Polski > Hyde Park

no nie mogę...

<< < (271/273) > >>

olkapolka:

--- Cytat: maziek w Wrzesień 04, 2021, 09:55:07 am ---
--- Cytat: olkapolka w Wrzesień 03, 2021, 10:09:33 pm ---To co później to mniejsza - nie wiadomo do czego ludzie wykorzystają maseczki;)
--- Koniec cytatu ---
No, maseczki, ale nie uszy!
--- Koniec cytatu ---
Jasne - chodziło mi tylko o Twój argument przeciwkolczykowy, że teraz kolczyki są wszędzie...maseczki kiedyś też mogą być - rzecz w tym co pierwsze zawisło na uszach;)
Hihi...wiedziałam, że namieszam - miałam na myśli wytrącenie z tropu kolczykowego...czyli nie co w ogóle było pierwsze u człowieka: ucho czy nos, tylko co było pierwsze dla kolczyka: ucho czy nos? Co człek sobie pierwsze zakolczykował;)
Bo jeśli nos wtedy bezużyteczność uszu - do czasu maseczki - jest ewidentna;)

--- Cytuj ---Aczkolwiek w myśl zasady, że nie po to człek ma gębę aby żarł, ale po to aby mógł mówić, to jednak stawiam na ucho, jako że Biblii nosem (ze zrozumieniem) nie idzie wciągać - a przynajmniej o tym nie słyszałem.
--- Koniec cytatu ---
Nie słyszałeś o piśmie wyczuwanym nosem?
Przecież wiara jest na czucie, nie na mędrca szkiełko;)

Nawiasem mówiąc co Bóg dał, Bóg odbiera - co prawda nosa nie, ale węch od roku systematycznie niewierni tracą...mogę dać świadectwo 8)

A reszta to diabelskie sztuczki;)

Smok Eustachy:

Q:
1. Kto by pomyślał, że "Twardowsky" jest tak bardzo z życia wzięty...
https://natemat.pl/345609,kontenerowiec-ever-given-narysowal-w-zatoce-sueskiej-penisa-film

2. Cyklu nie należy śmiać się z nazwisk cd.:
https://pl.linkedin.com/in/lech-taczka-a6152b51
Jeśli to nie pseudonim*, albo profil-wygłup, to dziwi mnie imienny wybór rodziców p. redaktora (któremu, jeśli nas kiedykolwiek będzie czytał, chciałbym - z zastrzeżeniem jw. - wyrazić współczucie z powodu tego, co pewnie musiał przechodzić w latach szkolnych).

* Wszyscy chyba pamiętamy za jakiego Bakę (ciekawe, swoją drogą, czy tym sposobem Bierutowi dodatkowo na nosie nie grając, tak jak Stalinowi - zwąc się Stalińskim) Kisiel robił.

Q:

Q:
Lenin wiecznie żywy! ;)
https://www.salesmanago.pl/marketing-automation/marketing-automation-w-kierunku-sztucznej-inteligencji-i-hiperpersonalizacji.htm

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej