Polski > Akademia Lemologiczna

Akademia Lemologiczna [Organizacja]

<< < (2/141) > >>

Sokratoides:
Ulala! Wszyscy "głosują", więc nie wypada nie poprzeć czcigodnego grona  ;). Książki wprawdzie w swoich zbiorach nie posiadam i będzie trza się trochę za nią nabiegać, ale myślę, że jest to pomysł dobry.

Tak więc, będzie miesiąc na przeczytanie książki i trzymiesięczne, dajmy na to, nad nią  debaty(nie licząc oczywiście debat nad tym, ktora książka ma być następna ;)). Może i czas debat określimy z góry, aby nam to w sposób niespodziewany spod kontroli nie umknęło ;). Skoro jest to Akademia, to może jakieś semestry, czy coś w tym rodzaju wymyślić trzeba i np. już na starcie określić, jakie pozycje w danym czasie przerabiać będziemy. Może się bowiem okazać, że na przeczytanie i przerobienie (zwlaszcza, że o zgodność w pewnych kwestiach na tym forum trudno) calości życia nam nie starczy... :'(

Pozdrawiam

dzi:
Czyli jak, dzielimy ksiazke na czesci i czytamy "wspolnie" czy nie? Bo jak cala to troche bardzo zblizymy sie do "zwyklych" watkow "z tytulem ksiazki w nazwie".

Deckard:
Dobrze.
Zdecydowaliśmy się więc na Głos Pana. Książka jest podzielona na rozdziały, które w większości wypadków mają po 5-6 stron. Całość to, w moim wydaniu 209 stron. Mamy tu dwudziestoparustronicową przedmowę. Ktoś tu już wcześniej zaproponował by czytać po 50 stron na tydzień. Mamy więc ok. 4 tygodnie na przeczytanie całej książki.
Ja posiadam egzemplarz więc mógłbym zacząć czytać już od poniedziałku, ale pewnie niktórzy nie posiadają więc myślę, że powinniśmy ustalić także termin zdobycia książki. Myślę, że tydzień powinien wystarczyć. Mamy księgarnie, antykwariaty i biblioteki.
Co wy na to by zacząć omawiać pierwsze 50 stron Głosu Pana od 06.06.2005 (to jest trochę ponad tydzień, ale mamy teraz długi weekend....)

Rachel:
Tak jak pisałam wcześniej myślę, że najlepiej będzie dyskutowac nad całą książką - nie dzielić jej na poszczególne rozdziały.
Startujemy z czytaniem od 06.06 :D

Myślę, że w trakcie tego miesiąca, który jest na przeczytanie "Głosu Pana" wymyślimy kolejną lekturę.
Trzymam kciuki, że uda nam się dojść do jakiegoś kompromisu ;)

P.S.
Deckard nie wiem jak my się podzielimy jedną książką na pół? ::)
Cosik trzeba wymyśleć ;D

Terminus:
Czyli mam rozumiec, że Głos Pana, od 6 czerwca zaczynamy omawiac pierwsze 50 stron, tak? Ok...

To chyba  6 czerwca założyc ten wątek nt. tej książki, nie?

Muszę jakoś skombinowac tę książkę ::) Kiedyś przeczytałem połowę, a potem już nie miałem siły więc chyba jestem w takiej sytuacji jak dzi, przynajmniej całą przerobię...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej