Autor Wątek: Pytanie o książkę z autografem  (Przeczytany 5111 razy)

zajkowskikarol

  • YaBB Newbies
  • **
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Pytanie o książkę z autografem
« dnia: Listopada 02, 2017, 10:16:35 pm »
Witam!
Mam nadzieję, że piszę w dobrym dziale i niczego nie pominąłem. Może przedstawię na czym polega sprawa:
Może Lepsza Połówka jest zakochana w książkach Lema. Ma już praktycznie wszystkie książki w większości wydań. Szukam Jej idealnego prezentu na święta. W ten sposób pomyślałem, że czymś co Ją najbardziej ucieszy to, jak w temacie, któraś z książek Lema z Jego autografem?
Może któryś z Forumowiczów miałby możliwość sprzedać taką książkę lub ma informację, gdzie można ją znaleźć?
Niestety Allegro, OLXy i tego typu portale mnie zawiodły w tym temacie.
Z góry dziękuje wszystkim za zainteresowanie tematem i pomoc :)
Pozdrawiam!
Karol Zajkowski

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Pytanie o książkę z autografem
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 02, 2017, 10:26:48 pm »
Postawię tezę, że gdzie jak gdzie, ale akurat na tym forum GDYBY ktoś miał książkę z autografem Lema, to raczej oddałby własną wątrobę razem z trzustką a nie ją ;) . Chyba, że może skrzat ma jakieś skitrane zapasy na takie okazje :) .
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Pytanie o książkę z autografem
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 02, 2017, 11:52:08 pm »
Szanowny Panie Karolu, dobry wieczór,
Mam parę takich książek, lecz wszystkie one są z autografami dla mnie lub moich dzieci. Mogę Panu dać gratis kserokopię strony z dedykacją - ale czy to zadowoliłoby Pana Lepszą połowę?
Gdyby tak, to proszę o kontakt pod remuszko@gmail.com, albo telefon: +22 641-7190, 504-830-131 (o chrześcijańskiej porze, ma się rozumieć).
R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

xpil

  • Full Member
  • ****
  • Wiadomości: 234
    • Zobacz profil
Odp: Pytanie o książkę z autografem
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 02, 2017, 11:58:54 pm »
Ja mam pierwsze wydanie "Astronautów" z autografem Wieszcza. Ale jak już ktoś tu rozumnie zauważył, prędzej oderżnę sobie {cenzura} tępym brzeszczotem, niż się tego egzemplarza pozbędę.

Znalazłem go na Allegro, więc polecam tam polować.

zajkowskikarol

  • YaBB Newbies
  • **
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Pytanie o książkę z autografem
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 04, 2017, 07:36:29 pm »
Dziękuję serdecznie za zainteresowanie i odpowiedzi.
maziek - Domyślam się, że to zadanie wręcz niewykonalne, ale cóż - chwytam się już wszystkiego.
Stanisław Remuszko - Dziękuję serdecznie za ową propozycję. Zazdroszczę całym sobą.
xpil - Jak wyżej - przez zazdrość już została połowa mojej osoby. Co do Allegro - niestety już od 3 miesięcy zawodzi mnie w tym temacie.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję i szukam dalej.
Pozdrawiam,
Karol Zajkowski