Polski > Akademia Lemologiczna

Akademia Lemologiczna: Grafiki [wątek women only]

<< < (2/7) > >>

Rachel:
O ho ho ho ho ... ale tu milutko i tak przytulnie w tym wąteczku nowiutkim i pachnącym.
My kobitki, sistrzyczki moje musimy się trzymać razem i pamiętajcie - Mężczyzna Twój Wróg :P

Strength & Honor

Papatki

ANIEL-a:
Och jej, kochane dziewuszki, a tak się od począteczku dziwiłam, że tak na tym forum milusio i nikt brzydkich słóweczek nie używa. Ale teraz już wiem, że to dzięki naszej moderatunii kochanej, no i że wy wszystkie takie fajne jesteście i kulturalne. To może, panienki, przestaniemy tego nudnego Lema omawiać, co ani o miłości dużo nie napisał, ani o modzie, tylko wreszcie o Harlequinach sobie porozmawiamy. Pa, pa, słodziutkie, umalować się muszę, bo do kiosku po Twoje imperium i Panią domu idę. :-*

maziek:

--- Cytuj ---Co to za dekonspiracja, nie ujawniajcie się!  ;)
--- Koniec cytatu ---
Oj Desiu, ileż możemy sie maskować?

Falcor:
Dziwne - jak czytałem powyższe wypowiedzi to mnie łapy zaczęły świerzbić. Ciekawa zależność ::)

Rachel:

--- Cytuj ---Och jej, kochane dziewuszki, a tak się od począteczku dziwiłam, że tak na tym forum milusio i nikt brzydkich słóweczek nie używa. Ale teraz już wiem, że to dzięki naszej moderatunii kochanej, no i że wy wszystkie takie fajne jesteście i kulturalne. To może, panienki, przestaniemy tego nudnego Lema omawiać, co ani o miłości dużo nie napisał, ani o modzie, tylko wreszcie o Harlequinach sobie porozmawiamy. Pa, pa, słodziutkie, umalować się muszę, bo do kiosku po Twoje imperium i Panią domu idę. :-*
--- Koniec cytatu ---

No tak tak... nareszcie któraś z nas odważyła się wyjść z propozycją niewinną aby do Akadeimii tej naszej wprowadzić trochę uczucia.
Brawo Anielko, Brawo :)
Więc może na początek jakąś fantastyczną powieść Pani Daniel Steel.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej