Autor Wątek: Sprawy różnakie  (Przeczytany 508859 razy)

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #945 dnia: Września 25, 2008, 09:01:09 pm »
Ech, Wolfenstein... Spędzałem nad nim samotne wieczory w pierwszej pracy wyrabiając sobie dzięki temu opinię pracoholika (bo umiałem zostać w robocie i do północy by se pograć). Tyle wspomnień obudziłeś tym jednym słowem... ;)
Ta, swoje sie przegrało na tym i Szkopów napsuło ;)...

U mnie taką grą był jednakże Descent2, było podobnie, tyle, że ja pracowałem u siebie, tak że trochę głupio to wychodziło... ;)

Najciekawsze, że nałóg grania przeszedł mi po jakichś 7-8 latach ze trzy lata temu całkowicie i jak ręką odjął z dnia na dzień. I wcale nie chciałem się odzwyczaić...
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #946 dnia: Września 25, 2008, 09:24:32 pm »
Ta, swoje sie przegrało na tym i Szkopów napsuło ;)...

I tak wolałem demony z glebą kosić.

ps. skoro o grach mówimy - gierka nawiązująca do "Czarnych oceanów" Dukaja... Tu się raczej nie strzela ;)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Evangelos

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Mistyk! Wierzy, ze istnieje.
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #947 dnia: Września 25, 2008, 11:17:26 pm »
Piosenka zalinkowana przez Lil jest swietna! Bardzo mi sie podoba. Wszystko wyrymowali, co potrzeba. W sam raz dla Amerykanow :) Czy ktos znalazl informacje kiedy LHC w koncu zacznie dzialac?

dzi

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 3114
  • Profesja: Negat Charakter: Neutralny neutralny
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #948 dnia: Września 25, 2008, 11:20:49 pm »
Jeśli LHC to ten akcelerator to dziś w Metrze dla odmiany od niesławnego artykułu sprzed kilku dni przeczytałem już poprawną merytorycznie (kolisty tunel i wyjaśnione że powolne ogrzewanie a potem chłodzenie do blisko zera absolutnego) informację że chyba na wiosnę.

This user possesses the following skills:

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #949 dnia: Września 25, 2008, 11:24:59 pm »
Czy ktos znalazl informacje kiedy LHC w koncu zacznie dzialac?

Jak Ty się nie możesz na ten kuniec świata doczekać ::)

ps. "Koniec materii" G. Benforda znasz? (Pewnie docenisz, bo metafizyką napchany pod koniec...)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Evangelos

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Mistyk! Wierzy, ze istnieje.
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #950 dnia: Września 25, 2008, 11:49:08 pm »
Nie znam, chetnie doczytam.
Do metafizyki nic nie mam, pod warunkiem, ze jakos sie trzyma za przeproszeniem kupy (teoretycznie oczywiscie, bo nie jest ona do udowadniania), ale z szufladkowaniem upodoban ostroznie, bo podejrzewam, ze odnosze sie do niej podobnie, jak dzi do postepu technologicznego. Czyli nie wszystko jest takie oczywiste :)
I dziekuje za informacje. Byle do wiosny! :) Zima moze niech rusza - zimniej bedzie, to i schlodzic latwiej, hihi.

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #951 dnia: Września 26, 2008, 12:57:26 am »
Nie znam, chetnie doczytam.

W zbiorze "Nebula '92".

ale z szufladkowaniem upodoban ostroznie, bo podejrzewam, ze odnosze sie do niej podobnie, jak dzi do postepu technologicznego. Czyli nie wszystko jest takie oczywiste :)

Poglądy dzi to spłaszczyłem trochę złośliwie, bo On też robił ze mnie bardziej zaślepionego technoentuzjastę niż jestem ;).
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

lilijna

  • Juror
  • Senior Member
  • *****
  • Wiadomości: 312
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #952 dnia: Października 03, 2008, 10:34:03 am »

Evangelos

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Mistyk! Wierzy, ze istnieje.
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #953 dnia: Października 03, 2008, 11:15:22 am »
Ja i Q na pewno. Mam rozumiec, ze lecisz z nami Lil?  :D (bylo)

lilijna

  • Juror
  • Senior Member
  • *****
  • Wiadomości: 312
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #954 dnia: Października 03, 2008, 11:51:53 am »
Nie inaczej  ;).

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #955 dnia: Października 03, 2008, 12:41:30 pm »
Może weźmiecie starego - przyzwoitki potrzebujecie?
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

lilijna

  • Juror
  • Senior Member
  • *****
  • Wiadomości: 312
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #956 dnia: Października 03, 2008, 02:14:14 pm »
Nooo...po starej znajomości możemy się na to ewentualnie zgodzić. Ale nudziłbyś się jako przyzwoitka, może stanowisko Międzygwiezdnego Analityka Ziemskich i Ekstraterrastialnych Koincydencji (w skrócie MAZIEK) byłoby lepsze? Pytam, bo właśnie ten etat mamy jeszcze nie obsadzony...Jeśli nie, powiedz, nie obrazimy się.

Evangelos

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Mistyk! Wierzy, ze istnieje.
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #957 dnia: Października 03, 2008, 02:17:21 pm »
Hihihi, ja i Q damy sobie rade bez  :P Ale stanowisko MAZIEK-a jest fantastyczne!
Lec koniecznie z nami. To duzo lepszy sposob na zostawienie po sobie sladu we wszechswiecie, niz kupowanie cegielek bruku albo gwiazd na deptaku na Piotrkowskiej w Lodzi.

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #958 dnia: Października 03, 2008, 04:27:26 pm »
Ja i Q na pewno. Mam rozumiec, ze lecisz z nami Lil?  :D (bylo)

Lecimy, lecimy, jasne, ze lecimy. Ja nawet (kiedy się dowiedziałem o tym projekcie) zabrałem w Kosmos (poza sobą) jedną osobę z rodziny, jedną kumpelę, tę swoją ex- co mi tak ładnie wyliczała i trochę luda ze startrek.pl znaczy mam tera własną kosmiczną bandę ;).
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy różnakie
« Odpowiedź #959 dnia: Października 03, 2008, 04:30:20 pm »
Może weźmiecie starego - przyzwoitki potrzebujecie?
Nooo...po starej znajomości możemy się na to ewentualnie zgodzić. Ale nudziłbyś się jako przyzwoitka, może stanowisko Międzygwiezdnego Analityka Ziemskich i Ekstraterrastialnych Koincydencji (w skrócie MAZIEK) byłoby lepsze? Pytam, bo właśnie ten etat mamy jeszcze nie obsadzony...

Weźmiemy Cię, weźmiemy. Będziesz kurs wyliczał, byśmy się byczyć mogli.

(A stanowisko wyśmienite :).)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki