Polski > Hyde Park

Polityka smoleńska

<< < (136/153) > >>

Q:
Macierewicz wybuchowo...
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-09-18/macierewicz-przyczyna-katastrofy-w-smolensku-byly-dwie-eksplozje/

Cetarian:

--- Cytat: maziek w Kwietnia 01, 2022, 07:17:08 pm ---Zawczasu ponawiam prośbę o niepranie polsko-polskich brudów tutaj.

--- Koniec cytatu ---

@maziek

A co to są „brudy polsko-polskie”?

Za jakie konkretnie brudy odpowiadam ja? 

Insynuujesz, że ja tu, na Forum, kiedykolwiek kłamałem na jakikolwiek temat?
Jeśli to nie insynuacja, to podaj przykłady.

S.E. tu kłamał dziesiątki razy, licząc ostrożnie.

Na tej zasadzie (rozmywania odpowiedzialności) można by ciebie zapytać „Podobno byłeś zamieszany w kradzież samochodu?” A czy to tobie ukradli, czy to ty ukradłeś, to już szczegół.

maziek:
Czy zatraciłeś rozumienie polskich porzekadeł? Czy naprawdę mam Ci tłumaczyć co to znaczy "prać brudy"?

Cetarian:

--- Cytat: maziek w Kwietnia 01, 2022, 09:54:45 pm ---Czy zatraciłeś rozumienie polskich porzekadeł? Czy naprawdę mam Ci tłumaczyć co to znaczy "prać brudy"?

--- Koniec cytatu ---

Tak. Naprawdę masz mi wytłumaczyć, co rozumiesz przez „brudy polsko-polskie”.
Konkretnie.
I co konkretnie postulujesz w kwestii prania bądź nieprania tych brudów.
I dlaczego postulujesz to, co postulujesz.
Z tym, że zdecydowanie lepiej byłoby, gdybyś porzucił to niejasne, nieprzejrzyste (żeby nie powiedzieć mętne) sformułowanie i napisał otwartym tekstem, o co ci chodzi.
Ja za żadne brudy nie odpowiadam.
Jeśli twoim zdaniem jest inaczej, to podaj przykłady.

Czy twoim zdaniem przypominanie, że kłamca smoleński jest kłamcą, jest niesłuszne?
Kłamstwo smoleńskie z każdym dniem, miesiącem, miesięcznicą i rokiem staje się jeszcze bardziej ostentacyjne i bezczelne.
Po sześciu i pół roku rządów pisu nie opublikowano  „prawdziwego” raportu rządowego, ani prokuratura nie zakończyła śledztwa.
Czy to znaczy, że ukochany brat poległego ukochanego przywódcy nie chce, żeby świat dowiedział się o zamachu?

maziek:
Tłumaczę: nie załatwiaj w wątku o wojnie U-R offtopicznej w nim kwestii Smoleńska, w dodatku w ujęciu ad personam.


PS - i od serca - nie przeżywaj tak. Wygląda, że w najbliższym czasie nastąpi takie wzmożenie na odcinku polityki smoleńskiej, że możesz przy takim nastawieniu tego nie wytrzymać ;) .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej