Autor Wątek: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]  (Przeczytany 289472 razy)

Hornet

  • Juror
  • Full Member
  • *****
  • Wiadomości: 203
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #420 dnia: Kwietnia 28, 2018, 01:04:25 am »
Cetarian, ja do Ciebie nie nic nie mam, ale odnoszę wrażenie, że Ty masz do mnie, olkipolki, maźka - nie wspominając o nieszczęsnym Remuszce - pretensje, żal, urazę, złość, czemu dajesz, co jakiś czas wyraz. Sporo wrogów, jak na jedno forum.
Odnośnie rozebrania osobowości Remuszki na czynniki pierwsze, to nie ma takiej potrzeby. Jest czytelny, jak otwarta księga, poza tym Ty i Q wystarczająco czasu mu poświęciliście. Ja nie mam ochoty się nim zajmować.

Pozdrawiam.
Miłej zabawy.
Gwiazdy nie są dla człowieka - Karellen

Cetarian

  • Full Member
  • ****
  • Wiadomości: 223
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #421 dnia: Kwietnia 28, 2018, 01:32:52 am »
Cetarian, ja do Ciebie nie nic nie mam, ale odnoszę wrażenie, że Ty masz do mnie, olkipolki, maźka - nie wspominając o nieszczęsnym Remuszce - pretensje, żal, urazę, złość, czemu dajesz, co jakiś czas wyraz. Sporo wrogów, jak na jedno forum.
Odnośnie rozebrania osobowości Remuszki na czynniki pierwsze, to nie ma takiej potrzeby. Jest czytelny, jak otwarta księga, poza tym Ty i Q wystarczająco czasu mu poświęciliście. Ja nie mam ochoty się nim zajmować.

Pozdrawiam.
Miłej zabawy.

Pisałem o analizie „sprawcy” krzywdy Remuszki, od którego Remuszko domagał się przeprosin, czyli Terminusa,
który napisał tak:

Odp: Ja, Remuszko :-)

« Odpowiedź #438 dnia: Kwiecień 17, 2018, 11:57:50 am »
Pan Remuszko swój podziw dla Putina ukształtował - świadomie lub nie, z naciskiem na opcję drugą - będąc klientem SputnikNews i innych temu podobnych narzędzi sterowanych z Krelmla. Technika siania wątpliwości w działania i sens polityki Zachodu jest stosowana przez Rosjan od grubo ponad wieku, i jak widać, ciągle działa. Gdy w 1921 wojska Tuchaczewskiego planowały herbatkę na Krakowskim Przedmieściu,  podobni p. Remuszce cieszyli się, że oto Lenin, mąż stanu, zaprowadzi wreszcie porządek w tym chaotycznym, polskim quasi-kraju.

Nic nowego, zajrzałem tu gdy Rosja przejmowała Krym, i już wtedy R. ich bronił, pełna stagnacja. Włazicie tu i karmicie trolla.

(…)

W założeniu ta sugestia, żebyś przeanalizował stan ducha Terminusa, to była ironia.   
 
*
I czemu zaraz „wrogów”?
A gdzie miejsce na spór, twardy, ale rzeczowy, na argumenty?
 



maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #422 dnia: Kwietnia 29, 2018, 07:15:04 pm »
Czy to Ty (albo ktoś na Twoją prośbę) usunąłeś filmy z YT i linki z Forum, a jeśli tak, jak to się ma do Twoich wielokrotnych narzekań, że ja usunąłem swoje posty?
Dostałem zawiadomienia na maila tej treści:

Due to a copyright claim, your YouTube video has been blocked. This means that your video can no longer be played on YouTube.

Video title: Lem7 (Lem1, Lem2, Lem9)
Claimed by: Studio Filmowe Kadr


Kolejno odcinali po jednym filmiku w sierpniu 2016, listopadzie 2017 i później, w styczniu i marcu br.

Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #423 dnia: Maja 06, 2018, 03:03:52 pm »
Q, chyba zapomniałeś pigułki ;) .

Boję się pytać ilu Ty zapomniałes, skoro ja zwróciłem się do S.R. tylko raz - i to gdy wyskoczył z pustosłowiem poza swój kątek - a Ty osiem razy? ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2018, 04:27:03 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #424 dnia: Maja 06, 2018, 03:17:26 pm »
Ja przez Ciebie biorę garściami.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #425 dnia: Maja 06, 2018, 03:19:50 pm »
Współczuję... Wychowaj w końcu Remuszkę*, a nie będziesz musiał podejmować prób "wychowywania" mnie ;). I płacić tak gorzkiej ceny.

* I to w zakresie podstawowym: że jak się publicznie narozrabiało, to wypada publicznie przeprosić, że na przyzwoitym forum nie wypada bełkotać (zwł. jak się było wielokrotnie proszonym by tego zaniechać), że dyskusja nie polega na zamieszczaniu manifestów ideologicznych i bronieniu ich wbrew logice, że trolling jest be, itd. Rzeczy, które wie przeciętny trzynastolatek, nic więcej.
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2018, 03:41:16 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #426 dnia: Maja 06, 2018, 03:29:05 pm »
Mam zatem pytanie, Olka, dotyczące statystyk: ile jest na Forum postów Remuszki, po których następuje post Maźka, i postów Maźka, po których następuje post Remuszki?
Z poziomu administratora powinno Ci to zająć nie więcej niż trzydzieści sekund.

Również chciałbym poznać odpowiedź na to pytanie. Może nie od razu z pobudek nieco... hmmm... inkwizytorskich... jak Kolega Cetarian (bo wskazywanie nieubłaganym palcem to nie moja bajka), ale ciekaw jestem po prostu ;).
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2018, 03:34:42 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #427 dnia: Maja 06, 2018, 03:41:36 pm »
Pomogę Wam postawić diagnozę, choć jestem zbyt leniwy, aby policzyć to o co prosi Cetarian (i o ile pamiętam, nie ma takiego narzędzia administrator - więc żądni wiedzy muszą zakasać spódnice i na spoconych udach otworzyć każdy post Remuszki i sprawdzić, czy nie ma pod nim postu maźka ;) ). Jednak istotnym elementem obrazu jest to, że Remuszko napisał na mego maila (prywatnego, który mu sam dobrowolnie i ochoczo dałem) ponad pół tysiąca maili - i żaden nie pozostał bez wnikliwej odpowiedzi! Co więcej, w wielu wypadkach pierwszy mail był ode mnie! Tutaj wytykam słabość metodologiczną w zadanym pytaniu - równie istotne jest, pod iloma moimi wiadomościami jest odpowiedź Remuszki. W istocie rzeczy trzeba pójść dalej - to że ktoś przypadkowo wciął się w nasz suwerenny dyskurs nie zmienia postaci rzeczy!

P.S. widzisz Q - i tak działa szajba. Poddenerwowałeś się pigułką w Smoleńsku to rachu-ciachu przyleciałeś tutaj przykopać mi :) . Zdradza to jednoznacznie godzina postu i fakt, że znienacka odnawiasz wątek śpiący od 27 kwietnia.
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2018, 03:46:32 pm wysłana przez maziek »
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #428 dnia: Maja 06, 2018, 03:43:18 pm »
Rozwaliłeś mnie. W pozytywnym sensie.  8)

Ale do tego się odniosę:
P.S. widzisz Q - i tak działa szajba. Poddenerwowałeś się pigułką w Smoleńsku to rachu-ciachu przyleciałeś tutaj przykopać mi :) . Zdradza to jednoznacznie godzina postu i fakt, że znienacka odnawiasz wątek śpiący od 27 kwietnia.

Na odwrót: zaatakowałeś mnie (owszem, żartem) w "Smoleńsku", to - od niechcenia - przypomniałem, że masz większe podstawy tłumaczyć się z karmienia.
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2018, 04:10:12 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #429 dnia: Maja 06, 2018, 03:47:55 pm »
A po co mam jego wychowywać? Mnie on nie przeszkadza. Ciebie też nie mam zamiaru - z tym, że Twoje natręctwo owszem, mi przeszkadza, to piszę. A że je masz, to natręctwo, to pewne, skoro wiesz, ile razy się odezwałem do Remuszki. A potem poleciałeś do wątku organizacyjnego. A może Ty masz zamiar wychować Remuszkę? Chcesz być takim naszym klasowym wychowawcą ;) ? Marne szanse, bo chyba nie uważa Cię za autorytet ;) .
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #430 dnia: Maja 06, 2018, 03:54:40 pm »
owszem, mi przeszkadza, to piszę

No to powinieneś mnie rozumieć - też daję wyraz temu jakich postaw/zachowań nie akceptuję.
A nagłe, teatralne, nadskakiwanie komuś, kogo w innym miejscu Sieci publicznie się obraża jest... Sam wiesz jakie jest...

A że je masz, to natręctwo, to pewne, skoro wiesz, ile razy się odezwałem do Remuszki.

Nie, mam oczy, po prostu. I pamięć.

Chcesz być takim naszym klasowym wychowawcą ;) ?

Nie chcę, wierzę w samowychowanie ("to improve yourself. To enrich yourself.", takie tam), ale Twój kumpel nie zna chyba tego pojęcia. W tym (mój) ból.
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2018, 05:12:08 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #431 dnia: Maja 06, 2018, 04:21:51 pm »
Dobra, to bezprzedmiotowe. Przenieś proszę moje niemerytoryczne posty do organizacyjnego czy gdziekolwiek. Możesz też skasować.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #432 dnia: Maja 06, 2018, 04:30:00 pm »
Wedle rozkazu ;) (dla mnie zawsze pozostaniesz Adminem Honoris Causa ;) ).
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #433 dnia: Maja 06, 2018, 05:13:35 pm »
To weź tabletkę ;) . Mówię serio. Serum-remum jakieś czy coś. Czy wszyj sobie esperal-remal. I dziękuję (za przeniesienie).
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #434 dnia: Maja 06, 2018, 05:18:18 pm »
Nie ma za co :). I mała - koleżeńska - uwaga: przyznanie, że jestem impregnowany na słowo pisane/mówione (więc nie obrażam się o byle co) nie jest zaproszeniem do tego byś podejmował próby przy*** mi, nawet w żartach.
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki