygodni temu pojechali do Smoleńska badać wrak Tu-154M wykryli na jego pokładzie materiały wybuchowe - trotyl i nitroglicerynę. Prokuratura zdementowała jednak te informacje - prok. Ireneusz Szeląg podał, że na pokładzie Tu-154M "nie stwierdzono obecności trotylu" a pewność w tej sprawie mogą dać dopiero dokładne badania laboratoryjne.

http://www.wprost.pl/ar/354608/Prokuratura-tak-powiedzielimy-Rz-o-materiaach-wybuchowych-ale/

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Przyczyny katastrofy
« Odpowiedź #628 dnia: Października 31, 2012, 10:29:45 pm »
(od góry) http://www.rp.pl/
Jak przystało na okoliczności przyrody - cisza prawdziwie grobowa...
VOSM

[Last Edit:]
- Współpracujecie przy tym wypadku z amerykańską komisją NTSB, z niemieckimi ekspertami. Jak na pracę PKBWL patrzy się na Zachodzie, w kontekście zarzutów stawianych w sprawie smoleńskiej? Wczoraj znów mogliśmy usłyszeć, że raport komisji Jerzego Millera, to było "oszustwo"...
- To w ogóle nie wpływa na naszą współpracę. Są tylko zdziwieni, nie rozumieją kontekstu sprawy smoleńskiej. Ostatnio dyrektor ICAO ds. bezpieczeństwa lotów powiedział nam: "czytałem wasz raport, jest świetny, o co chodzi z tymi protestami?". Odpowiedzieliśmy: "To jest polityka". Reakcja: - "Aha". W środowisku badaczy wypadków lotniczych na świecie ten temat nie istnieje. Bo przyczyna katastrofy w Smoleńsku - zejście poniżej dopuszczalnego minimum przy próbie podejścia - jest wstydliwa. Kiedyś najwięcej katastrof lotniczych wynikało z tego powodu, ale w lotnictwie cywilnym to się skończyło 10-15 lat temu. W Polsce, cóż, mamy więcej ekspertów od wypadków lotniczych. Ale 90 proc. środowiska nie ma wątpliwości, że komisja Millera prawidłowo określiła przyczyny.
http://wyborcza.pl/1,75478,12779129,Po_awaryjnym_ladowaniu_na_Okeciu__Czy_piloci_zauwazyli.html?as=2
« Ostatnia zmiana: Listopada 01, 2012, 03:55:26 am wysłana przez Stanisław Remuszko »
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2185
    • Zobacz profil
Re: Przyczyny katastrofy
« Odpowiedź #629 dnia: Listopada 01, 2012, 01:46:53 pm »
W tak istotnej sprawie nawet analfabetyzm koleżeństwa jest wskazany.  Prokuratura w warstwie meritum potwierdziła doniesienia rzepy. Proponuję lekturę: http://lukaszwarzecha.salon24.pl/459837,matriks-atakuje

A Lasek ma prawo do obrony wie bowiem co mu grozi, może mówić co chce.
« Ostatnia zmiana: Listopada 01, 2012, 01:48:59 pm wysłana przez Smok Eustachy »