Autor Wątek: Właśnie zobaczyłem...  (Przeczytany 1129286 razy)

Bladyrunner

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 507
    • Zobacz profil
Odp: Właśnie zobaczyłem...
« Odpowiedź #105 dnia: Października 09, 2006, 11:23:48 pm »

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13404
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Właśnie zobaczyłem...
« Odpowiedź #106 dnia: Października 09, 2006, 11:39:11 pm »
Ech, piekne jest! Ja juz przestałem wrzucać, bo pomyślałem, że może przed orkiestrę wychodzę ;D ! Walnięte z prawie 300km wysokości z rozdziałka 30 cm/1 pixel. Z 300 km 30cm/1pixel! Oppy jest juz prawie trzy latka i niespsowana! jako i Spirit, aczkolwiek ten nóżką powłóczy... Ale udało mu sie przetrwać zime, którą wszyscy tak sie martwili. Kiedy w brzuszku Spirita temperatura spadnie poniżej -90stC katastrofa - budzik zamarza i finito... Ale udało sie. A słonko coraz wyżej. [
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13404
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Właśnie zobaczyłem...
« Odpowiedź #107 dnia: Października 12, 2006, 10:45:14 am »
Saturn w podczerwieni plus światło widzialne. Świeci jak latarenka ;)

Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Sokratoides

  • Juror
  • Senior Member
  • *****
  • Wiadomości: 390
    • Zobacz profil
Odp: Właśnie zobaczyłem...
« Odpowiedź #108 dnia: Października 12, 2006, 01:36:40 pm »
Taa, it's heavy... ;) Zdaje mi się, że podobny obraz można uzyskać podświetlając w odpowiedni sposob kroplę wody, ale to tylko moje skojarzenie  ::)

Hoko

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2962
    • Zobacz profil
Odp: Właśnie zobaczyłem...
« Odpowiedź #109 dnia: Października 12, 2006, 08:59:28 pm »
Dryga.
Znowuż mnie długo nie było, więc wpadam żeby szybko zaległości nadrobić , a tu widzę, że coś dryga.
Najpierw czekałem: myślę strona sie długo ładuje i przeglądarka nowe cośtam dodaje i z tego pewno dryga. Minuta minęła - dryga; dwie minęły - dryga; cztery, cholera jasna, dryga. O cho, myslę sobie, firefoks się popsuł. pewno mu ostatnia aktualizacja zaszkodziła, czkawki z nadmiaru bitów dostał i z tegoż tak dryga. Trudno, zostawiłem lisa i zaglądam, jak to bedzie widać w operze.
A tu też dryga. Tak samo, w ten sam rytm. Ja na przycisk klik, a ten myk. Noooo... wnerwiłem się...
A tu by się coś napisało, bo i w Cyberiadzie się dzieje, a i moje koty, widzę, ktoś odświeżył, to i very very gut. Aliści coby napisać, to najsamprzód trza by było przeczytać - a weź tu czytaj, kiedy dryga, toć oczopląsu mozna dostać; albo i apopleksji, jak się przeciągnie (a nerwicy to już na pewno...).
To się tylko przyglądam, pikności forum się zrobiło po tym przemodelowaniu, mucha nie siada (chociaż wciąż optuję za jakąś nastrojową muzyczką...), a i w prawem górnem rogu coś wyskoczyło i to niby widać go, niby nie widać - i myk juz co innego. chciałem klikąć na tę siódmą podróż, a ta cholera myk i wyskakuje 'zaproszenie na spotkanie', a nagłówek - a za nim reszta strony - dryg! O! Tu cię mam apopleksjo wirtualna!
No. Nie wiem, czy na wszystkich monitorach i we wszystkich rozdzielczościach tak dryga, czy może co niektórzy używają resorowanych monitorów albo levodopy, ale na dłużej tak się nie da.
Panowie webmasterzy zróbcie coś z tym. Bo się forumowicze pochorują, ani chybi. O, już mię czkawka bierze...

PS
Wysokość nagłówka proponuję zdefiniować na twardo.
Albo to 'pojawiam się i znikam' dać po prawej stronie
albo
cholera ale mnie trzęsie

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13404
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Właśnie zobaczyłem...
« Odpowiedź #110 dnia: Października 12, 2006, 11:28:34 pm »
Może Ty masz Hokopoko taniec św. Wita, bo mi tam nic nie dryga. No może tak nie całkiem, żeby nic, ale na monitorze to nie.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Odp: Właśnie zobaczyłem...
« Odpowiedź #111 dnia: Października 13, 2006, 12:58:08 am »
Ale z tym dryganiem to moze byc jakas ostra jazda, mozemy marnie skonczyc! Pamietacie Pirxa i jego patrol? Tak mu plamka na monitorze lazila i drygala, az mu fale theta w mozgu rozhustala i prawie sie biedak wykrecil!

Bladyrunner

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 507
    • Zobacz profil
Odp: Właśnie zobaczyłem...
« Odpowiedź #112 dnia: Października 13, 2006, 09:48:41 am »
Cytuj
Ale z tym dryganiem to moze byc jakas ostra jazda, mozemy marnie skonczyc! Pamietacie Pirxa i jego patrol? Tak mu plamka na monitorze lazila i drygala, az mu fale theta w mozgu rozhustala i prawie sie biedak wykrecil!

Dobre  :)

Hoko

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2962
    • Zobacz profil
Odp: Właśnie zobaczyłem...
« Odpowiedź #113 dnia: Października 13, 2006, 05:04:42 pm »
Kurza grypa, a umnie cały czas podskakuje - w rytm tych zmian 'Podróż siódma/Zaproszenie na spotkanie' po prawej stronie w nagłówku. Nie da się czytać, a i w przycisk ciężko trafić kursorem.

Widzę, że to 'zaproszenie' jest na 20-tego, to chyba przyjdzie mi jeszcze te parę dni poczekać. W każdym razie u mnie firefox i opera chorują na czkawkę albo inną trzęsawkę i nic na to nie można poradzić.
A na innych stronach nie chorują.

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13404
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Właśnie zobaczyłem...
« Odpowiedź #114 dnia: Października 13, 2006, 05:16:41 pm »
W operze sobie można doinstalować takiego przyciska, żeby kilnąć dowolny element zbyt ruchliwej strony -  gzieś tu: http://operawiki.info/SkryptoPrzyciski nazywa się "zabij" albo "kill" nie pamiętam. Albo sobie rozdziałke zwiększ do 1152 szerokości i już.
« Ostatnia zmiana: Października 13, 2006, 05:17:13 pm wysłana przez maziek »
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Hoko

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2962
    • Zobacz profil
Odp: Właśnie zobaczyłem...
« Odpowiedź #115 dnia: Października 13, 2006, 05:34:40 pm »
ta ta, najpierw musiałbym sobie nowy monitor fundnąć. Poza tym 1024/768 to rozmiar dość standardowy i nie widzę powodów, ażeby miało w tym nie działać.

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13404
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Właśnie zobaczyłem...
« Odpowiedź #116 dnia: Października 15, 2006, 10:49:24 am »
Piekło to, czy niebo?

http://antwrp.gsfc.nasa.gov/apod/image/0610/OriondeepfieldM_gendler_big.jpg

Mgławica Oriona, Głowa Konia, Płomień...
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Odp: Właśnie zobaczyłem...
« Odpowiedź #117 dnia: Października 15, 2006, 02:24:03 pm »
Piekne! Ty, Maziek to zawsze jakies fajne fotki z wakacji wstawisz... Nie ustawaj!

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13404
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Właśnie zobaczyłem...
« Odpowiedź #118 dnia: Października 20, 2006, 04:58:43 pm »
znajdź 3 szczegóły, którymi różnią się te fotografie...

Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

dzi

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 3114
  • Profesja: Negat Charakter: Neutralny neutralny
    • Zobacz profil
Odp: Właśnie zobaczyłem...
« Odpowiedź #119 dnia: Października 20, 2006, 08:00:16 pm »
latwe, szubienica, mucha zamast krawata, pieprzyk

This user possesses the following skills: