Autor Wątek: Dylematy  (Przeczytany 26016 razy)

dzi

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 3114
  • Profesja: Negat Charakter: Neutralny neutralny
    • Zobacz profil
Re: dylematy
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 25, 2005, 02:47:13 pm »
no, katastrofalnie dziala ostatnio

This user possesses the following skills:

Q

  • YaBB Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Dylematy
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 16, 2011, 10:40:16 pm »
Wracając do korzeni wątku:

W "Dylematach" Lem pisze dużo i często o kulturze wysokiej. Nie mogę się zgodzić, że jest jej coraz mniej i że jesteśmy świadkami jej zaniku bądź upadku.

Ostatnio Forumowiczka na st.pl uświadomiła mi zaistnienie lat temu parę takiego oto zjawiska artystycznego (o którym to zajwisku szczęślwie nie słyszałem, choć ponoć głośne było):
http://www.guardian.co.uk/artanddesign/2008/mar/30/art.spain
Obrazki:
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/umierajacy-eksponat,3559508,0,fotoreportaz-duzy.html
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Terminus

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 770
  • AST-Pm-105/044 Uniwersalny Naprawczy
    • Zobacz profil
Re: Dylematy
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 20, 2011, 01:33:07 pm »
Q, nikt tak jak ty nie wykopuje siedmioletnich wątków. On już się tam spokojnie rozłożył... a Ty go tak... chopie...

Q

  • YaBB Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Dylematy
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 21, 2011, 02:48:28 am »
Kiedy ja nieustajaco stoję na stanowisku (i nic nie przekona mnie, że czarne jest czarne, a białe jest białe ;) ), że tematy tak długo nie są wyczerpane, jak długo da się do nich cokolwiek - z sensem - dopowiedzieć...

(Zresztą kto nigdy nie odkopywał, pierwszy niech rzuci kamieniem... Czy innym raz-głazem ;).)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 21, 2011, 04:15:10 am wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki