Polski > Lemosfera

Przywitaj się

<< < (2/41) > >>

serg6020:
Приветствую.Я:Сергей,живу в России,Карелия,г.Петрозаводск,электрик.Произведения Станислава Лема это философия о возможном будущем человечества.Мои любимые произведения(те которые я прочитал):1."Эдем";2."Возвращение со звёзд";3."Глас господа";4."Непобедимый";5."Фиаско";6."Футурологический конгресс";7.Особенно"СОЛЯРИС"-Океан,Крис и Хари...

maziek:
Привет :) .

Stefan Szymura:
Dzień dobry, Hello, Privet!

Jestem tu nowy i witam Wszystkich forumowiczów. mam 55 lat, pierwszą książką Lema, którą przeczytałem, byli "Astronauci", kupieni w kiosku Ruchu (!) u wylotu Doliny Kościeliskiej (!!) przez mojego ojca, kiedy będąc tam na wczasach byłem przez jakiś czas unieruchomiony przez kontuzję nogi. Astronauci zaczęli również moje zauroczenie SF.
Daaawno to było, od tego czasu przeczytałem większość lemowskich dzieł, są takie, które bardzo lubię (np. Powrót z Gwiazd, i absolutna perełka Głos Pana) i takie, do których prawie nie wracam (Pamiętnik...).
Poezji ogólnie rzecz biorąc nie czytam, ale zarówno "Wyprawa pierwsza A" jak i "Piąta A" to dla mnie apogeum poezji, "wyprawa piąta A" najbardziej.

Nie obiecuję, że intensywnie włączę się w wątki na Forum, ale niewątpliwie będę zaglądał częściej, niż do teraz.

The English part of this Forum is also open for me, I will drop in there, too.

Pozdrawiam
Stefan

Q:

--- Cytat: Stefan Szymura w Października 30, 2017, 04:20:23 pm ---pierwszą książką Lema, którą przeczytałem, byli "Astronauci", kupieni w kiosku Ruchu (!) u wylotu Doliny Kościeliskiej (!!) przez mojego ojca, kiedy będąc tam na wczasach byłem przez jakiś czas unieruchomiony przez kontuzję nogi. Astronauci zaczęli również moje zauroczenie SF.
--- Koniec cytatu ---

Ha, toś czytał Lema prawie jak Lem - Żuławskiego ;).

xpil:

--- Cytat: olkapolka w Października 27, 2017, 08:08:04 pm ---
--- Cytat: xpil w Października 27, 2017, 12:03:54 pm ---Temat trochę dla mnie niezręczny: mam żonę, a nie mam sepulek. Próbowałem znaleźć kogoś w podobnej sytuacji, ale głupio jakoś tak wypytywać. Zresztą wszyscy i tak umywają ręce.

--- Koniec cytatu ---
Hmm...rzeczywiście trudna sprawa, ale nie beznadziejna...musisz się przyodziewać w coś więcej niż t-shirt oraz zakupić kacież. Powinno doraźnie pomóc.

--- Koniec cytatu ---
Kacież mam, rychtowaną, potrójnie gwintowaną, ze szlaczkiem. Gorzej z t-shirtami. Podobnoż można kupić w lepniaczym siedliszczu, niecałe półtora parseka za Proximą C...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej