Autor Wątek: [M] komizykozm językowy w utworach Lema  (Przeczytany 22809 razy)

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Re: [M] komizykozm językowy w utworach Lema
« Odpowiedź #15 dnia: Września 10, 2010, 11:37:04 am »
Witaj Summa :)
O jakim konkursie mowa?
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13394
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: [M] komizykozm językowy w utworach Lema
« Odpowiedź #16 dnia: Września 10, 2010, 12:11:22 pm »
Liv summa jest śmierdzącym botem-spamerem a jedyna prawdziwa informacja w jego poście nie będąca bełkotem to dwa linki w stopce do cud-leków którymi można sobie wyleczyć, wydłużyć co trzeba i żyć wiecznie ;) .
Jego post wylatuje a poniżej wstawiam go cytuję i te linki w nieklikalnej formie ku wzmożeniu czujności i zwarciu szeregów :) . Forum musi stanowić monolit! ;) .


cyt.:
chcę sprawdzić czy to co piszę ma jakąkolwiek wartość, czy mam szansę coś zrobić lepszego ze swoim życiem, że to co gryzmolę nocami może się komuś spodobać. Mój 15 letni brat zmarł na raka i pamiętam jak leżąc w szpitalu mówił, że należy korzystać z każdej okazji, która pomoże mi odnaleźć mój cel w życiu, by kiedyś nie żałować, że czegoś się nie zrobiło… jemu było smutno, że tyle go ominie, ale mówił, że mi będzie gorzej jeżeli będę żyła ze świadomością, że coś zostało przeze mnie zaniedbane.

W takim konkursie biorę udział pierwszy raz i nie liczę na nic innego jak na ocenę, jakąś budującą krytykę… dlatego proszę o wyjaśnienie kilku wątków… nie znam żargonu dojrzałych wiedzą literatów, ale jeżeli jedyną rzeczą na jaką owych literatów stać są bezsensowne drwiny i ignorancja to chyba faktycznie zrezygnuję.


_________________________________
Health Aid | Jason Natural Products


koniec cyt.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Re: [M] komizykozm językowy w utworach Lema
« Odpowiedź #17 dnia: Września 10, 2010, 12:37:39 pm »
Znaczy czujność bojową tracę >:(
Sens sorry z minionej epoki
Czy należy założyć, że każdy, tak podlinkowany jest tym, no.... ubotem-spannerem?  
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2010, 12:39:34 pm wysłana przez liv »
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13394
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: [M] komizykozm językowy w utworach Lema
« Odpowiedź #18 dnia: Września 10, 2010, 01:54:32 pm »
Każdy nie każdy, w sumie może się oczywiście zdarzyć, że napisze tu dziecię łaknące kontaktu z twórczością Lema a prywatnie rozprowadzające tabletki na wydłużenie czy też powiększenie tego, hm, peryskopu, trzymając się już ubotów ;) .
Generalnie to realizuję od pewnego czasu taki pomysł - uznanych za spamerów z punktu karmię minusem. To mi pozwala łatwiej ich później odróżnić - bo na ogół są na minusie - i zachęcam do tego samego, przynajmniej do czegoś to karmienie się przyda :) .
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Hoko

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2961
    • Zobacz profil
Re: [M] komizykozm językowy w utworach Lema
« Odpowiedź #19 dnia: Września 11, 2010, 12:53:55 pm »
maziek, godło czeka na usunięcie  ;D

przyznaj się, ile dziennie tego przychodzi? sporo jest takich, co się zarejestrują, ale nie piszą - myślałem, że jest włączone coś takiego, jak zatwierdzanie pierwszego posta, ale skoro to godło weszło, to i nie wiem  :)

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13394
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: [M] komizykozm językowy w utworach Lema
« Odpowiedź #20 dnia: Września 11, 2010, 12:57:57 pm »
Niestety łatwo się zarejestrować - chyba tak łatwo, że boty są w stanie to zrobić. Nie jest tego dużo, średnio pewnie ułamkowo, z tym, że chodzi to stadami. Z drugiej strony ostatnio to wychodzi na to, że boty generują cały ruch na forum ;) .
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Hoko

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2961
    • Zobacz profil
Re: [M] komizykozm językowy w utworach Lema
« Odpowiedź #21 dnia: Września 11, 2010, 01:07:44 pm »
no, z czasem będzie pewnie coraz gorzej, bo coraz więcej się tego pęta i atakuje nawet mało popularne strony. Możesz dać cynk do adminów, żeby zainstalowali taki antyspam o nazwie re-captcha (powinna być chyba do SMF jakaś wtyczka), to jedyna obrazkowa łapka, z którą boty sobie nie radzą, bo to, co w tej chwili tam jest na wejściu przy rejestracji, czytają bez problemów  :)

miazo

  • Juror
  • Senior Member
  • *****
  • Wiadomości: 436
  • Ken sent me.
    • Zobacz profil
Re: [M] komizykozm językowy w utworach Lema
« Odpowiedź #22 dnia: Września 11, 2010, 01:41:16 pm »
O, Wy, internauci małej wiary! Jak tu ma się narodzić Sztuczna Inteligencja, jak od razu posty są wywalane... A może summa jednak chciałaby udzielić bardziej wyczerpującej odpowiedzi dot. szczegółów konkursu? Poza tym przecież "jeżeli jedyną rzeczą na jaką owych literatów stać są bezsensowne drwiny i ignorancja" to nie bełkot, to często nad wyraz trafne spostrzeżenie. Dlatego apeluję: dajmy botom szansę na lepsze jutro!