Autor Wątek: Pożegnania  (Przeczytany 87991 razy)

Q

• Juror
  • God Member
  • Jego Induktywność
Odp: Pożegnania
« Odpowiedź #210 dnia: Listopad 27, 2021, 01:15:32 am »
A gdyby po prostu stworzyć grupę "RIP", "In Memoriam", czy jakoś podobnie, i tam go dać, usuwając z grupy "Juror"* ("Senior" z licznika niech zostanie, zwł., że zwykł sam tak o sobie pisać)?

* Która zresztą istnieje chyba tylko siłą przyzwyczajenia, bo przecież skrzat stworzył ją do konkretnego celu - chodziło o ocenianie recenzji w dawno minionym konkursie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2021, 12:34:05 am wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

olkapolka

• YaBB Administrator
  • God Member
« Odpowiedź #211 dnia: Listopad 27, 2021, 09:49:27 am »
Wczoraj miałam jakieś zaćmienie. Pomyślałam że jak wyłączę grupę to przepadną niektóre uprawnienia.
A to przecież... Oj!
Później spróbuję. Mam tylko nadzieję, że zadziała to na wszystkie działy, bo te grupy są splątane omalże kwantowo.
Wpisałabym InM... z datą urodzenia i śmierci.
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

Lieber Augustin

• God Member
« Odpowiedź #212 dnia: Listopad 27, 2021, 10:02:58 am »
A czy nie da się umieścić na zdjęciu S.R. czarnej żałobnej wstążki? Tzn. na awatarze?
Albo okalić go czarną obwódką?

olkapolka

• YaBB Administrator
  • God Member
« Odpowiedź #213 dnia: Listopad 28, 2021, 12:53:28 pm »
Tak by to wyglądało:
https://forum.lem.pl/index.php?topic=1583.msg69578#msg69578
https://forum.lem.pl/index.php?action=profile;u=2642

Co do obwódki/wstążki - najpierw pomyślałam, że St i tak jest czarno-biały, ale może faktycznie - żeby wątpliwości nie było - dać np. taki mały, skośny, wstążkowy czarny pasek w dolnym prawym rogu?
Maziek mógłbyś to zrobić? Bo chyba masz to awatarowe zdjęcie St? Czy w ogóle to robić?
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

liv

• Global Moderator
  • God Member
« Odpowiedź #214 dnia: Listopad 28, 2021, 01:17:12 pm »
Jak dla mnie ok. Wtedy już wstążka/obwódka niepotrzebne. Ale jeśli, to w miejsce "in memoriam", zamiast czyli.
Inaczej natłok tych funebralnych symboli.
Filutek mógłby niezbicie udowodnić że jest Filutkiem, jednak Filutkowi szkoda życia  na udowadnianie że jest Filutkiem, w końcu to nie jego problem.

olkapolka

• YaBB Administrator
  • God Member
« Odpowiedź #215 dnia: Listopad 28, 2021, 03:18:00 pm »
Głos Kasi (która nie wiedzieć czemu po prostu się tutaj nie zaloguje...:) : może  być bez wstążeczki. Licznik wieku niech zostanie, będzie mała zagadka.....

Czyli? Jest jak jest?;)
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

maziek

• YaBB Administrator
  • God Member
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
« Odpowiedź #216 dnia: Listopad 28, 2021, 06:12:33 pm »
Ja bym nie zmieniał chyba. Wolę jak zostaje coś jak jest, jak numer w komórce. A już jak Pani Kasia nie chce to tym bardziej.

PS tzn. nie kierujcie się mną, ja bym zostawił, ale zrobię jak uważacie. Da się to zrobić tak w ogóle.
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2021, 07:15:27 pm wysłana przez maziek »
Jest wolność, więc każdy ma prawo być idiotą!
© Krzysztof Grabowski, DEZERTER

olkapolka

• YaBB Administrator
  • God Member
« Odpowiedź #217 dnia: Listopad 28, 2021, 10:02:31 pm »
Jasne, że Kasia miała tutaj decydujący głos. Czyli nie zmieniamy.

Ale w ogóle to się da - musiałbyś domalować tę czarną linię na zdjęciu i podmienić awatary w profilu St. That's all.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)