Polski > Akademia Lemologiczna

Akademia Lemologiczna   [Astronauci]

<< < (4/33) > >>

Pirx:
No właśnie, państwa kapitalistyczne to państwa względnie bogate i nie chce im się wojować, bo po co? Żeby stracić swoje bogactwo? Popatrzcie na terrorystów: Pakistańczycy, Irańczycy, Irakijczycy... Święta wojna to bzdura! Gdyby byli najedzeni i mieli zapewniony byt to gdzie by się pchali na wojnę.

Terminus:
Witaj mądralo! Masz przeczytanych Astronautów?

Deckard:
Ale pleciecie bzdury o tym kapitaliźmie. Kto by pomyślał!? :o

Kapitalizm i demokracja mają uchronić świat przed wojnami - BZDURA do kwadratu!

Wojna to P I E N I Ą D Z!!!

NO COMMENTS!!!

Pirx:
Witam Terminusie, z tego co pamiętam to gdzieś napisałem listę przeczytanych książek Lema i dziwnym trafem byli na niej "Astronauci". Przecież gdybym nie przeczytał nie odzywałbym się w tym wątku.

Moon-icks:

--- Cytuj ---Wojna to P I E N I Ą D Z!!!

--- Koniec cytatu ---

To fakt - gdyby nie ropa to Amerykanie nie pchaliby sie do Iraku. Gdyby nie ropa to Ruscy zostawiliby Czeczenie w spokoju i pozwoliliby jej na niepodleglosc tak jak Ukrainie, Litwie i wielu innym.

Ale z tym kapitalizmem to tez prawda - jak by taki Afgan mial swoj wlasny biznes, jakis sklep z rzodkiewkami czy cos, to by nie myslal o tym, zeby jezdzic z ladumkami wybuchowymi po swiecie i wysadzac autobusy.

Czyli kasa i kapitalizm, co zwykle idzie w parze (to moj wniosek na podstawie obserwacji - bo to chyba nie zwykly przypadek, ze kraje kapitalistyczne sa jednak bogatsze?)

Pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej