Autor Wątek: Pan Marek Bak  (Przeczytany 25432 razy)

Sokratoides

  • Gość
Re: Pan Marek Bak
« Odpowiedź #15 dnia: Października 28, 2005, 05:16:02 pm »
Zamieszczam link do strony o naukach kognitywnych, na której znajdziecie wiele pożytecznych informacji:

www.kognitywistyka.net

Jest też tutaj nieco informacji o A.I.  ;)

Pozdrawiam,
Socrealides  ;)
« Ostatnia zmiana: Października 28, 2005, 05:39:09 pm wysłana przez Sokratoides »

Sokratoides

  • Gość
Re: Pan Marek Bak
« Odpowiedź #16 dnia: Października 28, 2005, 06:30:28 pm »
Cytuj
Czy więc telepatia lub telekineza może być wynikiem błędów przetwarzania informacji w naszym układzie nerwowym czy też nie jest to zaburzenie, ale coś w rodzaju nieuczęszczanej drogi dla informacji?


Tu się z kolei pojawia, obok problemu uzyskiwania wiedzy, problem zaufania do faktów i autorytetów. Ja osobiście nie doświadczyłem nigdy telekinezy ani jasnowidzenia i darzę wielce wątpliwym zaufaniem "znawców" tego tematu... but, it's only my opinion.

Terminus

  • Gość
Re: Pan Marek Bak
« Odpowiedź #17 dnia: Października 29, 2005, 02:20:11 am »
Ja owszem, widziałem przypadki telekinezy, a nawet zapalania ognia na odległość. A potem wyszedłem przed kino i stwierdziłem, że pomyłkowo wszedłem na seans XMen-2.


Adriana Crauze

  • Gość
Re: Pan Marek Bak
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 18, 2005, 08:10:29 pm »
jest to postac, ktora powinna byc szerzej znana, nie tylko ze uzdrawia, czyni to w pelni harytatywnie, niesie pomoc i ulge osoba cierpiacym.

Tichy

  • Gość
Re: Pan Marek Bak
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 19, 2005, 01:18:03 am »
Wiem, że to absolutnie poniżej poziomu tego forum, ale kliknąłem na stronę pana Bąka jakiś czas temu, schowało się to do innej zakładki i jak przed chwilą tą stronę zobaczyłem to parę chwil zastanawiałem się:

PSI BĄK
PSI BĄK?
Czemu ja czytam o psich bąkach (siedzi na ulicy pies i wydziela H2S)?


Terminus

  • Gość
Re: Pan Marek Bak
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 19, 2005, 02:35:41 am »
Cytuj
jest to postac, ktora powinna byc szerzej znana, nie tylko ze uzdrawia, czyni to w pelni harytatywnie, niesie pomoc i ulge osoba cierpiacym.


Jeśli tak jest, to istotnie przynosi to chlubę temu Panu.
Proszę niemniej zauważyć, że my tu, wbrew temu na co
może wskazuje czasem nasz drwiący ton, nie mamy zamiaru
wyśmiewać Pana Bąka ani drwić z jego inicjatyw. Chodzi nam raczej o napiętnowanie panoszącej się powszechnie pochwały dla mistycyzmu, która z wszystkiego, co niewytłumaczalne, czyni bezkrytycznie obiekt kultu. Jest to postawa, której Panu Bąkowi nie przypisuję, zatem nie mam do niego jakichś osobistych niechęci.
Jeśli jego praktyki rzeczywiście w jakikolwiek sposób są dla kogokolwiek pomocne, to bardzo dobrze.

dzi

  • Gość
Re: Pan Marek Bak
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 19, 2005, 11:55:33 am »
Chwileczke, tam nie ma niczego co niewytlumaczalne. (Patrz moj pierwszy post.)

Terminus

  • Gość
Re: Pan Marek Bak
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 19, 2005, 02:37:03 pm »
::)

nescius

  • Gość
Re: Pan Marek Bak
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 25, 2005, 04:06:41 am »
 Hey, everybody!
Ekscytujący casus ten pan Bąk, ale jeszcze bardziej zagadkową postacią jest ów naukowiec z Torunia (Kazik) i tajemnicze  są drogi, jakimi doszedł do sekciarskiego widzenia Boga w swoim mistrzu. Teksty ma takie nierówne, niektóre ;D większość nudnych (do moderatora: dodaj  bored, często na forum używne jest słowo nudny)) Ale cokolwiek chciałbym napisać  byłoby powtórzeniem trafnych uwag poprzednich postów: Sokratoides, masz słusznego! Terminus... okazałem się być nieuwzroczonym wyświrlem, sorry....

Terminus

  • Gość
Re: Pan Marek Bak
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 25, 2005, 12:14:01 pm »
Spoko.
Ale gdzie masz jakiegoś naukowca z Torunia? Bo nie nadążam... Na tej stronie Bąka jest?

nescius

  • Gość
Re: Pan Marek Bak
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 25, 2005, 03:16:23 pm »
Przeglądałem linki, któryś z nich, teraz nie sprawdzę,sory, ale w adresie ma  chyba astro.torun, a wtreści dziwne materii pomieszanie, no, nie ja jestem kompetentny do krytyki, ale jakoś mi się nie chce pogodzić np budowa radioteleskopu i  znaki zodiaku, praca naukowa i lecznicze skutki popiołu...

Barbara Estersham

  • Gość
Re: Pan Marek Bak
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 30, 2005, 07:13:27 pm »
Były major wywiadu, Ed Dames, parę lat temu stworzył zespół PSI TECH (http://www.psitech.net ), by wykorzystać praktycznie zdolności paranormalne. Jednym ze zleceniodawców PSI TECH była duża firma handlująca ropą naftową, która zleciła agentom psi zebranie i poddanie analizie danych dotyczących Saddama Hussejna. Dames wspomagał też major Karen Jansen podczas jej trzeciej misji do Iraku, mającej na celu wykrycie i zniszczenie tajnych magazynów broni rakietowej, chemicznej i jądrowej. Jego ludzie wykryli dwa magazyny broni biologicznej. Dla ONZ Dames pracował za darmo, chociaż za tego typu usługi pobiera na ogół 60 - 80 tys. dolarów dziennie.

Do najlepszych pracownikow PSI TECH zaliczyc trzeba naszego rodaka, pana Marka Bąka, on to wlasnie wykazal sie najbardziej rozwinietymi zdolnosciami ESP (Extra-sensory perception -ESP) . Obecnie inz Marek Bąk zyje w Urugwaju i prowadzi wlasna firme PSI – Bak (http://www.psi.edu.tc). Jak donosi amerykanska prasa specjalistyczna Marek Bąk wspolpracuje scisle z armia USA, a takze z armia polska i nawet kilkakrotnie przebywal w polskim obozie w Babilonie w Iraku.

Podobno nalezy do tworcow tajnego projektu „GEM” i „TWARDOWSKI”.

Czesto tez pracuje dla japonskich, brazylijskich i chinskich koncernow, jest bowiem jednym z bardziej cenionych doradcow ekonomicznych, finansowych i inwestycyjnych.

Ciekawa postac.




rimoraj

  • Gość
Re: Pan Marek Bak
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 30, 2005, 08:08:56 pm »
A czy Marek Bąk istnieje narawdę ?

Zartuję to całkiem ciekawe zjawisko ale mi najbardziej podoba się dział shop i pierwszy przedmiot w sklepie:

Aluminum foil energized with positive PSI energy. Size 15 x 15 cm. Ideal for therapy, compress, massages and training.
i co najciekawsze  
This product is Absolutely free of charge !
Free of charge - for business or private use


Ciekawe na co pomaga, może można z tym wygrać w totka, lub załatwić konkurencje w tych business use.

Może zamówię....
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2005, 08:17:29 pm wysłana przez rimoraj »

Terminus

  • Gość
Re: Pan Marek Bak
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 01, 2005, 02:23:45 am »
A to ja nie wiedziałem że znaleźli w końcu ową broń jakąkolwiek-tam w Iraku. Myślałem, że ostatecznie wyjawili, że myśleli że będzie broń, ale źle myśleli. To jak w końcu było?


Rachel

  • Gość
Re: Pan Marek Bak
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 01, 2005, 07:48:18 am »
EEEEEeee tttttttaaaaaaaaaaammmmmm najlepsze są kosmetyki w tym Bąkowym shop'ie ;D
Wyglądają jak takie mini próbki dla gości jakiegoś podrzędnego hotelu na końcu swiata 8)
hahahaha.. i mineralna woda bez żadnej etykietki :o
Że też ludzie wierzą w takie cuda na kiju ;D
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2005, 02:40:08 pm wysłana przez Rachel »