Autor Wątek: Spektakl na podstawie SOLARIS potrzebuje wsparcia!  (Przeczytany 33821 razy)

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6897
    • Zobacz profil
Re: Spektakl na podstawie SOLARIS potrzebuje wsparcia!
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 23, 2013, 10:49:17 am »
Ja jestem przekonana z naddatkiem:) I wierzęwierzę...nawet w to, że nawiążecie kontakt z Solarisem;)
Hm...i mam taka propozycję by te datki - nawet jeśli na polakpotrafi by nie wypaliło (czego oczywiście nie życzę, a wręcz odwrotnie:) ) - i tak trafiły w te teatralne ręce, żeby mogły dźwigać latarenkę kultury:)
Obiecuję informować na forum o wszystkich aktualizacjach tak szybko, jak to możliwe :) - nie wykluczone, że i jakieś małe zajawki wideo tutaj podrzucę - nagrania z prób itp. zależnie od zainteresowania  ;).
Zainteresowanie jest:)
Jeszcze raz powodzenia z wszystkimi projektami:)

Dodane: szkoda Spodki w Białymstoku...ale w Katowicach też jest jeden po PRL - trochę więcej projektorów i jest Wasz;)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 23, 2013, 11:01:22 am wysłana przez olkapolka »
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Re: Spektakl na podstawie SOLARIS potrzebuje wsparcia!
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 23, 2013, 10:59:46 am »
Cytuj
Obiecuję informować na forum o wszystkich aktualizacjach tak szybko, jak to możliwe :) - nie wykluczone, że i jakieś małe zajawki wideo tutaj podrzucę - nagrania z prób itp. zależnie od zainteresowania  ;).
To jakbyś, coś te zjawki, może na tym topiku?
Jest akurat tentematyczny. Wprawdzie dawno przerwany, ale, a nósz - reanimuje się?
Na pewno wzbogaci.
http://forum.lem.pl/index.php?PHPSESSID=8bb752b8d54c1e2316fa9d6cb4ecd862&topic=331.330
W temacie głównym przychylam się do zdania przedmówców.
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13408
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Spektakl na podstawie SOLARIS potrzebuje wsparcia!
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 23, 2013, 10:48:43 pm »
Małe uaktualnienie. Haszło Szolarisz, ale dopisujcie też nicki, bo przecież Waszych nazwisk w większości nie znam :) ...
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Re: Spektakl na podstawie SOLARIS potrzebuje wsparcia!
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 24, 2013, 12:13:10 am »
Cytuj
Małe uaktualnienie. Haszło Szolarisz
Cu szpejt.
Poszłoooo. BezZetnie.
Dasz radę. :)
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Re: Spektakl na podstawie SOLARIS potrzebuje wsparcia!
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 24, 2013, 01:56:52 pm »
Cytuj
Dodane: szkoda Spodki w Białymstoku...ale w Katowicach też jest jeden po PRL - trochę więcej projektorów i jest Wasz;)
Czyżby Ola znała tajne kuchenne hasło do - "Spodku otwórz się"?
Taka  łabra kadabra? :)
Co mi kogoś muzycznego przypomniało - hop...
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13408
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Spektakl na podstawie SOLARIS potrzebuje wsparcia!
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 24, 2013, 07:09:11 pm »
Myślę sobie, że w tego typu sprawach ważne jest, żeby spora kwota pojawiła się stosunkowo wcześnie na widoku publicznym. Po prostu ludzie widząc, że dany projekt ma szansę powodzenia - wpłacają. A tak sobie myślą "e, i tak nie naskładają, to co się będę wysilał...". Więc maj prepozyszyn jest wpłacić co uciułamy powiedzmy 5 lutego. Co szanowne Panstwo na to? A, no i na flaszkę już jest, jak widzę ;) ...

P.S. Internet w firmie poleciał mi w kosmos, chyba fachowcy coś urwali, jak koparą gumno odśnieżali... Polska dziwna kraj, śnieg z gumna spycha się koparą ;) . W każdym bądź razie za dnia mnie nie ma, dopiero jak po szychcie wyjadę na powierzchnię.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2013, 07:11:49 pm wysłana przez maziek »
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Re: Spektakl na podstawie SOLARIS potrzebuje wsparcia!
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 24, 2013, 07:23:42 pm »
Cytuj
Myślę sobie, że w tego typu sprawach ważne jest, żeby spora kwota pojawiła się stosunkowo wcześnie na widoku publicznym. Po prostu ludzie widząc, że dany projekt ma szansę powodzenia - wpłacają. A tak sobie myślą "e, i tak nie naskładają, to co się będę wysilał...". Więc maj prepozyszyn jest wpłacić co uciułamy powiedzmy 5 lutego. Co szanowne Panstwo na to? A, no i na flaszkę już jest, jak widzę ;) ...
Też takie śmigło w łepie.
Waj preposzyzen, mi, że jo.
No to chlup...ale po 21. :-[
Wozidło jeszcze oczekujące.
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

slukas

  • YaBB Newbies
  • **
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Re: Spektakl na podstawie SOLARIS potrzebuje wsparcia!
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 24, 2013, 08:09:25 pm »
Cytuj
...szkoda Spodki w Białymstoku...ale w Katowicach też jest jeden po PRL - trochę więcej projektorów i jest Wasz;)
hehe - to by było coś  8) ...jednak na chwilę obecną to nawet białostockie spodki stanowią nie lada wyzwanie.

liv - co do apdejtów to chyba nie chciałbym rozbijać dyskusji na więcej topic'ów. Jak wszystko w kupie się trzyma to jakoś tak estetyczniej i łatwiej odnaleźć się będzie, a i większa pewność by zainteresowani na bieżąco poddani byli informacji. Zawsze mogę dorzucać do dwóch tematów naraz jeżeli miałoby to odhibernować dyskusję o SOLARIS.

Co do newsów ze stacji - to już dziś o godz 21:00 na antenie Radia AKADERA będziemy opowiadali o próbach do spektaklu oraz o naszej akcji pozyskiwania funduszy. Akadera nadaje online więc usłyszycie nas jeśli tylko klikniecie na http://akadera.bialystok.pl/index.php/main/radio_online

Trzymajcie kciuki i bądźcie z nami (stres przedaudycyjny już nas sięgną :) ) Mateusz Tymura i Sebastian Łukaszuk

Tymczasem biegnę na próbę!

Pozdrawiam!



olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6897
    • Zobacz profil
Re: Spektakl na podstawie SOLARIS potrzebuje wsparcia!
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 24, 2013, 09:30:27 pm »
Ijaijaija...;) Tez pomyślałam o wcześniejszej wpłacie - nawet pomyślałam żeby wpłacać od razu - co jest. A to z tego powodu, że transferuj.pl chyba sobie pieniądze po drodze lokuje - strrrrasznie długo je przesyłają do polaka...albo polak je wstrzymuje? Hm? Normalnie płatność netowa zabiera kilka minut...pocztą polską byłoby szybciej;)
Jedno "ale": nie wiem czy na tym potrafiącym polaku z jednego konta można robić kilka wpłat na ten sam projekt? :-\

Co do newsów ze stacji - to już dziś o godz 21:00 na antenie Radia AKADERA będziemy opowiadali o próbach do spektaklu oraz o naszej akcji pozyskiwania funduszy. Akadera nadaje online więc usłyszycie nas jeśli tylko klikniecie na http://akadera.bialystok.pl/index.php/main/radio_online
Trzymać - trzymam, ale mnie się to nie otwiera, tzn. tylko pisze: "trwa łączenie" z Radiem A. z...Wrocławia ???
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13408
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Spektakl na podstawie SOLARIS potrzebuje wsparcia!
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 24, 2013, 09:41:13 pm »
No w zasadzie to ja nic nie wiem jak Wy to chcecie. Ja zrozumiałem, że naskładamy w świnkę (znaczy we mnie), a potem się to w kupie wpłaci jako forum.lem.pl ? Czy jak?
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Re: Spektakl na podstawie SOLARIS potrzebuje wsparcia!
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 24, 2013, 10:01:13 pm »
Cytuj
No w zasadzie to ja nic nie wiem jak Wy to chcecie. Ja zrozumiałem, że naskładamy w świnkę (znaczy we mnie), a potem się to w kupie wpłaci jako forum.lem.pl ? Czy jak?
Tak właśnie myślałem.
Bezbłędnie odebrałeś.
Znaczy mnie.
Jak są inne pozycje prodawać. :)
Z naciskiem na forum solaris, czy tam lem.
I, że ma być min. 500, coby se utargować miejsce w historii solaryzacji... :)
Tymczasem walczę z tą anakonderą, ale licho się zawija. Chyba wałek będzie.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2013, 10:03:29 pm wysłana przez liv »
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13408
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Spektakl na podstawie SOLARIS potrzebuje wsparcia!
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 24, 2013, 10:07:13 pm »
Pieńset, dzięki Waszej tej, ep, hojności, w zasadzie ten... było...
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Spektakl na podstawie SOLARIS potrzebuje wsparcia!
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 24, 2013, 10:11:39 pm »
zostaniesz podkablowany do cba
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Re: Spektakl na podstawie SOLARIS potrzebuje wsparcia!
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 24, 2013, 10:21:23 pm »
Akadara się wyświetla na WMP, ale milcząco...trudno.
Dziewiąta minęła.
Czas chlupnąć...conieco.
To może w ratach, jak pierwsza zebrana?
Ty, albo po 5 złotych, ale codziennie. :)
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13408
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Spektakl na podstawie SOLARIS potrzebuje wsparcia!
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 24, 2013, 10:32:45 pm »
CBA mi może to, co prof. Stanisławskiemu dyrekcja!
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).