Polski > Hyde Park

Polityka smoleńska

<< < (3/152) > >>

wiesiol:

--- Cytat: tzok w Stycznia 14, 2012, 04:54:29 pm ---Wrzucanie wszystkich wielbiących "szkiełko i oko" do wora pt. "sprzedali Polskę" pachnie mi ideologią niestety. Nie chcę zaczynać tu wątku historycznego. Po prostu jak czytam takie kategoryczne stwierdzenia to zapala mi się czerwone światełko sceptycyzmu.

--- Koniec cytatu ---
Masz rację przesadziłem uogólniając.Na usprawiedliwienie zacytuje Churchila"jak masz 20 lat i nie jesteś lewicowcem to nie masz serca ale jeśli masz 40 lat i nie jeteś blisko prawej strony to nie masz rozumu"w pelni sie z tym zgadzam choc oczywiście nie wszyscy też tak muszą.Nie namawiam do politycznych sporów ale spróbujcie spojrzeć na nasze polskie realia nie tylko z pozycji tzw. wiodących mediów polecam dzieła(może trochę to za duże słowo) R.Ziemkiewicza poczynając od "Polactwa" kończąc na zbiorze ostatnich felietonów nie ze wszystkim to co tam napisane się zgadzam ale napewno daje to dużo do myślenia.Wszystko jest dostepne w sieci jak ktoś pogrzebie.Pozdrawiam!

miazo:
Czy na Twojej planecie nie używa się przecinków?

wiesiol:

--- Cytat: miazo w Stycznia 14, 2012, 10:44:52 pm ---Czy na Twojej planecie nie używa się przecinków?

--- Koniec cytatu ---
To ma być zaczepka czy merytoryczna uwaga?

wiesiol:
http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/ tekst 'Życie  zdziurą w potylicy".Ziemkiewiczem jadę ale jak nikt nie chce zabrać głosu to się wyłączam coby "sumieniom nie sprawiać kłopotu"

maziek:
Ja osobiście nie mam sumienia, więc mojemu nie sprawiasz. Argumenty Ziemkiewicza kojarzą mi się z pytaniem p. Kaczyńskiej (Marty) na fejsie: Wrona wylądował na betonie a Tupolew rozbił się o błoto - co sądzicie, głosujcie za albo przeciw... - czy jak tam było. Niejaki pan Artymowicz ośmieszył "uznanych fachowców Macierewicza" w sposób dostępny zrozumieniu każdego, kto nie jest aż tak leniwy, żeby nie przeczytać kilkunastu artykułów na ten temat z fizyką z zakresu szkoły średniej (fakt, dawnej). Tenże sam Artymowicz załączył film, na którym samolot porównywalny do Tupolewa traci skrzydła (i to między silnikami a kadłubem) na drewnianych słupach telegraficznych.

Co do kwestii interpunkcji to tożsamość narodowa Polaków przetrwała głównie dzięki zachowaniu języka ojczystego, więc może tego nie zmieniać.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej