Autor Wątek: Rzeź obyczajowa  (Przeczytany 91588 razy)

Q

• Juror
  • God Member
  • Jego Induktywność
Odp: Rzeź obyczajowa
« Odpowiedź #300 dnia: Grudzień 12, 2021, 01:17:38 am »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

NEXUS6

• Juror
  • God Member
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
« Odpowiedź #301 dnia: Grudzień 12, 2021, 09:22:27 am »

maziek

• YaBB Administrator
  • God Member
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
« Odpowiedź #302 dnia: Grudzień 13, 2021, 12:14:25 pm »
Świetne, za rehabilitację przepony płacisz.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Smok Eustachy

• Juror
  • God Member
« Odpowiedź #303 dnia: Grudzień 20, 2021, 12:38:32 am »
Tymczasem na lewicy:

Q

• Juror
  • God Member
  • Jego Induktywność
« Odpowiedź #304 dnia: Grudzień 20, 2021, 01:32:43 am »
Na ile jednostkowe doświadczenia są coś warte, mogę to potwierdzić. Spotykałem się czas jakiś z pewną polityk od Palikota (uprzedzając pytanie: nie, nie nazywała się Grodzka ;D ). Oficjalnie znana z demonstracyjnego, wojującego, ateizmu i antyklerykalizmu, nieoficjalnie praktykowała wicca i przyznawała się do bycia wnuczką wioskowej czarownicy (przy czym jednak do stopnia nawiedzenia niektórych wojujących katolików cokolwiek jej brakowało...).

Inna sprawa, że wyrwany z kontekstu - fakt, przez samych redaktorów "KP", a raczej jakiegoś ich speca od mediów społecznościowych - fragment wykrzywia obraz. Sam tekst jest o czym innym, i bynajmniej irracjonalizacji części lewej strony nie chwali, przytaczając fragment głośnej swego czasu wypowiedzi lek. med. Ewy Bujacz:
https://krytykapolityczna.pl/kultura/film/czarownica-milosci-feminizm-kobiecosc-kasia-babis/
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2021, 02:59:42 am wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki