Autor Wątek: Kolekcje filmowe  (Przeczytany 8529 razy)

fukes84

  • Gość
Kolekcje filmowe
« dnia: Stycznia 28, 2006, 04:29:51 pm »
Mam do sprzedania kolekcje filmów. Wszystkiego jest około 3000 filmów. Indywidualnie dopasowane ceny. Sprzedam wszystko w całości lub osobno, możliwość zamiany. Zgłoszenia na filmy przyjmuje pod adresem dragman@vp.pl. Proszę wysyłać informację jakim filmem jesteście zainteresowani i jaka cena wam odpowiada za konkretny film. Czas realizacji zamówienia do 5 dni roboczych. Przy większych zamówieniach upusty cenowe (powyżej 10 sztuk). Forma płatności i odbioru do uzgodnienia. Możliwość odbioru osobistego w Krakowie.
Listy jako takiej nie mam ale jak ktoś jest zainteresowany jakimś filmem to niech napisze tytuł a napewno go bede miał :D

« Ostatnia zmiana: Stycznia 28, 2006, 05:07:28 pm wysłana przez fukes84 »

Rachel

  • Gość
Re: Kolekcje filmowe
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 28, 2006, 05:05:35 pm »
A może jakaś mała lista??

 ::)

A-cis

  • Gość
Re: Kolekcje filmowe
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 28, 2006, 10:54:19 pm »
Skoro zamieszczasz ogłoszenie na tym forum, to domniemywam że są to wszystko flmy SF ;)
Gdybyś jednak miał Harakiri, to byłbym zainteresowany

Terminus

  • Gość
Re: Kolekcje filmowe
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 29, 2006, 01:42:17 am »
Jeśli to jest nielegalne, to będę musiał usunąć/zamknąć ten temat. A coś mi mówi, że mało kto ma kolekcję 3000 filmów na dvd i chce je odsprzedać...

--

Ok dowiedziałem się, ze to pozycje legalne, na svcd i dvd.
W takim razie nie przeszkadzam :)


« Ostatnia zmiana: Stycznia 29, 2006, 12:13:37 pm wysłana przez Terminus »

virgo

  • Gość
Re: Kolekcje filmowe
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 29, 2006, 09:11:15 pm »
Cytuj
Mam do sprzedania kolekcje filmów. Wszystkiego jest około 3000 filmów. Indywidualnie dopasowane ceny. Sprzedam wszystko w całości lub osobno, możliwość zamiany. Zgłoszenia na filmy przyjmuje pod adresem dragman@vp.pl. Proszę wysyłać informację jakim filmem jesteście zainteresowani i jaka cena wam odpowiada za konkretny film. Czas realizacji zamówienia do 5 dni roboczych. Przy większych zamówieniach upusty cenowe (powyżej 10 sztuk). Forma płatności i odbioru do uzgodnienia. Możliwość odbioru osobistego w Krakowie.
Listy jako takiej nie mam ale jak ktoś jest zainteresowany jakimś filmem to niech napisze tytuł a napewno go bede miał :D




Czy Mangę także masz w swoim posiadaniu?Czy filmy animowane i jakie posiadasz?:)