Polski > Hyde Park

Zmiany w Programie III PR

<< < (20/20)

xetras:
Maziek:

--- Cytuj ---Wszyscy wspominają te werble z Maanamu, że dało się oszukać cenzurę ale nikt nie pisze pewnej oczywistości, że w cenzurze peerelowskiej siedzieli cwani ludzie i oczywiście nie wiem, ale dam sobie rękę odciąć, że doskonale wiedzieli, co jest grane. Tyle, że nie byli aż tak głupi, aby interweniować. Wilk syty i owca cała. A już widzę oczami wyobraźni, jak w związku z tym i z faktem, że Niedźwiecki był ponoć TW - ukręcą zaraz przekaz dnia, że tamto to było na prikaz komuny esbeka rękami "wentyl dla publiki" odkręcony"
--- Koniec cytatu ---
1.
?wentyl?
Vide:
Sublimacja* (to mechanizm, który zastosowano). Dlatego też podczas stanu wojennego FMR Jarocin'82 odbył się. Wojsko jest całkiem cwane, także zabawowo.
Niech się bawią zamiast zadymiać, knuć  i drukować.
*https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Sublimacja_(psychologia)
2.
?Oszukiwanie?
Oszukiwanie publiki to też sprytna gra.
Np. Paweł Sito jako mały Kazio wprowadził "W domach z betonu" na 1. miejsce i tydzień później publika to potwierdziła ponownie go "wybierając" tylko tym razem bez "sterowania z góry"'.
Publika jest tak łatwa do zmanipulowania - ot socjopatologiczny eksperyment. Przypuszczam że niejedyny to był raz z tą szemraną listą a właściwie z szemraną kolejnością utworów.
Ballada ładna, ale wiele jest ładnych ballad.
Wolałbym jednak unikać oszustw bo z nimi nie umiem być serdeczny, wtedy to zawsze jest dwulicowe.

Hoko:
Nowe radio jest. Ale tylko dla dorosłych  8)

https://radiodladoroslych.pl/

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej