Autor Wątek: Konkurs liczbowy  (Przeczytany 4873 razy)

xpil

  • Full Member
  • ****
  • Wiadomości: 234
    • Zobacz profil
Konkurs liczbowy
« dnia: Lipca 01, 2018, 09:01:46 am »
Ogłosiłem niedawno na blogu bardzo prosty konkurs. A potem doszedłem do wniosku, że ze względu na swój charakter warto o nim wspomnieć tutaj, niewyklczuone bowiem, że są tu jacyś numerycy.

Konkurs jest banalnie prosty: wystarczy wysłać mi jedną liczbę; należy to zrobić do pojutrza (tj. 3 lipca). Ten, czyjego liczba okaże się medianą wszystkich zgłoszeń, wygra piątaka, którego może odebrać PayPal-em lub przekazać na cele charytatywne (jeżeli wybierze to drugie, podwajam wygraną).

Jeżeli znajdzie się tu jakiś chętny do wzięcia udziału - zapraszam ;)

https://xpil.eu/zadanie-liczbowe-konkurs-z-nagroda/


maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Konkurs liczbowy
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 01, 2018, 12:55:18 pm »
Nie za dużo aby człowieku chciałbyś się dowiedzieć na temat tego, co myślą ludzie o innych ludziach ;) ?
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

serg6020

  • YaBB Newbies
  • **
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Odp: Konkurs liczbowy
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 01, 2018, 08:36:30 pm »
Принял участие.

xpil

  • Full Member
  • ****
  • Wiadomości: 234
    • Zobacz profil
Odp: Konkurs liczbowy
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 01, 2018, 09:54:40 pm »
Nie za dużo aby człowieku chciałbyś się dowiedzieć na temat tego, co myślą ludzie o innych ludziach ;) ?

Yyyy...

(Powyższe poczwórne "y" to wizualizacja mojego procesu myślowego od A do B, gdzie A to mój wpis otwierający wątek, a B to Twój wpis, w którym wyzywasz mnie - jawnie! - od człowieków).

Zasadniczo ciekaw jestem tylko tego, ile osób weźmie udział i jaka liczba wygra. Nic nie wiem o żadnym myśleniu.

Tak że tego, ten.

xpil

  • Full Member
  • ****
  • Wiadomości: 234
    • Zobacz profil
Odp: Konkurs liczbowy
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 01, 2018, 09:55:54 pm »
Принял участие.

Niestety nie mam cyrylicznej klawiatury, ale faktycznie zarejestrowałem uczestnika z rosyjskiej domeny; to pewnie Ty. Pozostaje mi tylko życzyć powodzenia ;)

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Konkurs liczbowy
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 02, 2018, 09:30:58 am »
Dobra dobra, znamy takich ;) ...
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).