Polski > Wyszalnia

LIST półotwarty do Maźka

<< < (9/10) > >>

olkapolka:

--- Cytat: Q w Maja 27, 2019, 01:28:22 am ---ola, stara internetowa przyjaciółko, bo mimo wszystkich zaszłości wolę Cię tak postrzegać/pamiętać...
--- Koniec cytatu ---
Nie rozczulaj się. Jeszcze żyję.
Czyli kończysz wiadomy temat i przestajesz wypowiadać się za inne nicki, jątrzyć personalnie, wmawiać absurdy i zawieszać forum na takich tematach za które wstyd idzie w świat?

Q:
Żyjesz, ale nasze dobre relacje są - póki co? - wspomnieniem.
I może zanim zaczniesz stawiać mi ultimata przeczytasz co doedytowałem w poprzednim poście. Z dystansu, nie przez pryzmat naszych obecnych forumowych zaszłości, czy personalnych niechęci, tak jakby pisał to kto inny (jeśli tak Ci będzie łatwiej).
I traktując racje wyrażone tu przez Cetariana czy przeze mnie z takim samym szacunkiem z jakim traktujesz własne (nawet jeśli - dajmy na to - forma w jakiej zostały wypowiedziane Ci nie odpowiada).

olkapolka:

--- Cytuj ---I może zanim stawiać mi ultimata przeczytasz co doedytowałem w poprzednim poście.
--- Koniec cytatu ---
Powtarzam - zaciąłeś się - ja Ci stawiam jakieś ultimata? Napisałam jeśli nie skończysz...to...?

W Twojej głowie jest wojna.
I jestem nią śmiertelnie znużona.
Myślę, że nie tylko ja.

"zanim" wstawiłeś po mojej odpowiedzi. Ale...nie ma ze mną o czym gadać. Pstryk:)

Q:
Ty? Może nie, choć tak odebrałem Twój dość kategoryczny ton, zwł. w kontekście tego, co ledwo co napisał liv (który gotów jest iść dalej niż w ultimatów stawianie).
Jeśli jest w mojej głowie jakakolwiek wojna to nie z kimkolwiek personalnie (nawet nie z S.R. wbrew pozorom), a z postawami typu "ty se mów a ja zdrów" (choć mam świadomość, że sam - jak to było z tym patrzeniem w otchłań? ;) - również zacząłem podobną postawę przejawiać).
Powtórzę: wczytaj się jeszcze raz w racje Cetariana i xpila, moje zostaw sobie na - niekonieczny, jeśli brzydko Ci pachną - deser. I zastanów się co możesz zrobić by drugi z nich z Forum nie odszedł, a pierwszy - na nie wrócił, i zastał je może nie Forum swoich marzeń, ale takim, że radykalizm mu opadnie. Wtedy nie będę miał o co kruszyć kopii.
I jeszcze jedno: odpowiedz w końcu - wprost i czytelnie - na pytanie Cetariana: dlaczego Remuszce wybacza się tu wszystko?

xpil:

--- Cytat: liv w Maja 26, 2019, 10:49:21 pm ---Uwierz xpil epatowanie nieposiadaniem poglądów politycznych może być tak samo irytujące co ich posiadanie z opcją "wszyscy muszą je znać".

--- Koniec cytatu ---

Wierzę!


--- Cytuj ---Nie masz, to nie masz - po co o tym pisać?
--- Koniec cytatu ---

Po co, po co. Bo się da! :)


--- Cytuj ---Zresztą wątek jest zupełnie o czym innym a poglądy polityczne występują w nim wyłacznie w roli decorum.

--- Koniec cytatu ---

Wiem. Martwi mnie po prostu, że owo konkretne decorum pojawia się tu w ilościach przekraczających granice. Jakieś tam, granice. Raczej nie ozdabia niczego ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej