Autor Wątek: Przyszło nowe... olaboga laboga...  (Przeczytany 122136 razy)

Hoko

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2949
    • Zobacz profil
Przyszło nowe... olaboga laboga...
« dnia: Maja 09, 2008, 04:43:31 pm »
A tak pięknie było... i nagłówek przyzwoity mieliśmy i emotikony do rzeczy, i kolory niefioletowe... oj tak, przemija postać tego świata...

Maziek, biedaku, coż za siła kosmiczna Twój awatar stłamsiła!!

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Przyszło nowe... olaboga laboga...
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 09, 2008, 05:12:01 pm »
Ano, jak rzekł był wieszcz Tuwim "temperatura, podobnie jak i nos, ulega zmianom"...

(I prawdę mówiąc też wolałem poprzedni design...)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

dzi

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 3114
  • Profesja: Negat Charakter: Neutralny neutralny
    • Zobacz profil
Re: Przyszło nowe... olaboga laboga...
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 09, 2008, 05:15:17 pm »

This user possesses the following skills:

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Przyszło nowe... olaboga laboga...
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 09, 2008, 05:15:58 pm »
Maziek, biedaku, coż za siła kosmiczna Twój awatar stłamsiła!!
Myślę, że tak to wygląda w przestrzeni Hilberta, czy coś w tym stylu ;). Emoty rzeczywiście jakies kaprawe.

Ale działa a nie 503-uje :).
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Przyszło nowe... olaboga laboga...
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 09, 2008, 05:18:33 pm »
Emoty rzeczywiście jakies kaprawe.

I co gorsza nie wiadomo o co im się rozchodzi, kiedy się usmiechają, a kiedy złe...
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Hoko

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2949
    • Zobacz profil
Re: Przyszło nowe... olaboga laboga...
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 09, 2008, 05:27:08 pm »
Dzi,
na plaster mi jakieś wykresiki, wazniejsze to, na co patrzę na co dzień, a kolorystyka zbyt budująca nie jest. I emotikony jak z jakiego horroru... Jedyne co dobre, to większa czcionka.

Poza tym problem adresu. Forum było zindeksowane i pewnie wielu ludzi szukając coś o Lemie trafiało na linki w google, a w tej chwili po wejściu z wyszukiwarki masz komunikat, że nie ma takiej strony. I nie sądzę, by google od nowa wszstko połknęło. Pozycja w wynkach wyszukiwania też poleci na łeb.

i jeszcze draństwo zamiast dodac wpis, wyświetla że w międzyczasie ktoś coś dopisał, i żebym sobie najpierw obejrzał... przy duzym ruchu trzeba będzie pół godziny czekać, zanm się uda trafić w odpowiedni moment...

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Przyszło nowe... olaboga laboga...
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 09, 2008, 05:49:16 pm »
a kolorystyka zbyt budująca nie jest.

Tak, pierwotna była przynajmniej kontrastowa aż miło... I czytelniejsze to wszystko było...
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Przyszło nowe... olaboga laboga...
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 09, 2008, 05:55:06 pm »
przy duzym ruchu trzeba będzie pół godziny czekać, zanm się uda trafić w odpowiedni moment...
Zawsze możesz na PM napisać do Q, żeby na chwilę przestał

Tak mi się wyrwało.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Przyszło nowe... olaboga laboga...
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 09, 2008, 05:59:49 pm »
maziek

Ja tak trochę offtopicznie (bo sprawa mnie od dawna nurtuje): czy ten avatar co Ci go siły grawitacyjne rozciagnęły to aby nie aluzja do Cylonów z oryginalnej wersji "BSG"?
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Hoko

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2949
    • Zobacz profil
Re: Przyszło nowe... olaboga laboga...
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 09, 2008, 06:00:49 pm »
przy duzym ruchu trzeba będzie pół godziny czekać, zanm się uda trafić w odpowiedni moment...
Zawsze możesz na PM napisać do Q, żeby na chwilę przestał

Tak mi się wyrwało.







Miesław

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 804
    • Zobacz profil
Re: Przyszło nowe... olaboga laboga...
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 09, 2008, 09:50:47 pm »
A mnie też się podoba  :)
Statystyki są świetne (z tym że datę rejestracji i posty na dzień mamy N/A  ;D).
Pasek na górze bardzo mi się podoba, a do kolorystyki, układu i tym podobnych trzeba będzie przywyknąć.

Na forum zawsze wchodziłem z "ulubionych" i dzisiaj przeżyłem pewne zaskoczenie (złowrogie 404 Not Found), trzeba będzie zmienić.


BTW: Phillip Dick zniknął z listy zakazanych.

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Przyszło nowe... olaboga laboga...
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 09, 2008, 10:11:16 pm »
Statystyki są świetne (z tym że datę rejestracji i posty na dzień mamy N/A  ;D).

No i nowe posty nam do statystyki nie przybywają... Zosdtał wynik przeniesiony z poprzedniej wersji Forum...

BTW: Phillip Dick zniknął z listy zakazanych.

I to jest dobra wiadomość, bo Philip K. Dick wielkim pisarzem był :).

(Choć pewnie nie raz jeszcze pomyślę o nim jako o "thingy'm" ;).)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Przyszło nowe... olaboga laboga...
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 09, 2008, 10:39:40 pm »
ten avatar co Ci go siły grawitacyjne rozciagnęły to aby nie aluzja do Cylonów z oryginalnej wersji "BSG"?
Pokonałem to. Ale co to BSG?
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Miesław

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 804
    • Zobacz profil
Re: Przyszło nowe... olaboga laboga...
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 09, 2008, 10:44:24 pm »
Statystyki są świetne (z tym że datę rejestracji i posty na dzień mamy N/A  ;D).

No i nowe posty nam do statystyki nie przybywają... Zosdtał wynik przeniesiony z poprzedniej wersji Forum...
Trochę szkoda.

Zauważyłem jeszcze jedną zmianę - jeśli cytujemy post z obrazkiem, w cytacie pojawia się też obrazek, a nie - jak do tej pory - link do obrazka.

Jeśli zaś chodzi o design - wejdźcie sobie w profile a następnie w look and layout preferences. Można tam zmienić current theme - są 4 motywy do wyboru.

lilijna

  • Juror
  • Senior Member
  • *****
  • Wiadomości: 312
    • Zobacz profil
Re: Przyszło nowe... olaboga laboga...
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 09, 2008, 11:37:03 pm »
Tak. Trzeba będzie przywyknąć. Jedno podoba mi się bezsprzecznie: z dnia na dzień, przy tej samej ilości postów, awansowałam na Goda:). Ciekawym jest też to, że w części postów pojawiamy się jako użytkownicy, a w innych jako goście...