Autor Wątek: Co pić?  (Przeczytany 72636 razy)

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16038
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Co pić?
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpnia 01, 2011, 12:25:49 am »
U mnie też - przyznam - koperty nie widać. (Za to PM pięknie się świeci.)

(Natomiast czytając niektóre wołania spragnionych i wyliczenia procentów zastanawiam się czy moze jednak czasem lepiej nie pić? ;))
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Miesław

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 804
    • Zobacz profil
Re: Co pić?
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpnia 01, 2011, 11:22:06 pm »
Zrobiłem jak Pan kazał i wysłałem jedną fotę zmniejszoną do 124 kB, lecz pojawił się taki komunikat:
Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 14592 bytes) in /Sources/Subs-Graphics.php on line 415
VSM
Otwarcie przyznaję, że nie jestem ekspertem i przy tym już wysiadam. Ewentualnie radziłbym wysłanie plików jeszcze mniejszych, może z jakiegoś powodu zadziałałoby.

@ Miesław i inni Dobrzy Ludzie: na moim dysku flaszki stoją jak trzeba, lecz po wklejeniu do Wordpresa kładą się, nie wiedzieć czemu. Próbowałem odkręcić.
Z Wordpressem z kolei nigdy się nie zetknąłem, więc obawiam się, że nie jestem Panu w stanie pomóc  :(

Zaś co do wysyłania maili - u Maźka, Terminusa i Olkipolki ja również stwierdzam brak ikony e-mail.

Ja, maziek, wszystko widzę...
A załączniki ::) ? Cały czas zastanawiam się, czy widzisz zdjęcia dodane jako załączniki.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 02, 2011, 12:17:51 am wysłana przez Terminus »

Terminus

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 770
  • AST-Pm-105/044 Uniwersalny Naprawczy
    • Zobacz profil
Re: Co pić?
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpnia 02, 2011, 12:21:18 am »
@ Terminus: http://www.remuszko.pl/blog.php/?p=650

Ups, nie zauważyłem wcześniej. No śliczne, bardzo mi miło. Postaram się kiedyś je zdobyć :)

@ miesław : ja kwiatka nie widzę :)

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Co pić?
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpnia 02, 2011, 12:29:16 am »
Kiedyś będzie za późno.
VSM
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

tzok

  • Juror
  • Senior Member
  • *****
  • Wiadomości: 409
    • Zobacz profil
Re: Co pić?
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpnia 02, 2011, 12:31:03 am »
@ Miesław i inni Dobrzy Ludzie: na moim dysku flaszki stoją jak trzeba, lecz po wklejeniu do Wordpresa kładą się, nie wiedzieć czemu. Próbowałem odkręcić. Zalogowany, klikam w ikonkę "dodaj obrazek". Wówczas pojawia mi się ekran "dodaj media ze swojego komputera", na którego pasku górnym jest "z komputera", "z adresu URL", "Galeria (5)", oraz "Biblioteka mediów". W obu tych ostatnich miejsca widnieją te flaszki - ale położone na boku. Jedyną opcja, ktorą znalazłem, jest wtedy "edytuj obrazek". Klikam. Pojawia sie ikonka "obróć zgodnie z ruchem zegara". Klikam. Zaczyna się kręcić kółko "czekaj" - tyle że ono kręci się do u...ś... (ad mortem defecatam).
To proszę spróbować podmienić na to zdjęcie

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Co pić?
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpnia 02, 2011, 12:48:05 am »
Tzoku Kochany (my, Ludzie Spod Kopca, możemy tak poufale do siebie mówić, mam nadzieję?), jesteś bezcenny jak ten półtorak albo i jedynak nidzicki. No i po co miałbym na stronie swej to podmieniać, skoro już TU jest? Jeśli Terminusa to nie interesuje, to i tak nie kliknie. Zanim nastanie "Kiedyś", może wcześniej sami to zdegustujemy?
Dobra Noc :-)
VSM
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 02, 2011, 11:31:45 pm wysłana przez Stanisław Remuszko »
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

tzok

  • Juror
  • Senior Member
  • *****
  • Wiadomości: 409
    • Zobacz profil
Re: Co pić?
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpnia 02, 2011, 11:27:37 am »
Terminus jako linuksiarz to pewnie mógłby zrobić z linii poleceń:
convert miody-bokiem.jpg -rotate 90 miody-prosto.jpg8)

Myślałem więc, że chodzi o przygotowanie zdjęcia by je Wordpress prosto wyświetlał. W każdym razie to nie był żaden problem, zdjęcie jest dostępne :)

Terminus

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 770
  • AST-Pm-105/044 Uniwersalny Naprawczy
    • Zobacz profil
Re: Co pić?
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpnia 02, 2011, 11:22:38 pm »
Nie, nawet nie dotykałem konsoli - mam wtyczkę do foksa która powiększa i obraca obrazki, gdy zechcę:)  (A convert, swoją drogą, jest genialny. Zastępuje z 500 programów z windy (o tyle o ile pamiętam windę...)).

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6889
    • Zobacz profil
Re: Co pić?
« Odpowiedź #68 dnia: Kwietnia 13, 2012, 03:23:08 pm »
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

oko1wita

  • YaBB Newbies
  • **
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Re: Co pić?
« Odpowiedź #69 dnia: Kwietnia 19, 2012, 06:40:16 pm »
Ja piję tylko i wyłącznie markowe trunki. Na studiach pamiętam człowiek pil wszystko co mu wpadło w gardło. Na starość trzeba jednak uważać.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2013, 08:54:05 pm wysłana przez oko1wita »

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Co pić?
« Odpowiedź #70 dnia: Kwietnia 19, 2012, 07:00:07 pm »
Słuszna uwaga przedmówcy. Dlatego - z szacunku dla wątroby - na starość tylko markowy (bezwodny) C2H5OH w umiarkowanych ilościach*, zmnięszany z H2O oraz aminami witalnymi.
VOSM
------------------
* - Panie doktorze, wątroba mi pęka! - A pije Pan alkohol? - No piję, piję, ale nic nie pomaga...
**alkohol, byle pity w miarę, może być spożywany nawet w największych ilościach
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6889
    • Zobacz profil
Re: Co pić?
« Odpowiedź #71 dnia: Kwietnia 19, 2012, 07:18:01 pm »
Słuszna uwaga przedmówcy.

Panie Stanisławie Remęberowy...w tym topicu... taka uwaga powinna być wsparta konkretami;)Typu: dobrze mówi, polać mu!;)

Oczywiście - najszlachetniejszego trunku;)

P.S. I proszę pamiętać o VIbP;)
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Co pić?
« Odpowiedź #72 dnia: Kwietnia 19, 2012, 07:32:04 pm »
E tam, nie ważne co, ważne, żeby systematycznie. Procent składany.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Co pić?
« Odpowiedź #73 dnia: Kwietnia 19, 2012, 08:07:26 pm »
@ maziek
Globalny, jak zwykle, ma rację. Piwo, wino, drinki, różne odmiany etanoli mocnych - absolutnie gancegal, aby codziennie i nie ustawać. To prawda prawdziwa, bo statystyczna, na wielusettysięcznym wieloletnim porządnym (z podwójną ślepą) badaniu oparta. Na dodatek międzynarodowym, a na jeszcze jeden dodatek - także Amerykańskim (...Ja - na kolana padłem...). Mam źródła.
@ olkapolka
1, Najszlachetniejszość jest genusu degustibusowego vel Einsteinowego (względność).
2. Dzięki za troskę : -) Mówią że, prócz witaminy B, przy nadużyciu brać również Mg...
sługa
VOSM
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2012, 12:26:31 pm wysłana przez Stanisław Remuszko »
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16038
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Co pić?
« Odpowiedź #74 dnia: Kwietnia 19, 2012, 08:56:45 pm »
degustibusowego vel Einsteinowego

A'propos... Einstein zapytany o prohibicję, gdy wyemigrował do Stanów, rzekł ponoć:
"- I don't drink, so it's all the same to me."

Za to Feynman... O! Ten - do czasu - lubił popijać ::).
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki