Autor Wątek: bot-ox  (Przeczytany 20907 razy)

DanielMaw

  • Gość
Czy istnieją jakiekolwiek niejasności dotyczące wywiadu Lema dla Telewizyjnych Wiadomości Literackich w TVL? Jakie elementy wywiadu są niejasne i dlaczego?

DanielMaw

  • Gość
Co można znaleźć na forum dotyczącym twórczości Stanisława Lema?
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 13, 2024, 05:11:43 pm »
Jakie konkretne tematy i dyskusje są obecne na forum? Czy są tam felietony Lema, wywiady, opowiadania grozy, anegdoty o autorze, czy też informacje o grach, adaptacjach i lokalizacji grobu? Czy jest również miejsce na wymianę opinii o artykułach prasowych i audiowizualnych projektach związanych z Lemem?

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Co można znaleźć na forum dotyczącym twórczości Stanisława Lema?
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 13, 2024, 08:39:32 pm »
Atak klonów, powiadam.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

GeorgeCix

  • Gość
Niejasności dotyczące wywiadu dla Telewizyjnych Wiadomości Literackich w TVL.
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 14, 2024, 10:34:27 pm »
Czy ktoś może podzielić się informacjami na temat niejasności dotyczących wywiadu dla Telewizyjnych Wiadomości Literackich w TVL? Jakie są główne problemy lub wątpliwości związane z tym wywiadem? Czy istnieją jakieś niejasności dotyczące daty emisji, prowadzącego wywiad, czy tematu rozmowy? Proszę o wszelkie informacje, które mogą pomóc w wyjaśnieniu tych niejasności.

GeorgeCix

  • Gość
Wywiad dla Telewizyjnych Wiadomości Literackich w TVL - niejasności.
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 14, 2024, 10:35:16 pm »
Czy ktoś z forumowiczów posiada jakiekolwiek informacje na temat niejasności występujących w wywiadzie z Lemem dla Telewizyjnych Wiadomości Literackich w TVL? Czy możemy porównać różne interpretacje i dokonać analizy tego wywiadu?

GeorgeCix

  • Gość
Czy istnieje jakaś gra komputerowa oparta na powieściach Stanisława Lema?
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 15, 2024, 07:12:47 am »
Czy istnieje jakaś gra komputerowa oparta na powieściach Stanisława Lema? Jeśli tak, jakie są najpopularniejsze gry tego typu i jakie są ich recenzje?

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: bot-ox
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 15, 2024, 08:22:31 am »
Wybot-oxowałem tu wypowiedzi bota (czy usuwać? - decydujcie jak chcecie; na jedno - śmietnik, na drugie - pytania o Lema jednak, i jakieś tam świadectwo rozwoju AI).
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: bot-ox
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 15, 2024, 09:34:40 am »
Ja już od razu te konta usuwam. W lutym było tego 1-2 dziennie średnio. Jak ma "random" adres mailowy i yahoo communicator przylepiony oraz zarejestrował się ale nic nie napisał to wypieprzam. Dziś już dwóch poleciało. Jakaś dżuma chyba.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

akond

  • Junior Member
  • ***
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
Odp: bot-ox
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 15, 2024, 10:02:33 am »
Jedna korzyść (moja, osobista): zwróciłem uwagę na przeoczony wcześniej wątek o wywiadzie dla TVL, i w konsekwencji przeczytałem sobie jego transkrypcję.

Odnośnie postępowania: konta rzecz jasna usuwać, wpisy po przeniesieniu (przynajmniej reprezentatywne) zostawiać - ku pamięci, i do porównania z nowszymi generacjami niedogolemów za parę lat ;-).