Polski > Wyszalnia

LIST półotwarty do Maźka

<< < (10/10)

liv:

--- Cytuj ---Wierzę!
--- Koniec cytatu ---
;D
Uzdrawiam.  :)

--- Cytuj ---Wiem. Martwi mnie po prostu, że owo konkretne decorum pojawia się tu w ilościach przekraczających granice. Jakieś tam, granice. Raczej nie ozdabia niczego ;)
--- Koniec cytatu ---
Jasność, sądzę że się rozumiemy.
W sumie to jest wątek na takie politgramoty - rzeźnia czy p-smoleńska. Jak kto lubi niech tam skrobie - może i kto odpowie?
Mijając inności; ale nade wszystko nie lubię awantur - zwłaszcza wrednie-złośliwych i w tym tylko  celu mieszających nać pietruszki z grzybem bomby atomowej.

Q:

--- Cytat: liv w Maja 27, 2019, 10:14:35 am ---ale nade wszystko nie lubię awantur - zwłaszcza wrednie-złośliwych i w tym tylko  celu mieszających nać pietruszki z grzybem bomby atomowej.
--- Koniec cytatu ---

Chwalebne, ale dlaczego wobec tego jesteś ostatnio najbrutalniejszym dyskutantem (IMHO oczywiście? ;)

miazo:

--- Cytuj ---O! To nowość - miazo ja wygoniłam z forum? Potyczka, starcie? Co za słownictwo. Myslałąm, ze normalnie gadaliśmy. Ciekawe...masz takie info od jego adwokata?

--- Koniec cytatu ---

Bardzo dobrze myślałaś, a co do wątku - głosuję za zamknięciem.

Q:
Dzięki, miazo, wyprowadzenie z błędu jest zawsze cenne.

W nawiązaniu: olka, tak wobec tego przestaję - jak to ujęłaś (choć oczywiście z tym ujęciem sprawy się nie zgadzam) - jątrzyć. Nec Hercules...

Do zobaczenia za jakiś czas.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej