Polski > Lemosfera

Eminem spokrewniony  z Lemem

(1/1)

Smiglo:
To nie jest potwierdzone,ale prawdopodobne.Siostra cioteczna lema ma kuzyna w Ameryce,którego wójek ze strony mamy jest Amerykaninem i prawdobodobnie KUZYNEM EMINEMA!
Podobne informacje można znależć na stronach amerykańskich dotyczących eminema.

Socrates:
Wszyscy jestesmy rodzenstwem na tej jednej naszej ziemi...Ale na serio, informacja jest ciekawa.  Co bedzie dalej - Lem spokrewniony z Bushem?  
Socrates

Terminus:

--- Cytuj ---To nie jest potwierdzone,ale prawdopodobne.Siostra cioteczna lema ma kuzyna w Ameryce,którego wójek ze strony mamy jest Amerykaninem i prawdobodobnie KUZYNEM EMINEMA!
Podobne informacje można znależć na stronach amerykańskich dotyczących eminema.
--- Koniec cytatu ---


Taak... to mi przypomina, iż zapomniałem się pochwalić, że kuzyn szwagra ciotki mojej prababki był znajomym lekarza szewca najważniejszego generała na dworze Franciszka Józefa (to nie jest potwierdzone, ale prawdopodobne),  w związku z czym prosiłbym o okazywanie mi należnego szacunku.

No rewelacja.  

W następnym odcinku użyjemy podobnego algorytmu do udowodnienia z prawdopodobieństwem 0.9934734 że Andrzej Lepper jest spokrewniony z Dżingis-Chanem.

----

ps. Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem, sensacyjność tego wątku wydała mi się jednak wysoce humorystyczna. W razie potrzeby z góry przepraszam. Zawsze przecież warto się pośmiać.  

Socrates:
Szacunek, eh?

O Najwyzszy Terminusie,
kiedy raczyles powzasc skore nasza biedna czlowiecza, niebo rozblyslo sie purpurowym swiatlem, a ziemia zatrzesla sie po trzykroc.  Twe oblicze, rodem z nieba, jasniejsze jest od slonca naszego...itp, itp.
Najnizszy twoj sluga,
Robak Socrates.

Terminus:
Dobra, utnijmy ten wątek od razu. Wyznam szczerze, żem skłamał wrednie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej